Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 914/26

10.04.2026 wyrok
oddalone
Gmina Dobre Miasto
Meritum

Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, określonych w art. 528 ustawy Pzp, których skutkiem byłoby odrzucenie odwołania. Izba ustaliła, że odwołujący wykazał interes w korzystaniu ze środków ochrony prawnej. Wykonawca jest podmiotem, który złożył ofertę w postępowaniu i jest zainteresowany uzyskaniem zamówienia. Ustalono także, że do Prezesa Izby w ustawowym terminie wpłynęło zgłoszenie wykonawcy D.W....

KIO 1495/22

15.06.2022 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście
Meritum

Zamawiający - Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na: „Usługę żywienia pacjentów, numer referencyjny: 2/TP/2022”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 19 maja 2022 r. pod numerem 2022/BZP 00166788/01. W dniu 3 czerwca 2022 r. Odwołujący - wykonawca JOL-MARK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach na podstawie art. 505 ust....

KIO 1128/22

16.05.2022 wyrok
uwzględnione
Gmina Dobre Miasto
Meritum

Izba ustaliła, że Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Rozbudowa stadionu lekkoatletycznego, piłkarskiego wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu i infrastrukturą techniczną przy ul. Olsztyńskiej 14 w Dobrym Mieście”. Izba ustaliła, że przedmiotowe postępowanie jest już drugim postępowaniem na analogiczny przedmiot zamówienia....

KIO 739/22

07.04.2022 wyrok
uwzględnione
Gmina Dobre Miasto
Meritum

Skład orzekający Izby ustalił, że nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania na podstawie art. 528 NPzp, a Wykonawca wnoszący odwołanie posiadał interes w rozumieniu art. 505 ust. 1 NPzp. Skład orzekający Izby, działając zgodnie z art. 542 ust. 1 NPzp, dopuścił w niniejszej sprawie dowody z: dokumentacji postępowania o zamówienie publiczne nadesłanej przez Zamawiającego w wersji elektronicznej w sprawie o sygn. akt: KIO 157/22 oraz o sygn....

KIO 157/22

11.02.2022 wyrok
uwzględnione
Gmina Dobre Miasto
Meritum

Na wstępie Izba stwierdziła, że nie zachodzi żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania, opisanych w art. 528 ustawy Prawo zamówień publicznych, a Odwołujący ma interes we wniesieniu odwołania w rozumieniu art. 505 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Przepis art. 505 ust....