Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

5 orzeczeń w bazie

KIO 4449/25

17.11.2025 postanowienie
zwrócone
Warszawski Szpital Południowy sp. z o.o.
Meritum

W dniu 16 październik 2025 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie Konsorcjum: Prima Sort Sp. z o.o., Mały Smakosz Sp. z o.o., ul. Mirabelki 1, 96-321 Osowiec zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: przetarg nieorganiczny PN/41Ż/07/2025 świadczenie usług zapewnienia całodobowego żywienia pacjentów Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. przy ul. rtm. W....

KIO 3920/25

29.10.2025 postanowienie
umorzone
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie
Meritum

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie ( dalej: „Zamawiający”) prowadzi, na podstawie ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (dalej: „ustawa Pzp”), w trybie przetargu nieograniczonego, postępowanie o udzielenie zamówienia pn.: „ Wykonanie systemu wczesnej detekcji pożaru oraz stałego systemu gaśniczego gazowego w czterech pomieszczeniach z rozdzielnicami elektrycznymi do obsługi multimediów na wystawie stałej”, numer referencyjny: DPr.271.39.2025 Ogłoszenie o zamówie...

KIO 2887/25

20.08.2025 postanowienie
odrzucone
Politechnika Śląska w Gliwicach
Meritum

: W dniu 15 lipca 2025 r. zamawiający przekazał wykonawcom uczestniczącym w postępowaniu kopię odwołania i jednocześnie wezwał ich do przystąpienia do postępowania odwoławczego. W tym samym dniu, tj. w dniu 15 lipca 2025 roku wykonawca OPTeam spółka akcyjna z siedzibą w Tajęcinie zgłosił przystąpienie do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego. Izba ustaliła, że zgłoszenie przystąpienia ww. wykonawcy spełnia wymagania opisane w art. 525 ust....

KIO 1257/25

17.04.2025 postanowienie
odrzucone
22 Baza Lotnictwa Taktycznego w Malborku
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołanie nie zawierało braków formalnych. W dniu 19 marca 2025 r. zamawiający poinformował wykonawców drogą elektroniczną ‎ o wyborze oferty najkorzystniejszej w części 1 i 2 – pismo zamawiającego z 4 kwietnia 2025 r. (w dokumentacji postępowania). Wykonawca E.D., prowadząca działalność gospodarczą pod firmą P.P.H.U. CHEM MIX E.B. wniosła odwołanie do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 2 kwietnia 2025 r....

KIO 947/23

11.04.2023 postanowienie
odrzucone
Gmina Miejska Kraków – Urząd Miasta Krakowa
Meritum

Uwzględniając dokumentację z przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego złożoną w postępowaniu odwoławczym prowadzonym pod sygn. akt KIO 544/23 oraz uzupełnioną w niniejszej sprawie, jak również biorąc pod uwagę oświadczenia i stanowiska stron oraz uczestnika postępowania odwoławczego, Izba stwierdziła, że zachodzą przesłanki do odrzucenia odwołania, o których mowa w art. 528 pkt 3 i 4 ustawy Pzp. Izba ustaliła, że w dniu 27 lutego 2023 r....