Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

382 orzeczeń w bazie

KIO 1393/26

21.04.2026 postanowienie
umorzone
Kliniczny Szpital Wojewódzki im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
Meritum

Kliniczny Szpital Wojewódzki im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie z siedzibą ‎ w Rzeszowie (dalej: „zamawiający”) prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie przepisów ustawy z dnia ‎ 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz....

KIO 1011/26

15.04.2026 wyrok
oddalone
Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie
Meritum

Zamawiający prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ‎ z zastosowaniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia przekracza kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych....

KIO 1064/26

10.04.2026 postanowienie
odrzucone
Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich z siedzibą w Rzeszowie
Meritum

: W dniu 9 marca 2026 roku zamawiający przekazał wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego kopię odwołania i jednocześnie wezwał ich do przystąpienia do postępowania odwoławczego. W dniu 12 marca 2026 roku wykonawca A.C., prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe C.A. w Jarosławiu zgłosił przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego....

KIO 608/26

27.03.2026 postanowienie
umorzone
Szpital Specjalistyczny Pro-Familia Tomasz Łoziński sp. k.
Meritum

Zamawiający – Szpital Specjalistyczny Pro-Familia T.Ł. sp. k., ul. Witolda 6B, 35-302 Rzeszów, prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Zakup i dostawa aparatury medycznej”, numer referencyjny: 2/2025/KPO/ONKO. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 27.10.2025 r., nr 206/2025 705549 -2025. W dniu 09.02.2026 r....

KIO 766/26

27.03.2026 postanowienie
zwrócone
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
Meritum

W dniu 19 lutego 2026 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Specjał Sp. z o.o., ‎ Al. Jana Pawła II 80/5, 00-175 Warszawa zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu ‎ o udzielenie zamówienia publicznego na: kompleksową usługę sprzątania dla Sądu Rejonowego w Rzeszowie. Wewnętrzny identyfikator: G.261.11.2025....

KIO 794/26

25.03.2026 postanowienie
umorzone
Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
Meritum

Odwołujący, tj. wykonawca Dekpol Budownictwo Sp. z o.o. z siedzibą w Pinczynie, ‎ w dniu 23 marca 2026 r. (pismem z tej samej daty), tj. przed rozprawą, cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 20 lutego 2026 r. w postępowaniu ‎ o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego ‎ o wartości powyżej progów unijnych pn. „Budowa Nowej Sceny Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie”....

KIO 788/26

25.03.2026 postanowienie
umorzone
Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
Meritum

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, zwany dalej „zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj.: z dnia 14 lipca 2023 r., Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej progów unijnych pn. „Budowa Nowej Sceny Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie”....

KIO 262/26

23.03.2026 wyrok
oddalone
PGE Obrót S.A.
Meritum

Odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. 12 listopada 2025 r. Zamawiający, na podstawie art. 224 ust.2 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych, zwrócił się do Outworking o udzielenie wyjaśnień, w tym o złożenie dowodów, dotyczących wyliczenia ceny oferty (wysokości zaproponowanej marży), w szczególności w zakresie: - zarządzania procesem świadczonych usług; - wybranych rozwiązań technicznych, wyjątkowo korzystnych warunków usług; - oryginalności usług oferowanych przez wykonawcę; - zgodności z...

KIO 5978/25

04.03.2026 postanowienie
umorzone
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z/s w Rzeszowie
Meritum

Postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie podlega umorzeniu na podstawie art. 520 ust.1 ustawy Pzp w związku z oświadczeniem złożonym przez wnoszącego odwołanie wykonawcę o cofnięciu odwołania. Zgodnie z art. 520 ust. 1 ustawy Pzp: „ Odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy” . W niniejszej sprawie ma zastosowanie wskazany przepis, albowiem Odwołujący w piśmie z dnia 3 marca 2026 r....

KIO 5468/25

03.03.2026 wyrok
oddalone
Gmina Miasto Rzeszów – Urząd Miasta Rzeszowa
Meritum

Do przedmiotowego postępowania odwoławczego przystąpienie w charakterze uczestnika postępowania po stronie Zamawiającego w ustawowym terminie skutecznie zgłosili wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia SCHICK ARCHITEKCI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowej z siedzibą w Rudzie Śląskiej oraz KENGO KUMA AND ASSOCIATES INC. z siedzibą w Tokio (dalej: „Przystępujący” ). Odwołującemu zgodnie z treścią w art....