Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

23 orzeczeń w bazie

KIO 2440/25

07.07.2025 postanowienie
umorzone
Centrum Edukacji Artystycznej z siedzibą w Warszawie
Meritum

dalsze prowadzenie postępowania odwoławczego stało się zbędne. W związku z tym postępowanie odwoławcze podlegało umorzeniu na podstawie art. 568 pkt 2 ustawy Pzp. O kosztach postępowania odwoławczego Izba orzekła na podstawie art. 557, 574 i 575 ustawy Pzp w zw. z § 9 ust. 2 oraz stosowanym na zasadzie analogii § 9 ust. 1 pkt 2 lit....

KIO 2347/25

07.07.2025 postanowienie
umorzone
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Meritum

Zamawiający – Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach prowadzi postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pt.: „Przebudowa polderu Żelazna. Etap II” . Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane zostało w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ‎ z dnia 28 maja 2025 roku pod numerem 345933-2025. W dniu 9 czerwca 2025 roku odwołujący , działając na podstawie na podstawie art. 513 i art....

KIO 2314/25

07.07.2025 postanowienie
umorzone
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Meritum

Zamawiający – Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach prowadzi postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pt.: „Przebudowa polderu Żelazna. Etap II” . Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane zostało w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ‎ z dnia 28 maja 2025 roku pod numerem 345933-2025. W dniu 9 czerwca 2025 roku odwołujący , działając na podstawie na podstawie art. 513 i nast....

KIO 2322/25

07.07.2025 postanowienie
umorzone
Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Meritum

Postępowania na usługi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego powyżej progów unijnych pn: „Usługi utrzymania czystości w obiektach szpitala ogłoszono w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej 26 marca 2025 r. pod numerem: 192695-2025. Zamawiający 30 maja 2025 r. poinformował o wyniku postępowania. 9 czerwca 2025 r. wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia Izan + Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul....

KIO 2309/25

07.07.2025 postanowienie
umorzone
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Meritum

Zamawiający Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: „ sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych, przenośnych, monitorów, zewnętrznych i wewnętrznych części komputerowych oraz oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im....

KIO 1981/25

07.07.2025 wyrok
uwzględnione
Gmina Miasto Marki
Meritum

nie jest przydatny ‎ do rozstrzygnięcia sprawy, ponieważ dotyczy dokumentacji odrębnego postępowania ‎ o udzielenie zamówienia i innego zamawiającego. Izba ustaliła następujący stan faktyczny i prawny: Zamawiający w projektowanych postanowieniach umowy postanowił: 1) § 7 ust. 1-3 Wzoru Umowy: „1....

KIO 2257/25

07.07.2025 postanowienie
umorzone
Województwo Łódzkie - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi
Meritum

Zamawiający Województwo Łódzkie - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi, ‎ al. Piłsudskiego 12x, 90-051 Łódź, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym pn. „Wykonanie bieżącej konserwacji obiektu mostowego”, nr referencyjny: DZ.2611.18.2025. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych 14 kwietnia 2025 r. pod numerem 2025/BZP 00188924....

KIO 2299/25

07.07.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Lutomiersk
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołanie nie zawierało braków formalnych, został uiszczony od niego wpis, nie zaistniały również przesłanki określone w art. 528 ustawy Pzp, których skutkiem byłoby odrzucenie odwołania. Do postępowania odwoławczego przystąpienie po stronie zamawiającego zgłosił wykonawca W.S., prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Wywóz Nieczystości oraz Przewóz Ładunków W.S., dalej: „ przystępujący ”....

KIO 2273/25

07.07.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Miasto Włocławek
Meritum

Zamawiający Gmina Miasto Włocławek prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym, którego przedmiotem jest: „ Budowa ulicy Brzezinowej na odcinku od ulicy Mielęcińskiej do ulicy Letniej we Włocławku." 05 czerwca 2025 roku Wykonawca Firma Inżynieryjno – Drogowa „Drogtom” sp. z o.o. wniósł odwołanie, w którym zarzucił Zamawiającemu naruszenie: - art. 224 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych i art....