Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

21 orzeczeń w bazie

KIO 2708/5

19.08.2025 postanowienie
umorzone
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Ochota
Meritum

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Ochota, ul. Szczęśliwicka 36, 02-353 Warszawa (dalej zamawiający) prowadzi na podstawie ustawy z 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tj.: Dz.U.2023.1605 z późn. zm.) (dalej Ustawa lub Pzp) w trybie podstawowym postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.; „Dostawa centrali telefonicznej wraz z aparatami i urządzeniami sieciowymi oraz z usługą wdrożenia, konfiguracji i montażu" ZP-2511-08-GK/2025 (dalej:...

KIO 2626/25

19.08.2025 wyrok
umorzone
Enea Operator Sp. z o.o.
Meritum

Odwołujący - Sagemcom Poland Sp. z o.o. z/s w Warszawie (wykonawca S agemcom ) podniósł w punkcie I odwołania (jego petitum) zarzuty wobec nieprawidłowej – zdaniem wykonawcy - oceny wniosku: A. wykonawcy EMH metering GmbH & Co. KG (wykonawca EMH) w zakresie: 1. zaniechania wezwania tego wykonawcy do: 1) uzupełnienia wykazu dostaw (zał....

KIO 2878/25

19.08.2025 postanowienie
umorzone
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o.
Meritum

Przed otwarciem rozprawy, odwołujący wykonawca Częstobud sp. z o.o. z siedzibą ‎ w Częstochowie , cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Izby w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przez zamawiającego Szpital Specjalistyczny im. L.R. w Krakowie sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie , pn.: „ Poprawa dostępu do opieki psychiatrycznej w modelu środowiskowym dla dzieci, młodzieży i dorosłych ” . Krajowa Izba Odwoławcza na podstawie art....

KIO 2785/25 | KIO 2827/25

19.08.2025 postanowienie
umorzone
Poczta Polska Spółka Akcyjna
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołania nie zawierały braków formalnych, został uiszczony od nich wpis, nie zaistniały również przesłanki określone w art. 528 ustawy Pzp, których skutkiem byłoby odrzucenie odwołań. Izba ustaliła, że przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego zgłosili: - wykonawca Integrale IT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, dalej: „ przystępujący Integrale IT ” w sprawie o sygn....

KIO 2946/25

19.08.2025 postanowienie
umorzone
Samorządowa Administracja Placówek w Wyrzysku
Meritum

Izba zważyła, że wobec uwzględnienia przez Zamawiającego w całości zarzutów podniesionych w odwołaniu i braku sprzeciwu, postępowanie odwoławcze należało umorzyć na podstawie art. 522 ust. 2 Pzp, zgodnie z którym Jeżeli uczestnik postępowania odwoławczego, który przystąpił do postępowania po stronie zamawiającego, nie wniesie sprzeciwu co do uwzględnienia w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu przez zamawiającego, Izba umarza postępowanie, a zamawiający wykonuje, powtarza lub unieważnia...

KIO 2781/25

19.08.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Miejska Legionowo - Urząd Miasta Legionowo
Meritum

Odwołujący, tj. wykonawca RDF Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce , w dniu 14 sierpnia 2025 r. (pismem z tej samej daty), tj. przed rozprawą, cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 7 lipca 2025 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia w trybie nieograniczonym pod nazwą „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Miejskiej Legionowo, z Punktu Selektywnego Zbierania Odp...

KIO 2980/25

19.08.2025 postanowienie
umorzone
Gdański Uniwersytet Medyczny
Meritum

Zamawiający Gdański Uniwersytet Medyczny prowadzi postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest dostawa systemu konfokalnej mikroskopii laserowej. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 06 maja 2025 roku w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem OJ S 87/2025 290079-2025 . 28 lipca 2025 roku Odwołujący Keyence International (Belgium) NV/SA wniósł odwołanie, w którym zarzucił Zamawiającemu naruszenie: art. 128 ust....

KIO 2768/25 | KIO 2776/25 | KIO 2811/25

19.08.2025 wyrok
oddalone
PGE Dystrybucja S.A.
Meritum

odwołujący posiadali interes w złożeniu odwołań. Odwołujący i przystępujący po stronie odwołujący przyjęli za swoje argumenty i dowody pozostałych odwołujących i przystępujących po stronie odwołującego. Zamawiający i przystępujący po stronie zamawiającego przyjęli za swoje argumenty i dowody pozostałych odpowiednio przystępujących po stronie zamawiającego lub zamawiającego....

KIO 2772/25

19.08.2025 postanowienie
zwrócone
Miasto Racibórz
Meritum

W dniu 7 lipca 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie Firma Inżynierska „ALOG” G.G. Sp. z o.o., ul. Kosmonautów 2, 47-220 Kędzierzyn-Koźle zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: BUDOWĘ BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO WRAZ Z ZADASZENIEM O STAŁEJ KONSTRUKCJI PRZY ZESPOLESZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM NR 4 W RACIBORZU. Numer referencyjny: ZP.271.14.2025 ....

KIO 2864/25

19.08.2025 postanowienie
umorzone
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie
Meritum

Odwołanie zawierało brak formalny w postaci niedołączenia pełnomocnictwa upoważniającego do reprezentacji Satoria Group S.A. Brak ten został uzupełniony prawidłowo i w wyznaczonym do tego terminie. W pozostałym zakresie, odwołanie złożono z zachowaniem wymogów formalnych, w tym ustawowego terminu określonego w art. 515 ust. 1 pkt 1 lit. a) PZP....