Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

19 orzeczeń w bazie

KIO 844/26

01.04.2026 postanowienie
zwrócone
Gmina Rzezawa
Meritum

W dniu 23 lutego 2026 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie wykonawcę Arkadis sp. z o.o. sp.k., ul. Słoneczna 47, 38-120 Czudec zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: pełnienie kompleksowego, wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w msc. Dąbrówka i msc....

KIO 1126/26

01.04.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Śrem
Meritum

Zamawiający – Gmina Śrem – prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji pn. „Odrestaurowanie oraz adaptacja na nowe cele Wieży Ciśnień w Śremie" - nr postępowania: BP.271.73.2025.BS. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 30.12.2025 r. pod nr: 2025/BZP 00628570/01. W dniu 10 marca 2026 r. wykonawca Hydratec Sp. z o.o....

KIO 648/26

17.03.2026 postanowienie
zwrócone
Centrum Informatyki Resortu Finansów
Meritum

W dniu 11 lutego 2026 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie wykonawcy Eyzee S.A., al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia personelu informatycznego z branży IT dla Platformy Danych – Analiza stanu As Is, w ramach umowy ramowej PN 7/25/HSKU”, nr sprawy: CIRF.DZ2.270.26.2026,"....

KIO 379/26

02.03.2026 postanowienie
zwrócone
Centrum e-Zdrowia
Meritum

W dniu 26 stycznia 2026 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie wykonawcy Onwelo Sp. z o.o., ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: dostawę, wdrożenie oraz utrzymanie Modeli Sztucznej Inteligencji (SI) analizujących dane obrazowe (DICOM) i dostarczających wyniki działania wraz z integracją z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) oraz przeprowadzeniem instruktaży stanowiskowych ‎ i wsparciem użytkown...

KIO 5482/25

16.01.2026 postanowienie
odrzucone
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołanie nie zawiera braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis w wymaganej wysokości. Odwołanie podlegało odrzuceniu na podstawie art. 528 pkt 3 PZP, jako wniesione po upływie terminu określonego w ustawie. Izba ustaliła następujący stan faktyczny. Zamawiający w toku badania ofert wezwał wykonawcę Skorut Systemy Solarne sp. z o.o....

KIO 4539/25

19.11.2025 postanowienie
zwrócone
Akademickie Centrum Komputerowe Cyfronet Akademii Górniczo - Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie
Meritum

W dniu 20 października 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie Wolnik.IT B.W., ul. Gorlicka 80/25, 51-314 Wrocław zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: dostawę klastrów chmury obliczeniowej dla potrzeb projektu PLGrid ICON. Wewnętrzny identyfikator: ACK-DA-ZP-5000-2/25....

KIO 4328/25

07.11.2025 postanowienie
zwrócone
Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej Sp. z o.o.
Meritum

W dniu 9 października 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie Falck Medycyna Sp. z o.o. , ul. Jana Olbrachta 94 , 01-102 Warszawa zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: t ransport sanitarny pacjentów Szpitala Wolskiego Sp. z o.o. Numer referencyjny: EP/84/2025/ML. Do odwołania nie dołączono:  dowodu przekazania odpowiednio odwołania albo jego kopii zamawiającemu. Pismem z dnia 24 października 2025 r....

KIO 3920/25

29.10.2025 postanowienie
umorzone
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie
Meritum

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie ( dalej: „Zamawiający”) prowadzi, na podstawie ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (dalej: „ustawa Pzp”), w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia pn.: „ Wykonanie systemu wczesnej detekcji pożaru oraz stałego systemu gaśniczego gazowego w czterech pomieszczeniach z rozdzielnicami elektrycznymi do obsługi multimediów na wystawie stałej”, numer referencyjny: DPr.271.39.2025 Ogłoszenie o zamówie...

KIO 4179/25

24.10.2025 postanowienie
zwrócone
24 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Giżycku
Meritum

W dniu 29 września 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie PPHU IGLOTERM Chłodnictwo i Klimatyzacja R.J., ul. Białostocka 17, 11-500 Giżycko zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: usługę przeglądu, konserwacji i naprawy sprzętu gastronomicznego i chłodniczego znajdującego się na stołówkach wojskowych, magazynach żywnościowych i samochodowych będących na zaopatrzeniu 24 WOG....

KIO 3835/25

24.10.2025 postanowienie
zwrócone
Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
Meritum

W dniu 11 września 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie M.F., ul. Pomowska 25, 62-200 Gniezno zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: świadczenie usług w zakresie żywienia w Ośrodku Szkolenia Policji w Poznaniu z siedzibą w Gnieźnie. Numer referencyjny: ZZP.2380.52.2025....