Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

7 orzeczeń w bazie

KIO 5588/25

14.01.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Namysłów
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w oparciu o art. 522 ust. 1 Pzp. Zgodnie z treścią tego przepisu w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie ż...

KIO 4388/25

21.11.2025 postanowienie
umorzone
Skarb Państwa – Urząd Komunikacji Elektronicznej
Meritum

Skarb Państwa – Urząd Komunikacji Elektronicznej z siedzibą w Warszawie zwany dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, w trybie przetargu nieograniczonego pn.: Zaprojektowanie, budowa wdrożenie, i serwis Systemu finansowo-księgowo-kadrowo-płacowego wraz z migracją danych i Pracami Analityczno-Rozwojowymi , o numerze: BA.WZP.26.29.2025, zwane dalej: „p...

KIO 3102/25

26.08.2025 postanowienie
umorzone
Miasto Gliwice
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego – Miasto Gliwice, w trybie przetargu nieograniczonego na modernizację budynku przy ul. Architektów 109 – dobudowa windy zewnętrznej – zaprojektuj i wybuduj (nr postępowania: ZA.271.34.2025 ), ogłoszonym w Biuletynie Zamówień Publicznych 22.04.2025 r., 2025/BZP 00200387, wniesione zostało wobec czynności z 22.07.2025 r. odrzucenia oferty i unieważnienia postępowania, 25 lipca 2025 r....

KIO 2432/25

04.07.2025 postanowienie
umorzone
Kancelaria Sejmu
Meritum

Zamawiający – Kancelaria Sejmu – prowadzi w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia pn. Świadczenie usługi telefonii komórkowej w okresie 48 miesięcy . Wartość zamówienia jest większa niż progi unijne. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 4 czerwca 2025 r. pod numerem 2025/S 106-360108. Wykonawca T-Mobile Polska S.A. wniósł 16 czerwca 2025 r....

KIO 997/25 | KIO 1023/25

08.04.2025 postanowienie
umorzone
SIM Podkarpacie sp. z o.o.
Meritum

zachodzą podstawy do umorzenia postępowania odwoławczego w sprawach o sygn. akt: KIO 997/25 oraz KIO 1023/25 w oparciu o art. 522 ust. 2 ustawy Pzp. Zgodnie z treścią art. 522 ust. 2 ustawy Pzp  jeżeli uczestnik postępowania odwoławczego, który przystąpił do postępowania po stronie zamawiającego, nie wniesie sprzeciwu co do uwzględnienia w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu przez zamawiającego, Izba umarza postępowanie, a zamawiający wykonuje, powtarza lub unieważnia czynności w postęp...

KIO 954/25

21.03.2025 postanowienie
umorzone
Gmina Miejska Słupca
Meritum

Gmina Miejska Słupca z siedzibą w Słupcy (dalej: Zamawiający) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych postępowanie ‎ w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków ‎ w Słupcy oraz budowa sieci kanalizacyjnej i sieci wodociągowej na terenie aglomeracji Słupca” znak sprawy: RIM.271.8.2025, (dalej: Postępowanie). Ogłoszenie o zamówieniu opublikowane zostało 4 marca 2025 r....

KIO 2127/23

01.08.2023 postanowienie
umorzone
Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Meritum

Powiatowy Szpital im. W.B. w Iławie (dalej: „Zamawiający”) prowadzi w trybie w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Dostawa produktów medycznych jednorazowego użytku ‎ z podziałem na 135 zadań dla Powiatowego Szpitala im. W.B. ‎ w Iławie”. Postępowanie to prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia ‎ 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm....