Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

10 orzeczeń w bazie

KIO 1105/26

17.04.2026 postanowienie
umorzone
Minister Cyfryzacji w imieniu i na rzecz Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowy Instytut Badawczy.
Meritum

Minister Cyfryzacji, w imieniu którego działa centralny zamawiający Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy (dalej: „Zamawiający”), prowadzi z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm....

KIO 846/26

30.03.2026 postanowienie
umorzone
Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu
Meritum

Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu (dalej „zamawiający”) prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie podstawowym, ‎ na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320) - dalej: „ustawa Pzp” pn....

KIO 679/26

11.03.2026 postanowienie
umorzone
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Białymstoku
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na zrzut lotniczy szczepionki doustnej przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w latach 2026-2027 (nr postępowania: WIP.261.68.2025.WW – część 1, 2, 5, 6, 9), opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (wydanie Dz.U. S: 235/2025) pod numerem: 809566-2025, dnia 05.12.2025 r. przez: 1) Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Białymstoku, ul....

KIO 4335/25

04.11.2025 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa – Prokuratura Krajowa
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 2 Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu jeżeli uczestnik postępowania odwoławczego, który przystąpił do postępowania po stronie zamawiającego, nie wniesie sprzeciwu co do uwzględnienia w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu przez zamawiającego, Izba umarza postępowanie, a zamawiający wykonuje, powtarza ‎ lub unieważnia czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, zgodnie z żądaniem zawartym w odwołaniu...

KIO 3862/25

22.10.2025 postanowienie
umorzone
Polskie Porty Lotnicze S.A.
Meritum

Polskie Porty Lotnicze S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: „Zamawiający”) prowadzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie, którego przedmiotem jest opracowanie dokumentacji projektowej dla „Przebudowy, rozbudowy terminala oraz przebudowy i rozbudowy układu drogowego w oparciu o kompleksową analizę przepustowości Lotniska Chopina w Warszawie”. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 27 czerwca 2025 r....

KIO 3522/25

30.09.2025 postanowienie
umorzone
Województwo Lubuskie – Zarząd Dróg Wojewódzkich
Meritum

Postępowanie prowadzi zamawiający o udzielenie zamówienia publicznego pn. ”Pełnienie nadzoru nad realizacją robót oraz zarządzanie kontraktem pn. ”Rozbiórka starego i budowa nowego mostu w m. Santok w ciągu drogi wojewódzkiej nr 158 w km.11+777 ”. Znak sprawy zamawiającego: WZP.2910.53.2025. Ogłoszenie o zamówieniu zamieszczono w Biuletynie Zamówień Publicznych 2025/BZP 00286585/01 z dnia 20 czerwca 2025roku. Do postępowania odwoławczego w dniu 22.08.25r....

KIO 3396/25

16.09.2025 postanowienie
umorzone
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Meritum

Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego Serwis pogwarancyjny serwerów Mainframe z16 wraz z Stacjami TKE ogłoszono w Dzienniku Urzędowym Unii Eurpejskiej z 30 lipca 2025 r. nr 2025/S 144-498404. 11 sierpnia 2025 r. wykonawca 1Centrum Udostępniania Dokumentów spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Farbiarska 7A wniósł odwołanie przez pełnomocnika działającego w oparciu o pełnomocnictwo z 11 sierpnia 2025 r....

KIO 2958/25

03.09.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Knurów
Meritum

Gmina Knurów, zwana dalej „zamawiającym”, działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj.: z dnia 14 lipca 2023 r., Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego pn. „Usługi związane z zimowym utrzymanie dróg, chodników, ciągów pieszych i parkingów gminnych” w ramach zadania pn. Zimowe utrzymanie miasta”....

KIO 1914/25

10.06.2025 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie
Meritum

Zamawiający – Skarb Państwa Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn. Projekt i budowa autostrady A2 od węzła „Biała Podlaska" do gr. państwa; odcinek X od węzła „Biała Podlaska” (bez węzła) do km ok. 641+011 . Postępowanie to prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r....

KIO 414/25

24.02.2025 postanowienie
umorzone
Wojskowy Zarząd Infrastruktury w Poznaniu
Meritum

Izba postanowiła dopuścić do udziału w postępowaniu odwoławczym wykonawcę INVEST HOUSE PLUS Sp. z o. o. Sp. k. – po stronie odwołującego oraz wykonawców wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia T4B Budownictwo Sp. z o.o. oraz T4B Sp. z o.o. – po stronie zamawiającego. Pismem z dnia 18 lutego 2025 r....