Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 4111/25

27.10.2025 wyrok
oddalone
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie
Meritum

Stawiając zarzut naruszenia przepisów art. 16 pkt 1 w zw. z art. 17 ust. 1 w zw. z art. 99 ust. 1 w zw. z art. 99 ust. 2 w zw. z art. 99 ust. 4 w zw. z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp przez sporządzenie opisu przedmiotu zamówienia w sposób ograniczający uczciwą konkurencję tj. niewynikający z uzasadnionych potrzeb Zamawiającego oraz nieproporcjonalny do wartości i celów, jakie chciałby osiągnąć Zamawiający, Odwołujący stwierdził, że kombinacja postanowionych przez Zamawiającego wymagań implikuje konie...

KIO 3652/25 | KIO 3665/25

27.10.2025 wyrok
oddalone
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Meritum

Do postępowań odwoławczych zgłoszenie przystąpienia złożyli następujący Wykonawcy: - po stronie Zamawiającego: NET PC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą ‎ w Gdańsku (KIO 3652/25, KIO 3665/25); dalej jako „ Przystępujący NET PC”; - po stronie Odwołującego: Holo4Med Spółka Akcyjna z siedzibą w Białystoku (KIO 3652/25); dalej jako „Przystępujący”; - po stronie Odwołującego1: Fabrity Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (KIO 3665/25), dalej jako „Przystępujący1”. Izba potwierdziła s...

KIO 789/25

18.03.2025 postanowienie
umorzone
Powiat Dzierżoniowski
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn. „Dostawa wyposażenia informatycznego i oprogramowania do pracowni szkół powiatowych oraz dla Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie” (OR.272.2.2025) – w części nr 3 ogłoszono w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej za numerem 118500-2025 (OJ S 37/2025) z 21 lutego 2025. 3 marca 2025 r. wykonawca NTT Technology Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zakręcie, ul....