Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

285 orzeczeń w bazie

KIO 1693/26

24.04.2026 postanowienie
umorzone
Centrum Informatyki Resortu Finansów
Meritum

Centrum Informatyki Resortu Finansów z siedzibą w Radomiu (dalej: „zamawiający”) prowadzi, na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) - dalej: „ustawa Pzp” postępowanie ‎ o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: „Dostawa serwerów stelażowych wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją”; nr postępowania: PN/41/25/HYDB (dale...

KIO 1036/26

22.04.2026 postanowienie
umorzone
Centrum Informatyki Resortu Finansów
Meritum

W dniu 21 kwietnia 2026 r. przed dniem wyznaczonej rozprawy, do siedziby Krajowej Izby Odwoławczej wpłynęło pismo Odwołującego zawierające jego oświadczenie cofnięciu odwołania w całości. Stosownie do art.520 ust.1 ustawy Pzp Odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia  . Uwzględniając powyższe Izba, działając na podstawie art. 568 pkt 1 ustawy Pzp w związku z art.520, postanowiła postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie umorzyć. Zgodnie z § 9 ust....

KIO 1020/26

20.04.2026 postanowienie
umorzone
Centrum Informatyki Resortu Finansów
Meritum

Postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie podlega umorzeniu na podstawie ‎ art. 520 ust. 1 ustawy Pzp w związku z oświadczeniem złożonym przez wnoszącego odwołanie wykonawcę o cofnięciu odwołania. Zgodnie z art. 520 ust. 1 ustawy Pzp: „ Odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy” . W niniejszej sprawie ma zastosowanie wskazany przepis, albowiem Odwołujący w piśmie z dnia 13 kwietnia 2026 r....

KIO 1025/26

20.04.2026 postanowienie
umorzone
Centrum Informatyki Resortu Finansów z siedzibą w Radomiu
Meritum

Odwołujący, tj. Symmetry Sp. z o.o. , 17 kwietnia 2026 r., tj. w dniu poprzedzającym dzień, na który został wyznaczony termin rozprawy lub posiedzenia z udziałem stron lub uczestników postępowania odwoławczego, cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 5 marca 2026 r....

KIO 1018/26

20.04.2026 postanowienie
umorzone
Centrum Informatyki Resortu Finansów z siedzibą w Radomiu
Meritum

Postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie podlega umorzeniu na podstawie ‎ art. 520 ust. 1 ustawy Pzp w związku z oświadczeniem złożonym przez wnoszącego odwołanie wykonawcę o cofnięciu odwołania. Zgodnie z art. 520 ust. 1 ustawy Pzp: „ Odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy” . W niniejszej sprawie ma zastosowanie wskazany przepis, albowiem Odwołujący w piśmie z dnia 17 kwietnia 2026 r....

KIO 1071/26

15.04.2026 postanowienie
umorzone
Centrum Informatyki Resortu Finansów
Meritum

Zgodnie z art. 520 ust. 1 Pzp odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Art. 520 ust. 2 Pzp stanowi, że cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem odwołania do Prezesa Izby. W niniejszej sprawie Odwołujący w piśmie z dnia 14 kwietnia 2026 r. jednoznacznie oświadczył, że cofa odwołanie wniesione w przedmiotowym Postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego....

KIO 951/26 | KIO 971/26

15.04.2026 wyrok
oddalone
Centrum Informatyki Resortu Finansów
Meritum

KIO 951/26 Izba ustaliła, iż nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania. Odwołanie nie zawierało braków formalnych i mogło zostać rozpoznane merytorycznie. Tak samo Izba oceniła, że nie istnieją przesłanki do zwrotu odwołania. Izba ustaliła, że wykonawca wnoszący odwołanie wykazał interes w korzystaniu ze środków ochrony prawnej....

KIO 782/26

13.04.2026 wyrok
oddalone
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji z siedzibą w Radomiu
Meritum

odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. Jak wynika z SWZ o cena w ramach kryterium „Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe osoby wyznaczonej na stanowisko kierownika prac elektrycznych i elektroenergetycznych” dokonywana jest na podstawie oświadczenia wykonawcy w formularzu Kryteria pozacenowe (załącznik nr 1A do SWZ) dotyczącego ilości zadań polegających na konserwacji oświetlenia ulicznego o wartości minimum 1.000.000,00 PLN brutto każde, kierowanych przez osobę wskazaną do realizacji zamówie...

KIO 556/26

07.04.2026 postanowienie
umorzone
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Adolfa Dygasińskiego w Sichowie Dużym
Meritum

W dniu 3 kwietnia 2026 r. przed dniem wyznaczonej rozprawy, do siedziby Krajowej Izby Odwoławczej wpłynęło pismo Odwołującego zawierające jego oświadczenie o cofnięciu wniesionego odwołania. Stosownie do art.520 ust.1 ustawy Pzp Odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia  . Uwzględniając powyższe Izba, działając na podstawie art. 568 pkt 1 ustawy Pzp w związku z art.520, postanowiła postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie umorzyć. Zgodnie z § 9 ust....

KIO 717/26

30.03.2026 postanowienie
umorzone
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o.o. w Radomiu
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego dotyczy: „świadczenie usługi inwestora zastępczego dla zadania Modernizacja i doposażenie Zakładu Hemodynamiki i Interwencji Sercowo-Naczyniowej mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu” Numer referencyjny: DZP.341.13.2026.Numer ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych 2026/BZP 00005753/05/P`. Pismem z dnia 29 marca 2026r. Odwołujący cofnął odwołanie z dnia 25 lutego 2026roku....