Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 5850/25

27.01.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Miejska Nowa Ruda
Meritum

postępowanie odwoławcze stało się zbędne w związku z unieważnieniem czynności objętych zarzutami. Aktualnie w postępowaniu nie istnieje zatem czynność objęta zarzutami (wyboru oferty najkorzystniejszej, oraz zaniechania udostępnienia ofert), co prowadziło do umorzenia postępowania odwoławczego na podstawie art. 568 pkt 2 Ustawy. W związku z § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r....

KIO 575/25

04.03.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Nowa Ruda
Meritum

Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym z negocjacjami roboty budowlane pn. „Poprawa efektywności energetycznej oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Nowa Ruda” ogłoszono w Biuletynie Zamówień Publicznych : Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491124 z 9 września 2024r., 12 lutego 2025 r. zamawiający poinformował o unieważnieniu postępowania. 17 lutego 2025 r. odwołujący Pollight Spzoo z siedzibą w Warszawie, Al. J. Ch. Szucha 11B lok....

KIO 3348/24

02.10.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Gmina Nowa Ruda
Meritum

Gmina Nowa Ruda z siedzibą w Nowej Rudzie (dalej: Zamawiający) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Nowa Ruda w 2025 r.”, numer postępowania: OŚ.272.2.1.2024, (dalej: Postępowanie). Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane zostało 3 września 2024 r....

KIO 373/23

24.02.2023 wyrok
uwzględnione
Gmina Miejska Nowa Ruda
Meritum

Izba ustaliła, że odwołanie czyni zadość wymogom proceduralnym zdefiniowanym w Dziale IX ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, tj. odwołanie nie zawiera braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis. Izba ustaliła, że nie zaistniały przesłanki określone w art. 528 ustawy pzp, które skutkowałyby odrzuceniem odwołania. Izba stwierdziła, że Odwołujący wykazał przesłanki dla wniesienia odwołania określone w art. 505 ust....

KIO 372/23

20.02.2023 postanowienie
umorzone
Gmina Miejska Nowa Ruda
Meritum

Odwołanie złożono w postępowaniu: „odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Miejskiej Nowa Ruda” - Ogłoszenie BZP Nr 2022/BZP 004 38 501 z dnia 15.11.2022r. Numer referencyjny sprawy: OR.271.39.2022. W dniu 20 lutego 2023r. odwołujący, pismem z dnia 20 lutego 2023r. złożył oświadczenie o cofnięciu odwołania. Zgodnie z art....