Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

4 orzeczeń w bazie

KIO 4804/25

02.12.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Słaboszów
Meritum

3 listopada 2025 r. Zamawiający przekazał wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu informację o wniesionym odwołaniu wraz z jego kopią. Izba ustaliła, że do upływu 3-dniowego terminu z art. 525 ust. 1 ustawy Pzp do postępowania odwoławczego w tej sprawie nie zgłoszono żadnego przystąpienia. Przy piśmie z dnia 27 listopada 2025 r., które zostało przekazane Prezesowi Krajowej Izby Odwoławczej, Zamawiający wskazał, że w dniu 21 listopada 2025 r....

KIO 533/21

05.03.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Gmina Słaboszów
Meritum

Zamawiający – Gmina Słaboszów prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Słaboszów oraz budowa sieci wodociągowej w miejscowości Słupów”, numer postępowania: ROŚI.271.4.2020, dalej: „Postępowanie” w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest dla zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej kwoty określonej ‎ w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust....

KIO 3543/20

29.01.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Gmina Słaboszów
Meritum

Zamawiający Gmina Słaboszów prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest: „Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Słaboszów oraz budowa sieci wodociągowej w miejscowości Słupów”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 2 grudnia 2020 r. w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 760573-N-2020. Odwołujący K.M. prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Emkan – Pro K.M....

KIO 3526/20

25.01.2021 postanowienie
umorzone (wycofanie)
Gmina Słaboszów
Meritum

Zamawiający Gmina Słaboszów prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest: „Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Słaboszów oraz budowa sieci wodociągowej w miejscowości Słupów”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 2 grudnia 2020 r. w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 760573-N-2020. Odwołujący Z. Ć....