Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

27 orzeczeń w bazie

KIO 5773/25

05.02.2026 wyrok
oddalone
Miasto Kutno
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia nie przekracza kwot określonych ‎ w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych....

KIO 4149/25

13.11.2025 postanowienie
umorzone
3 Regionalna Baza Logistyczna - Wydział Techniki Lotniczej z siedzibą w Kutnie
Meritum

3 Regionalna Baza Logistyczna - Wydział Techniki Lotniczej z siedzibą w Kutnie (dalej „zamawiający”) prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie przetargu nieograniczonego, o wartości przekraczającej kwoty progów unijnych, o których mowa w art. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. ‎ z 2024 r., poz....

KIO 3934/25

21.10.2025 postanowienie
umorzone
Miasto Kutno
Meritum

postępowanie odwoławcze podlega umorzeniu na podstawie art. 568 pkt 3 Ustawy, w związku z uwzględnieniem przez zamawiającego w części zarzutów (I.1, I.2, I.3) oraz wycofaniem przez odwołującego pozostałego zarzutu (I.4), co wypełnia podstawę z art. 568 pkt 3 w zw. z art. 522 ust. 3 Ustawy. W związku z § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz. U. poz....

KIO 2005/25

25.06.2025 postanowienie
umorzone
Powiat Kutnowski - Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym, bez przeprowadzania negocjacji pn.: Doposażenie dla zawodu TPS oraz MPS w ramach realizacji projektu pn.: „Z kwalifikacjami w przyszłość” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027, Działanie FELD.0808 Kształcenie zawodowe, Priorytet: FELD.08 Fundusze europejskie dla edukacji i kadr w Łódzkim w ramach umowy o dofinan...

KIO 4318/24

10.12.2024 wyrok
oddalone
Powiat Kutnowski
Meritum

Izba stwierdziła, że w zakresie zarzutów podniesionych w odwołaniu nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania , odwołanie nie zawierało braków formalnych i mogło zostać rozpoznane merytorycznie. Izba ustaliła, że wykonawca wnoszący odwołanie wykazał interes w korzystaniu ze środków ochrony prawnej....

KIO 2406/24

22.07.2024 wyrok
oddalone
Powiat Kutnowski
Meritum

Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek ustawowych skutkujących odrzuceniem odwołania, wynikających z art. 528 ustawy Pzp. Przystępując do rozpoznania odwołania, Izba ustaliła wystąpienie przesłanek z art. 505 ust. 1 ustawy Pzp, tj. istnienie po stronie Odwołującego interesu w uzyskaniu zamówienia oraz możliwości poniesienia przez niego szkody w wyniku kwestionowanych czynności Zamawiającego....

KIO 1168/24

23.04.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Kutnowski Szpital Samorządowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kutnie
Meritum

Skład orzekający Izby rozpoznając sprawę uwzględnił akta sprawy odwoławczej, które zgodnie z par. 8 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 roku ‎ w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz. U. z 2020 r. poz. 2453) stanowią odwołanie wraz z załącznikami oraz dokumentację postępowania o udzielenie zamówienia w postaci elektronicznej lub kopię dokumentacji, ‎ o której mowa w § 7 ust....

KIO 847/24

22.03.2024 postanowienie
umorzone (uwzględnienie zarzutów)
Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o. w Kutnie
Meritum

Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o. w Kutnie (dalej Zamawiający) prowadzi na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tj.: Dz.U.2023.1605 z późn. zm.) (dalej Ustawa lub Pzp) postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na ZAGOSPODAROWANIE W INSTALACJI USTABILIZOWANYCH KOMUNALNYCH OSADÓW ŚCIEKOWYCH Z GRUPOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW SP. Z O.O. W KUTNIE. Wewnętrzny identyfikator: 2/ZP/2024 (dalej: Postępowanie)....

KIO 3146/23

31.10.2023 postanowienie
umorzone
Kutnowski Szpital Samorządowy Sp. z o.o.
Meritum

Zamawiający – „Kutnowski Szpital Samorządowy” Sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie – prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego „Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych”, znak sprawy: ZP/33/23. Ogłoszenie zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem: 2023/S 196-614572 . W dniu 23 października 2023 r. wykonawca Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o....

KIO 2508/23

08.09.2023 wyrok
oddalone
3 Regionalna Baza Logistyczna - Wydział Techniki Lotniczej
Meritum

Przystępując do rozpoznania odwołania, Izba ustaliła wystąpienie przesłanek z art. 505 ust. 1 ustawy Pzp, tj. istnienie po stronie Odwołującego interesu w uzyskaniu zamówienia oraz możliwości poniesienia przez Odwołującego szkody w wyniku kwestionowanych czynności zamawiającego. Do postępowania odwoławczego nie zgłosił przystąpienia żaden wykonawca....