Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

13 orzeczeń w bazie

KIO 5804/25

17.02.2026 postanowienie
umorzone
Akademia Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki
Meritum

Zamawiający Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki prowadzi postępowanie o udzielnie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest zakup wraz z dostawą warzyw i owoców na potrzeby AWL. O głoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 12 września 2025 roku w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 2025 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych 175/2025 pod numerem 598421-2025. 22 grudnia 2025 roku Odwołujący E.M....

KIO 5778/25

28.01.2026 postanowienie
zwrócone
Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
Meritum

W dniu 22 grudnia 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie JOL-MARK Sp. z o.o., ul. Portowa 16G, 44-100 Gliwice zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: wytwarzanie i dostawa posiłków dla pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie. Wewnętrzny identyfikator: ZPZ-68/11/25 . Do odwołania nie dołączono:  dokumentów potwierdzających umocowanie osoby podpisującej odwołanie do reprezentowania Odwołującego ....

KIO 4272/25

13.11.2025 wyrok
oddalone
Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Meritum

Izba stwierdziła, że w zakresie zarzutów podniesionych w odwołaniu nie została wypełniona żadna z przesłanek skutkujących odrzuceniem odwołania , odwołanie nie zawierało braków formalnych i mogło zostać rozpoznane merytorycznie. Izba ustaliła ponadto, że Odwołujący jest uprawniony do skorzystania ze środków ochrony prawnej zgodnie z art. 505 ust. 1 ustawy Pzp. Izba ustaliła też, że do postępowania odwoławczego w ustawowym terminie nie przystąpił żaden z wykonawców....

KIO 3663/25

23.10.2025 postanowienie
zwrócone
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
Meritum

W dniu 29 sierpnia 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie „IZAN+” Sp. z o.o. , ul. Żabiniec 46 , 31-215 Kraków zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: świadczenie usług sprzątania w budynkach szpitalnych Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi. Wewnętrzny identyfikator: ZP/20/2025 ....

KIO 3459/25

15.10.2025 postanowienie
zwrócone
Centrum Wsparcia Społecznego na Przedwiośniu
Meritum

W dniu 14 sierpnia 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie ‎ Naprzód Catering Sp. z o.o., ul. Traktorowa 126/301, 91-204 Łódź zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: świadczenie usługi zbiorowego żywienia mieszkańców CWS „Na Przedwiośniu” wraz z dzierżawą pomieszczeń kuchennych i wyposażenia w okresie od dnia 21.02.2026 r. do dnia 31.12.2027 r....

KIO 3831/25

09.10.2025 postanowienie
zwrócone
45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołanie podlega zwrotowi, w wyniku bezskutecznego upływu terminu do uzupełnienia braków formalnych. Odwołanie zostało wniesione przez pełnomocnika będącego radcą prawnym. Do odwołania załączono pełnomocnictwo, które swoim zakresem nie obejmuje reprezentacji wykonawcy w postępowaniu odwoławczym, wobec powyższego skład orzekający wezwał Odwołującego, pod rygorem zwrócenia odwołania, do dołączenia do akt sprawy pełnomocnictwa z podpisem mocodawcy lub wierzytelnego odpisu pełn...

KIO 3122/25

12.09.2025 postanowienie
zwrócone
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Meritum

W dniu 28 lipca 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie ‎ Packman Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 4, 05-119 Łajski zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: dostawę biodegradowalnych naczyń i sztućców jednorazowego użytku do 6 WOG Ustka w 2025 r. Numer referencyjny: 28/WM/6WOG/2025. Do odwołania nie dołączono:  dokumentów potwierdzających umocowanie Pana D.K....

KIO 2964/25

28.08.2025 postanowienie
zwrócone
Lubelski Węgiel „BOGDANKA” S.A.
Meritum

W dniu 18 lipca 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie ‎ Impel S.A., ul. Antoniego Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia w formie bezpośredniej ochrony fizycznej w obiektach i terenach Lubelskiego Węgla „Bogdanka” S.A. Wewnętrzny identyfikator: 3427/HZK/PFR/2025....

KIO 2881/25

25.08.2025 postanowienie
zwrócone
Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
Meritum

W dniu 14 lipca 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie ‎ „IZAN+” Sp. z o.o., ul. Żabiniec 46, 31-215 Kraków zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: usługi kompleksowego sprzątania i czynności pomocnicze na rzecz pacjentów SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie. Wewnętrzny identyfikator: ZPZ-23/04/25....

KIO 1827/25

29.05.2025 postanowienie
zwrócone
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie
Meritum

W dniu 9 maja 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie Bialmed Sp. z o.o., ul. Kazimierzowska 46/48 lok. 35, 02-546 Warszawa zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: „Dostawę środków i preparatów do dezynfekcji dla potrzeb USK nr 1 PUM”....