Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

174 orzeczeń w bazie

KIO 1495/26

24.04.2026 postanowienie
umorzone
Szpital Dziecięcy Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

Szpital Dziecięcy Polanki im. M.P. w Gdańsku Sp. z o.o. zwana dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, w trybie przetargu nieograniczonego, pn.: Rozbudowa systemu szpitalnego HIS w zakresie obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz integracji Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia , o...

KIO 1136/26

17.04.2026 postanowienie
umorzone
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie
Meritum

Zamawiający – Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji pn. Świadczenie obsługi widzów na spektaklach prezentowanych na scenach Narodowego Starego Teatru . Postępowanie to prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), dalej „ustawa Pzp”....

KIO 1206/26

16.04.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa – Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
Meritum

Skarb Państwa – Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni zwany dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie przepisów ustawy ‎ z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, w trybie negocjacji z ogłoszeniem, pn.: Budowa infrastruktury hydrotechnicznej MOLF na potrzeby inwestycji EJ1 w lokalizacji Lubiatowo-Kopalino , ‎ o numerze referencyjnym: ZP.371.1.2026.ASz, zwane dalej „postępowanie...

KIO 1408/26

15.04.2026 postanowienie
umorzone
Akademia Mazowiecka w Płocku
Meritum

Akademia Mazowiecka w Płocku zwana dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie ‎ o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, ‎ w trybie przetargu nieograniczonego, pn.: Wyposażenie pracowni telemedycznej Collegium Medicum Wydziału Lekarskiego Akademii Mazowieckiej w Płocku , o numerze referencyjnym: DA.25.2.7.2026.MP, zwane dalej „postępowaniem”. Ogłoszenie o z...

KIO 982/26

13.04.2026 postanowienie
umorzone
Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie
Meritum

Odwołujący, tj. wykonawca AMSA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w dniu 12 kwietnia 2026 r. (pismem z tej samej daty), tj. przed rozprawą, cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 2 marca 2026 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: „Usługi kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości w obiektach Zarządu Dróg Miejskich zlokalizowanych przy ul. Chmielnej 120, ul. Chmielnej 120 a, ul. Chmielnej 124, ul. Gołdapskiej 7, ul....

KIO 1367/26

10.04.2026 postanowienie
umorzone
22. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie
Meritum

Odwołujący, tj. wykonawca Outsec Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w dniu 27 marca 2026 r. (pismem z tej samej daty), tj. przed rozprawą, cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 23 marca 2026 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn. „Dostawa elementów składowych sieci, drobnego sprzętu komputerowego, środków do czyszczenia komputerów”....

KIO 995/26

10.04.2026 postanowienie
umorzone
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
Meritum

Odwołujący, tj. wykonawca MAXTO Technology Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Modlniczka, w dniu 7 kwietnia 2026 r. (pismem z tej samej daty), tj. przed rozprawą, cofnął odwołanie wniesione do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 2 marca 2026 r. w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn. „Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Perła Warszawy – podniesienie standardów ekspozycyjnych i dostępności Muzeum Fryderyka Chopina”....

KIO 1281/26

08.04.2026 postanowienie
umorzone
Specjalistyczny Szpital Miejski im. M. Kopernika w Toruniu
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołanie nie zawierało braków formalnych, został uiszczony od niego wpis, nie zaistniały również przesłanki określone w art. 528 ustawy Pzp, których skutkiem byłoby odrzucenie odwołania. Ustalono także, że do Prezesa Izby w ustawowym terminie wykonawca Philips Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zgłosił przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego....

KIO 861/26

01.04.2026 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa – Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Syców
Meritum

Skarb Państwa – Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Syców z siedzibą w Działoszy zwany dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie ‎ o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm....

KIO 755/26

27.03.2026 postanowienie
umorzone
Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołanie nie zawierało braków formalnych, został uiszczony od niego wpis, nie zaistniały również przesłanki określone w art. 528 ustawy Pzp, których skutkiem byłoby odrzucenie odwołania. Ustalono także, że do Prezesa Izby w ustawowym terminie wpłynęły zgłoszenia przystąpienia do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego: 1....