Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

2 orzeczeń w bazie

KIO 2780/25

22.08.2025 wyrok
uwzględnione
Prudnickie Centrum Medyczne Spółka Akcyjna w Prudniku
Meritum

Izba stwierdziła, że nie została wypełniona żadna z przesłanek, o których stanowi art. 528 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 ze zm.; dalej „ustawa”, „Pzp”) skutkujących odrzuceniem odwołania. Odwołanie zostało złożone do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej 7 lipca 2025 roku od czynności zamawiającego z dnia 2 lipca 2025 roku....

KIO 877/25

02.04.2025 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa - Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy
Meritum

Zamawiający Skarb Państwa ‒ Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, ul. Dr. ‎ E. Warmińskiego 18, 85-950 Bydgoszcz, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia ‎ w trybie podstawowym pn. „Budowa hali magazynowej wraz z budynkiem biurowym ‎ na terenie Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Toruniu przy ul. Batorego 61”, nr referencyjny: 0401-ILZ.260.2.26.2024. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych 24 grudnia 2024 r....