Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

17 orzeczeń w bazie

KIO 1252/25

16.04.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Poronin
Meritum

Gmina Poronin z siedzibą w Poroninie (dalej: Zamawiający) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych postępowanie w trybie podstawowym pn.: „Budowa Gminnego Publicznego Żłobka w Poroninie w ramach zadania Utworzenie 48 nowych miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w ramach nowej instytucji żłobka pod adresem: ul. Za Torem 7, 34-520 Poronin”, znak sprawy: ZP.271.1.2025, (dalej: Postępowanie)....

KIO 1166/25

16.04.2025 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa Starosta Grudziądza - Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego prowadzonego pod nazwą: "Budowa JRG nr 1 wraz z obiektem Komendy Miejskiej PSP w Grudziądzu – zakup, dostawa oraz montaż wyposażenia." ogłoszono w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej OJ S 250/2024 24/12/2024 numer 794806-2024 z 24 grudnia 2024 r. 17 marca 2025 r. zamawiający poinformował o wynikach postępowania. 27 marca 2025 r. wykonawca L....

KIO 1039/25

16.04.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Łomianki
Meritum

Odwołujący, tj. wykonawca Zesti Fos Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Dębe 5g w dniu 15 kwietnia 2025 r. (pismem z tej samej daty), tj. przed rozprawą, cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 19 marca 2025 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym z możliwością prowadzenia negocjacji pn....

KIO 1369/25

16.04.2025 postanowienie
umorzone
Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego
Meritum

Akademia Wychowania Fizycznego im. E.P. w Poznaniu zwana dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, w trybie podstawowym pn.: Wymiana nawierzchni boiska do hokeja na trawie przy ul. Królowej Jadwigi 27/39 w Poznaniu , numer postępowania: KZP-2003-4/25/ZP, zwane dalej: „postępowaniem”....

KIO 1156/25

16.04.2025 postanowienie
umorzone
Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy
Meritum

Do akt sprawy w dniu 15.04.2025 r. wpłynęło pismo pełnomocnika Odwołującego, w którym oświadczył on, następująco: „Działając w imieniu Konsorcjum firm ECO - ABC Sp. z o.o., ECO-CLEAN ENERGY S.A., na podstawie art. 520 ustawy Pzp cofam w całości odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na „Odbiór i utylizacja odpadów medycznych z Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łęczycy”, sprawa nr ZOZ.ZP.382-4/25.” Mając powyższe na uwadze, Izba zważy...

KIO 1118/25 | KIO 1133/25

16.04.2025 wyrok
oddalone
Centrum Informatyki Resortu Finansów
Meritum

Wobec spełnienia przesłanek określonych w art. 525 Pzp, Izba stwierdziła skuteczność zgłoszonych przystąpień przez: " - wykonawcę Comarch Polska S.A. z siedzibą w Krakowie (zwanego dalej jako: „wykonawcę Comarch”), do udziału w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego w sprawie ‎ o sygn. akt KIO 1118/25; - wykonawcę Asseco Poland S.A....

KIO 1315/25

16.04.2025 postanowienie
umorzone
Aplikacje Krytyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie
Meritum

Zamawiający – Aplikacje Krytyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia wykonawczego nr PZP/2023/39/WNP-001243/PW/9 w ramach realizacji umów ramowych na świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT dla spółki Aplikacje Krytyczne sp. z o.o. Postępowanie to prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U....

KIO 1243/25

16.04.2025 postanowienie
umorzone
Szkoła Główna Handlowa
Meritum

zamawiający uwzględnił w części zarzuty przedstawione ‎ w odwołaniu, po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca, ‎ a pozostałe zarzuty odwołujący cofnął, wobec czego hipoteza normy prawnej wynikającej art. 522 ust. 3 Pzp została spełniona – co uzasadniało umorzenie postępowania odwoławczego na podstawie tego przepisu. Wobec powyższego orzeczono jak w pkt 1 postanowienia. O kosztach postępowania odwoławczego orzeczono na podstawie art....

KIO 1265/25

16.04.2025 postanowienie
umorzone
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie
Meritum

2 kwietnia 2025 r. wykonawca P.T., prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą TOMBUD Budownictwo Wodno Inżynieryjne P.T., (dalej jako „Odwołujący”) wniósł odwołanie w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o tytule „Bieżące utrzymanie tras rowerowych administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie – z podziałem na części” (dalej jako „Postępowanie”), prowadzonym przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie (dalej jako „Zamawiający”) „na czynność wyboru oferty najkorzystniejsz...

KIO 1231/25

16.04.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Wojkowice
Meritum

Przed otwarciem rozprawy, oświadczeniem złożonym pismem z 15 kwietnia 2025 r. odwołujący wykonawca FCC Śląsk sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu , cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Izby w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego Gminę Wojkowice , w trybie przetargu nieograniczonego, pn. „ Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Miasta Wojkowice” ....