Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 372/26

02.03.2026 postanowienie
umorzone
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego – Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę urządzeń medycznych dla bloku operacyjnego, Systemu wizualizacji do chirurgii tarczycy oraz Aparatu RTG z ramieniem C (nr postępowania: DZPU.2632.01.2026 ), ogłoszonym w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 16.01.2026 r., OJ S 011/2026 31142-2026, wobec treści ogłoszenia i swz dla części nr 7 oraz oszacowania wartości zamówie...

KIO 2625/25

25.07.2025 postanowienie
umorzone
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Meritum

zaistniała podstawa do umorzenia postępowania odwoławczego, o której mowa w art. 568 pkt 2) ustawy Pzp. W myśl tego przepisu Izba umarza postępowania odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku stwierdzenia, że dalsze postępowanie stało się z innej przyczyny zbędne lub niedopuszczalne. O kosztach postępowania odwoławczego Izba orzekła na podstawie art. 557, 574 i 575 ustawy Pzp w zw. z § 9 ust. 2 oraz stosowanym na zasadzie analogii § 9 ust. 1 pkt 2 lit....

KIO 720/25 | KIO 721/25 | KIO 723/25

24.03.2025 wyrok
umorzone
Centrum Informatyki Resortu Finansów
Meritum

Izba ustaliła, że w dniu 19 marca 2025r. Zamawiający przekazał do Izby zmiany dokumentów zamówienia opublikowane na stronie prowadzonego postępowania w dniu 19 marca 2025 r. KIO 720/25 Izba w związku z uwzględnieniem przez Zamawiającego zarzutów nr 2,3,4,5,6, 9,10,11,12,14,19,20 oraz 21, wycofaniem przez Comarch zarzutu nr 18, działając na podstawie art. 522 ust. 3 Pzp, umorzyła postępowanie odwoławcze....