Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

24 orzeczeń w bazie

KIO 3780/24

24.10.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Gmina Sosnowiec – miasto posiadające prawa powiatu
Meritum

W dniu 15.10.2024 roku zamawiający przekazał informację o wniesionym odwołaniu wraz z jego kopią na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Do postępowania odwoławczego, na dzień wydania postanowienia, nie zgłosił przystąpienia żaden z wykonawców (termin na zgłoszenie przystąpienia upływał w dniu 18.10.2024 r.). W dniu 23.10.2024 r....

KIO 3767/24

24.10.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
26. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 1 ustawy Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu, w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w te...

KIO 3665/24

24.10.2024 postanowienie
postanowienie
Miasto Zabrze
Meritum

Zamawiający – Miasto Zabrze prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia pod nazwą: pn. Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. „Rewitalizacja obszaru miejskiego w obrębie budynku Admiral Palast w Zabrzu” – zaprojektuj i wybuduj” Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych. W dniu 7 października 2024 roku Odwołujący, działając na podstawie na podstawie ‎ art. 505 ust. 1 w zw. z art....

KIO 3827/24|KIO 3829/24

24.10.2024 postanowienie
postanowienie
Gmina Fabianki
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 1 Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze ‎ na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem ‎ że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w termin...

KIO 3680/24

24.10.2024 postanowienie
postanowienie
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 1 Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie ż...

KIO 3835/24

24.10.2024 postanowienie
postanowienie
Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie
Meritum

dalsze prowadzenie postępowania odwoławczego stało się zbędne. Zaskarżone czynności nie występują już w obrocie prawnym. Wobec tego, że przedmiot zaskarżenia przestał istnieć, postępowanie odwoławcze należy uznać za bezprzedmiotowe. Izba nie może orzekać o czynności, które utraciły swój byt. Biorąc pod uwagę powyższe, Izba uznała, że zaistniała podstawa do umorzenia postępowania odwoławczego zgodnie z art. 568 pkt 2) ustawy Pzp....

KIO 3631/24

24.10.2024 wyrok
oddalone
32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu
Meritum

Izba ustaliła, że w ustawowym terminie do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej żaden wykonawca nie zgłosił przystąpienia do postępowania odwoławczego. Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania w całości na podstawie art. 528 ustawy Pzp....

KIO 3775/24

24.10.2024 postanowienie
postanowienie
Krakowskie Pogotowie Ratunkowe w Krakowie
Meritum

W pierwszej kolejności Izba ustaliła, że odwołanie zostało podpisane przez Pana A.W., która to osoba nie widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym firmy Optima Care sp. z o.o. jako osoba uprawniona do reprezentacji podmiotu. Izba ustaliła również, że pismem z dnia 17 października 2024 r. wezwano Odwołującego na podstawie art. 518 ust....

KIO 3707/24

24.10.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn: „Dostawa rękawic medycznych , (znak sprawy: WCPIT/EA/381- 69/2024), opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 30.08.2024 r. pod nr 2024/BZP 0047943301 przez: Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i J.Z. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Szamarzewskiego 62, 60-569 Poznań zwany dalej: „Zamawiającym” . Do ww....

KIO 3588/24|KIO 3727/24

24.10.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Bank Gospodarstwa Krajowego
Meritum

30 września 2024 r. do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej wpłynęło odwołanie wykonawcy Galaxy Systemy Informatyczne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zielonej Górze (dalej jako „Odwołujący”) w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na usługi o tytule „Usługi wsparcia technicznego dla posiadanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego urządzeń Hewlett Packard Enterprise” (dalej jako „Postępowanie”), prowadzonym przez zamawiającego Bank Gospodarstwa Krajowego (dalej jako „Za...