Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

9 orzeczeń w bazie

KIO 5915/25

05.02.2026 postanowienie
umorzone
Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach.
Meritum

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. w Gliwicach zwana dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, ‎ w trybie przetargu nieograniczonego pn.: Sprzątanie obiektów należących do PKM, Sp. z o.o. w Gliwicach o numerze referencyjnym PKM/PN/RAG/02/2025, zwane dalej: „postępowaniem”....

KIO 4941/25

10.12.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Różan
Meritum

Zgodnie z art. 520 ust. 1 ustawy Pzp, odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Stosownie do art. 568 pkt 1 ustawy Pzp, Izba umarza postępowanie odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku cofnięcia odwołania. W myśl § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z 30 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz. U. z 2020 r. poz....

KIO 3834/25

02.10.2025 postanowienie
umorzone
Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
Meritum

Zgodnie z art. 568 pkt 2 ustawy Pzp „Izba umarza postępowanie odwoławcze, w formie postanowienia w przypadku (…) stwierdzenia, że dalsze postępowanie stało się z innej przyczyny zbędne lub niedopuszczalne”. Z godnie z tym przepisem podstawą do umorzenia postępowania jest stwierdzenie przez Izbę, że postępowanie stało się z innej przyczyny zbędne lub niedopuszczalne. Ustawodawca nie doprecyzował jednak, o jakie sytuacje chodzi....

KIO 1923/25

09.06.2025 postanowienie
umorzone
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza Warszawa - Radeckiego
Meritum

Odwołanie dotyczy: dostawy materiałów opatrunkowych na okres 2 lat – znak postepowania DZP. 242.435.2024. w zakresie Pakietu nr 1 poz.99. Ogłoszenie o zamówieniu: Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej. Numer publikacji ogłoszenia 22724-2025; Numer wydania: Dz. U.S.: 9/2025 data publikacji: 14.01.2025. W dniu 6 czerwca 2025r. odwołujący złożył wniosek o umorzenie postępowania na podstawie art.568 pkt 2 ustawy Pzp w związku z unieważnieniem przez Zamawiającego w dniu 23 maja 2025r....

KIO 945/25

04.04.2025 postanowienie
umorzone
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego dotyczy „Świadczenia usługi Konsultanta dla zadania pn.: Przebudowa DW492 od DK 46 do granicy województwa. Odcinek I od granicy województwa do Łobodna, Odcinek II od skrzyżowania z DW491 w m. Łobodno do skrzyżowania z DK43 w m. Kłobuck”, znak sprawy: WK.2810.9-WI-K/PN.240828/4.2024, Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 16 września 2024 r., nr publikacji ogłoszenia: 554435-2024, Numer wydania Dz.U. S: 180/2024....

KIO 1018/25

02.04.2025 postanowienie
umorzone
Akademia Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie
Meritum

Izba postanowiła nie dopuścić do udziału w postępowaniu odwoławczym wykonawcy Tronus Polska sp. z o.o. w Warszawie. Do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej wpłynęło wprawdzie zgłoszenie przystąpienia do postępowania odwoławczego pochodzące od ww. wykonawcy, jednakże niespełniające wymagań określonych w art. 525 ust. 1 Pzp....

KIO 508/25

04.03.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Miasto Rzeszów - Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie
Meritum

Zgodnie z art. 520 ust. 1 ustawy Pzp, odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Stosownie do art. 568 pkt 1 ustawy Pzp, Izba umarza postępowanie odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku cofnięcia odwołania. W myśl § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z 30 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz. U. z 2020 r. poz....

KIO 1777/23

06.07.2023 postanowienie
umorzone
Pro-Medica w Ełku sp. z o.o. w Ełku
Meritum

Zgodnie z art. 520 ust. 1 ustawy Pzp, odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Stosownie do art. 568 pkt 1 ustawy Pzp, Izba umarza postępowanie odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku cofnięcia odwołania. W myśl § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z 30 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz. U. z 2020 r. poz....

KIO 1395/23

25.05.2023 postanowienie
umorzone
Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach
Meritum

Zamawiający - Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn. Utrzymanie dróg wewnętrznych na terenie miasta Gliwice w latach 2023 – 2025 . Postępowanie to prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.), dalej „ustawa Pzp”....