Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

46 orzeczeń w bazie

KIO 576/26

25.03.2026 wyrok
oddalone
Sąd Rejonowy w Przemyślu
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie, którego przedmiotem są usługi kompleksowego utrzymania czystości w nowej części budynku Sądu Rejonowego w Przemyślu (wejście od ulicy Tuwima) oraz w starej części budynku z wejściem od ul. Mickiewicza. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu wskazał w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), że wyboru oferty najkorzystniejszej dokona na podstawie dwóch kryteriów: - Cena 60 % - Doświadczenie pracowników w zakresie sprzątania obiektów biurowych 40 % Sposób oceny...

KIO 845/26

18.03.2026 postanowienie
odrzucone
Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu
Meritum

Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu , zwany dalej „Zamawiającym”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia na „nadzór inwestorski w ramach umowy nr KPOD.07.02-IP.10-0300/25/KPO/356/2025/343 projektu pt. „Rozwój i modernizacja infrastruktury w zakresie kardiologii w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu”. W dniu 23 lutego 2026 r....

KIO 5263/25

15.01.2026 postanowienie
zwrócone
Gmina Miejska Przemyśl
Meritum

W dniu 25 listopada 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie Tronus Polska Sp. z o.o., ul. Ordona 2A, 01-237 Warszawa zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: DOSTAWĘ KONTENERÓW SANITARNYCH, TOALET PRZENOŚNYCH, REGAŁÓW ORAZ HALI STALOWEJ. Numer referencyjny: ZP.271.42.2025. Do odwołania nie dołączono:  dowodu uiszczenia wpisu w terminie przewidzianym na wniesienie odwołania. Pismem z dnia 17 grudnia 2025 r....

KIO 2364/25

08.07.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Miejska Przemyśl – Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu
Meritum

Gminę Miejską Przemyśl – Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie podstawowym bez negocjacji postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Dostawa oraz montaż parkomatów wraz z oprogramowaniem w Strefie Płatnego Parkowania na terenie miasta Przemyśla”. Postępowanie to prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych ‎ (Dz. U. z 2024 r. poz....

KIO 1922/25

30.05.2025 postanowienie
umorzone
Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu
Meritum

Postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn. „Dostawa drobnego sprzętu medycznego III”, nr postępowania: DZP/2/PN/2025 — w zakresie części nr 104 (Igła do portów) ogłoszono w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem: 6166-2025 z 7 stycznia 2025 r. 8 maja 2025 r. zamawiający zawiadomił o wyborze oferty najkorzystniejszej oraz o odrzuceniu oferty odwołującego. 16 maja 2025 r....

KIO 3898/24

31.10.2024 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołanie czyni zadość wymogom proceduralnym zdefiniowanym w Dziale IX ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, tj. odwołanie nie zawiera braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis. Do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego, zachowując termin ustawowy oraz wskazując interes w uzyskaniu rozstrzygnięcia na korzyść Zamawiającego zgłosił skuteczne przystąpienie wykonawca Dresler Studio Architektura i Urbanistyka sp. z o.o. sp. k. z s...

KIO 3190/24

16.10.2024 wyrok
oddalone
Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej w Przemyślu
Meritum

Odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. Izba stwierdziła, że Odwołujący wykazał posiadanie legitymacji uprawniającej do wniesienia odwołania, stosownie do dyspozycji art. 505 ust. 1 Pzp. Wykonawca F. P. prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Fpsystem Fr. P. z siedzibą w Wałczu, stosownie do wymogów art. 525 ust. 1-3 Pzp zgłosił przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie Zamawiającego, stając się uczestnikiem postępowania....

KIO 3032/24

30.08.2024 postanowienie
odrzucone
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu
Meritum

Izba stwierdziła istnienie materialnoprawnych przesłanek do wniesienia odwołania, o których mowa w art. 505 ust. 1 ustawy PZP. Izba nie stwierdziła istnienia podstaw do odrzucenia odwołania, o których mowa w art. 528 ustawy PZP. Izba ustaliła, zgodnie z oświadczeniem Zamawiającego, że w dniu 22.08.2024 r. Zamawiający przesłał kopię odwołania wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu za pośrednictwem strony internetowej prowadzonego postępowania, tj....

KIO 2783/24

23.08.2024 postanowienie
postanowienie
Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej w Przemyślu
Meritum

Podzielając stanowisko zamawiającego skład orzekający rozpatrując sprawę na podstawie stanu rzeczy ustalonego w toku postępowania odwoławczego (vide art. 552 ustawy pzp), stoi na stanowisku, że wobec dokonania przez zamawiającego czynności unieważnienia wyboru oferty najkorzystniejszej, postępowanie odwoławcze, wobec braku przedmiotu zaskarżenia, stało się bezprzedmiotowe....

KIO 2113/24

10.07.2024 wyrok
oddalone
Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu
Meritum

Izba stwierdziła, że w zakresie zarzutów podniesionych w odwołaniu nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania , odwołanie nie zawierało braków formalnych i mogło zostać rozpoznane merytorycznie. Izba ustaliła, że Wykonawca wnoszący odwołanie wykazał interes w korzystaniu ze środków ochrony prawnej....