Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

KIO 2922/25

14.08.2025 postanowienie
umorzone
GMINA ŻAGAŃ O STATUSIE MIEJSKIM
Meritum

Izba zważyła, że wobec uwzględnienia przez Zamawiającego w całości zarzutów podniesionych w odwołaniu i braku przystąpienia, postępowanie odwoławcze należało umorzyć na podstawie art. 522 ust. 1 ustawy Pzp, zgodnie z którym W przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykon...

KIO 3498/20

12.01.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Powiat Żagański
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone trybie przetargu nieograniczonego pn: „Przebudowa drogi powiatowej nr 1064F w km 0+000 do 11+440 wraz z budową 4 obiektów mostowych”, Numer referencyjny: ZP.272.15.2020 zostało wszczęte ogłoszeniem opublikowanym w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 16.12. 2020 r., pod numerem 2020/S 245-606213 przez Powiat Żagański , ul. Dworcowa 39, 68-100 Żagań zwane dalej: „Zamawiającym” ....

KIO 1925/20

11.09.2020 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Powiat Żagański
Meritum

W odniesieniu do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach realizacji projektu pn. wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie pandemii COVID-19 - Część I komputery przenośne 144 szt., prowadzonym przez Powiat Żagański (dalej „zamawiający”) wykonawca Kombit Plus Sp z o.o. Sp. k....

KIO 999/08

02.10.2008 wyrok
oddalone
Gmina Żagań
Meritum

Zamawiający – Gmina śagań prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „Budowę kompleksu sportowego w ramach ogólnopolskiego programu ministerialnego pn. „Moje Boisko – Orlik 2012 gmina śagań – boisko piłkarskie, boisko wielofunkcyjne oraz zaplecze szatniowo – sanitarne) przy Zespole Szkół w Tomaszowie przy ul. Leśnej”. W dniu 19.08.2008r....

KIO 999/08

02.10.2008 wyrok
oddalone
Gmina Żagań
Meritum

Zamawiający – Gmina śagań prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na „Budowę kompleksu sportowego w ramach ogólnopolskiego programu ministerialnego pn. „Moje Boisko – Orlik 2012 gmina śagań – boisko piłkarskie, boisko wielofunkcyjne oraz zaplecze szatniowo – sanitarne) przy Zespole Szkół w Tomaszowie przy ul. Leśnej”. W dniu 19.08.2008r....

KIO 78/07

17.01.2008 wyrok
oddalone
Jednostka Wojskowa 2423
Meritum

Specyfikacja istotnych warunków zamówienia na „Usługę ochrony obiektów koszarowo - garażowych, osób i mienia w kompleksie koszarowym śagań Las w systemie zmianowym całodobowym realizowanym przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną (SUFO)” zawiera, między innymi: 1. w części IV - Kryteria oceny ofert, 2. w części VI - Wymagane dokumenty....