Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

57 orzeczeń w bazie

KIO 3139/25

05.09.2025 wyrok
oddalone
Gmina Miejska Ciechanów
Meritum

Skład orzekający Izby ustalił, że nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania na podstawie art. 528 Pzp, a Wykonawca wnoszący odwołanie posiadał interes w rozumieniu art. 505 ust. 1 Pzp, uprawniający do jego złożenia. Odwołujący, którego oferta została odrzucona, w przypadku potwierdzenia się zarzutów ma szanse na uzyskanie zamówienia....

KIO 2081/25|KIO 2130/25

30.06.2025 wyrok
umorzone
Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie
Meritum

Odwołania nie zasługują na uwzględnienie.   Izba stwierdziła, że Odwołujący wykazali posiadanie legitymacji uprawniających do wniesienia odwołań, stosownie do dyspozycji art. 505 ust. 1 Pzp. Wykonawca Budimpol sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przystąpił do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego w sprawie o sygn. akt KIO 2081/25 oraz KIO 2130/25. Wykonawca Rembud sp. z o.o. z siedzibą w Przasnyszu przystąpił do postępowania odwoławczego w sprawie o sygn....

KIO 1702/25

16.05.2025 postanowienie
umorzone
Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie
Meritum

Do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego zgłoszenie przystąpienia złożył wykonawca Budimpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą ‎ w Warszawie. Izba potwierdziła skuteczność zgłoszenia i dopuściła wykonawcę jako Przystępującego. Przystępujący wnosił o oddalenie odwołania w całości. Odwołujący wykazał interes w korzystaniu ze środków ochrony prawnej. Odwołanie nie zawierało braków formalnych....

KIO 1286/25

06.05.2025 postanowienie
umorzone
Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie
Meritum

Zamawiający Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: „ Przebudowa Budynku Kuchni i Pralni Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie." Ogłoszenie o zamówieniu ukazało się 27 listopada 2024 roku w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej S: 231/2024 pod numerem 723335-2024 . 04 kwietnia 2025 roku Wykonawca P.S....

KIO 1326/25

24.04.2025 wyrok
oddalone
Powiat Ciechanowski – Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
Meritum

Wobec spełnienia przesłanek określonych w art. 525 Pzp, Izba stwierdziła skuteczność przystąpienia zgłoszonego przez wykonawcę P.W. prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą „Włod-Bud-Dachy 2” z siedzibą w Gostominie (zwanego dalej jako: „przystępujący”), do udziału w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego. W związku z tym ww. wykonawca stał się uczestnikiem postępowania odwoławczego....

KIO 1259/25

17.04.2025 postanowienie
umorzone
Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie
Meritum

: W dniu 4 kwietnia 2025 r. wykonawca „Hollywood Textile Service” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sierpcu zgłosił przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego. Izba stwierdziła, że zgłoszenie przystąpienia do postępowania odwoławczego ww. wykonawcy spełnia wymagania określone w art. 525 ust. 1 i 2 ustawy Pzp. W dniu 16 kwietnia 2025 r....

KIO 940/25

26.03.2025 postanowienie
umorzone
Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie
Meritum

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie zwany dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz.U. z 2024, poz.1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp” w trybie przetargu nieograniczonego pn. Usługa pralnicza o numerze referencyjnym: ZP/2501/20/25, zwane dalej „postępowaniem”....

KIO 2936/24

04.09.2024 wyrok
oddalone
Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie
Meritum

Wobec spełnienia przesłanek określonych w art. 525 Pzp, Izba stwierdziła skuteczność przystąpień zgłoszonych przez: -    wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PJM Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach oraz Ł. K. prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą COMFORT-THERM Ł. K. z siedzibą w miejscowości Wróblewo-Osiedle, do udziału w postępowaniu odwoławczym po stronie odwołującego; -    wykonawcę Top Construction S.A....

KIO 2906/24

03.09.2024 wyrok
oddalone
Gmina Miejska Ciechanów
Meritum

Przedmiotem zamówienia jest sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad realizacją Kontraktu obejmującego: budowę drogi gminnej klasy Z wraz ze ścieżkami rowerowymi, przebudową skrzyżowania na rondo na drodze krajowej nr 60, budową skrzyżowania typu rondo na drogach wojewódzkich nr 617 i 616 oraz przebudową skrzyżowania na drodze powiatowej nr 1237 W, w ramach zadania pn.: ,,Budowa drogi gminnej - północno-wschodniej drogi obwodowej Ciechanowa.” w oparciu o dokumentację projektową pn.: „Opracowanie d...

KIO 2793/24

21.08.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Północne Mazowsze spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Północne Mazowsze Sp. z o.o. zwana dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie przepisów ustawy z dnia z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, w trybie podstawowym bez negocjacji, pn.: Budowa budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Załuskach Al. Robiniowa o numerze: SIMPM.3.2024 , zwane dalej „postępowaniem”....