Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

3 orzeczeń w bazie

KIO 1015/25

02.04.2025 postanowienie
umorzone
EKOLOGICZNY ZWIĄZEK GMIN "DZIAŁDOWSZCZYZNA" W DZIAŁDOWIE
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołanie czyni zadość wymogom proceduralnym zdefiniowanym w Dziale IX ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, tj. odwołanie nie zawiera braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis. Izba ustaliła, że nie zaistniały przesłanki określone w art. 528 ustawy pzp, które skutkowałyby odrzuceniem odwołania. Izba ustaliła, że w dniu 21 marca 2025 r....

KIO 2560/23

13.09.2023 postanowienie
umorzone
Gmina Rychliki
Meritum

Zamawiający Gmina Rychliki prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka z oddziałami przedszkolnymi w Rychlikach. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane 11 sierpnia 2023 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 2023/BZP 00350864. 30 sierpnia 2023 roku Odwołujący Arriva Bus Transport Polska sp. z o.o....

KIO 5/23

16.01.2023 postanowienie
umorzone
Ministerstwo Klimatu i Środowiska
Meritum

Izba stwierdziła, że odwołanie czyni zadość wymogom proceduralnym zdefiniowanym w Dziale IX ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, tj. odwołanie nie zawiera braków formalnych oraz został uiszczony od niego wpis. Izba ustaliła, że nie zaistniały przesłanki określone w art. 528 ustawy pzp, które skutkowałyby odrzuceniem odwołania. Izba ustaliła, że w dniu 5 stycznia 2023 r....