Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

18 orzeczeń w bazie

KIO 314/26

18.02.2026 postanowienie
umorzone
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza
Meritum

postępowanie odwoławcze stało się zbędne w związku z unieważnieniem czynności objętych zarzutami. Na skutek uchylenia czynności badania i oceny ofert postępowanie o udzielnie zamówienia publicznego zostało unieważnione przez zamawiającego. Na obecnym etapie czynności w postępowaniu nie istnieje zatem czynność objęta zarzutami (wyboru oferty najkorzystniejszej, tj. oferty Folres Sp. z o.o.), co prowadziło do umorzenia postępowania odwoławczego na podstawie art....

KIO 5355/25

20.01.2026 postanowienie
umorzone
Powiat Brzozowski
Meritum

Wobec spełnienia przesłanek określonych w art. 525 Pzp, Izba stwierdziła skuteczność przystąpienia zgłoszonego przez wykonawcę Sławex do udziału w postępowaniu odwoławczym po stronie Zamawiającego. W związku z tym wyżej wymieniony wykonawca stał się uczestnikiem postępowania odwoławczego. Zgodnie z art. 520 ust. 1 Pzp odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Art. 520 ust....

KIO 4756/25

13.01.2026 postanowienie
umorzone
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. ks. B. Markiewicza
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego dotyczy: „Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. Budowa budynku Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Krzemiennej w systemie „Zaprojektuj i wybuduj” w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Rozwój opieki długoterminowej na terenie powiatu brzozowskiego poprzez budowę Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość...

KIO 4571/25

26.11.2025 postanowienie
zwrócone
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. ks. B. Markiewicza
Meritum

W dniu 20 października 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie ‎ Arkadis Sp. z o.o. S2 Sp. k., ul. Słoneczna 47, 38-120 Czudec zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. Budowa budynku Zakładu Opiekuńczo -Leczniczego w Krzemiennej w systemie „Zaprojektuj i wybuduj”. Numer referencyjny: 3810.82.2025....

KIO 4294/25

05.11.2025 postanowienie
zwrócone
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. ks. B. Markiewicza
Meritum

W dniu 6 października 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie ‎ Arkadis Sp. z o.o. S2 Sp. k., ul. Słoneczna 47, 38-120 Czudec zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: p ełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania pn. Budowa budynku Zakładu Opiekuńczo -Leczniczego w Krzemiennej w systemie „Zaprojektuj i wybuduj”. Numer referencyjny: 3810.82.2025 ....

KIO 1958/25

16.06.2025 wyrok
oddalone
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny
Meritum

Izba ustaliła, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania, a odwołanie nie zawierało braków formalnych i mogło zostać rozpoznane merytorycznie. Izba ustaliła, że odwołujący wykazał interes w korzystaniu ze środków ochrony prawnej. Wykonawca jest podmiotem, który złożył ofertę w postępowaniu i jest zainteresowany uzyskaniem zamówienia....

KIO 2907/24

02.09.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. KS. B. Markiewicza
Meritum

Zamawiający – Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza w Brzozowie [dalej „Zamawiający”] prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku (znak postępowania: Sz.SPOO.SZPiGM3810/34/2024). Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 23 maja 2024 r. pod numerem 304158-2024. W dniu 12 sierpnia 2024 r....

KIO 163/24

08.02.2024 wyrok
uwzględnione
Powiat Brzozowski, reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Brzozowie
Meritum

Izba ustaliła, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania, odwołanie nie zawierało braków formalnych i mogło zostać rozpoznane merytorycznie. Izba ustaliła, że Wykonawca wnoszący odwołanie wykazał interes w korzystaniu ze środków ochrony prawnej....

KIO 3848/23

10.01.2024 postanowienie
odrzucone
Powiat Brzozowski Zarząd Powiatu w Brzozowie
Meritum

Wniosek Zamawiającego o odrzucenie odwołania na podstawie art. 528 pkt 5) ustawy Pzp nie zasługiwał na uwzględnienie. Zgodnie z art. 528 pkt 5) ustawy Pzp stanowi, że Izba odrzuca odwołanie, jeżeli stwierdzi, że: odwołanie dotyczy czynności, którą zamawiający wykonał zgodnie z treścią wyroku Izby lub sądu lub, w przypadku uwzględnienia zarzutów przedstawionych w odwołaniu, którą wykonał zgodnie z żądaniem zawartym w odwołaniu . W sprawie o sygn....

KIO 3638/23

12.12.2023 postanowienie
umorzone
Powiat Brzozowski Zarząd Powiatu w Brzozowie
Meritum

Przedmiot przetargu: Budowa mostu w ciągu drogi powiatowej wraz z drogami dojazdowymi łączącymi Niewistkę z Jabłonnicą Ruską”; numer referencyjny: ZP.272.13.2023. Ogłoszenie 16-08-2023r. w Dz. Urz. U. E 2023/S 156-497818 Zamawiający w dniu 11 grudnia 2023r. unieważnił podjęte czynności (wyboru jako najkorzystniejszej oferty spółki REMOST sp. z o.o....