Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

6 orzeczeń w bazie

KIO 5166/25

17.12.2025 postanowienie
umorzone
Dom Pomocy Społecznej w Jugowie
Meritum

Ze względu na fakt, że odwołanie można cofnąć w każdym czasie do zamknięcia rozprawy, jego cofnięcie zgodnie z art. 520 ust. 1 i 2 PZP oznacza, że postępowanie odwoławcze podlega umorzeniu. Dlatego też postanowiono jak w sentencji. Na podstawie § 9 ust. 1 pkt. 3 lit. a rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania z dnia 30 grudnia 2020 r....

KIO 5212/25

17.12.2025 postanowienie
umorzone
ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W WADOWICACH
Meritum

Na skutek cofnięcie odwołania wystąpiła przesłanka do umorzenia postępowania odwoławczego, o której mowa w art. 520 ust. 1 i 2 oraz art. 568 pkt 1 ustawy Pzp. Stosownie do treści art. 520 ust. 1 ustawy Pzp, odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem odwołania do Prezesa Izby (art. 520 ust. 2 ustawy Pzp). Z kolei w myśl art....

KIO 2112/25

02.07.2025 postanowienie
umorzone
Sąd Rejonowy w Zabrzu
Meritum

Przedmiotem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest „Usługa polegająca na wykonaniu prac w zakresie codziennego, kompleksowego utrzymania czystości w budynkach oraz wokół budynków Sądu Rejonowego w Zabrzu przy ul. 3 Maja 21 i 23, ul. Wolności 291 oraz przy ul. Sądowej 1; Znak postępowania D.261.1.2025; Numer ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych Ogłoszenie nr 2025/BZP 00191539 z 15 kwietnia 2025 r. Pismem z dnia 1 lipca 2025r....

KIO 896/25 | KIO 967/25

28.03.2025 postanowienie
umorzone
PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego – PKP PLK SA z/s w Warszawie, w trybie przetargu nieograniczonego na z aprojektowanie i wykonanie robót dla projektu pn.: „Stworzenie ciągu komunikacyjnego Łomża - Białystok poprzez rewitalizację wraz z elektryfikacją linii kolejowej nr 49 Łomża - Śniadowo oraz elektryfikacja i odbudowa infrastruktury obsługi pasażerskiej na linii kolejowej nr 36 na odcinku Śniadowo - Łapy" realizowanego w ramach Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastr...

KIO 2205/23

03.08.2023 postanowienie
umorzone
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w przedmiocie: Dostawa artykułów biurowych i gospodarczych dla UCK WUM, DZPUCK.262.108.2023 Numer referencyjny: DZPUCK.262.108.2023 Ogłoszenie o zamówieniu: w Dz. Urz. U. E 2023/S 105-329259 z dnia 02-06-2023r. Zamawiający w dniu 28 lipca 2023r. udostępnił wykonawcom, uczestniczącym w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, za pomocą platformy zakupowej zamawiającego, kopię odwołania....

KIO 1368/23

30.05.2023 postanowienie
umorzone
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Meritum

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Zamawiający) prowadzi ‎ na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych ‎ (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 1710, dalej: Pzp) postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Zabudowa zdalnego sterowania na nastawni w Siedlcach (sterowanie stacjami Platerów, Niemojki oraz Sokołów Podlaski)”, numer: 0114/IZ21GM/07760/02027/23/P, zwane dalej postępowaniem....