Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

35 orzeczeń w bazie

KIO 1495/26

24.04.2026 postanowienie
umorzone
Szpital Dziecięcy Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Meritum

Szpital Dziecięcy Polanki im. M.P. w Gdańsku Sp. z o.o. zwana dalej „zamawiającym”, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm. ) zwanej dalej: „Pzp”, w trybie przetargu nieograniczonego, pn.: Rozbudowa systemu szpitalnego HIS w zakresie obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz integracji Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia , o...

KIO 911/26

21.04.2026 postanowienie
umorzone
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie
Meritum

Zamawiający Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie, ‎ ul. Komunalna 1, 07-200 Wyszków, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia ‎ sektorowego w trybie przetargu nieograniczonego pn. „Budowa inteligentnego systemu radiowego zarządzania siecią wodociągową w celu ograniczenia strat wody”, nr referencyjny: 1/2026. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 16 lutego 2026 r., numer wydania: Dz.U....

KIO 709/26

02.04.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Zelów
Meritum

Zgodnie z art. 520 Pzp odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy, a cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem odwołania do Prezesa Izby.     Stosownie do art. 568 pkt 1 Pzp w przypadku cofnięcia odwołania Izba umarza postępowanie odwoławcze w formie postanowienia. Mając powyższe na uwadze Izba postanowiła jak w pkt 1 sentencji. Zgodnie z § 9 ust. 1 pkt 3 lit....

KIO 941/26

01.04.2026 postanowienie
zwrócone
Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny
Meritum

W dniu 2 marca 2026 r. wpłynęło do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej odwołanie wykonawcy Hospital Service Sp. z o.o., ul. Antoniego Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław zwanego dalej „Odwołującym”, w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: świadczenie usług sprzątania pomieszczeń, usług współpielęgnacji pacjentów i innych usług wewnątrzszpitalnych w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny ....

KIO 390/26

12.03.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Sępopol
Meritum

26 stycznia 2026 r. wykonawca Enled Projekt spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Mińsku Mazowieckim (dalej jako „Odwołujący”) wniósł odwołanie w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na usługi pod nazwą „OŚWIETLENIE LED - INWESTYCJA W OSZCZĘDNOŚCI", prowadzonym przez Gminę Sępopol. W piśmie złożonym 11 marca 2026 r. Odwołujący oświadczył, że wycofuje odwołanie. Zgodnie z art. 520 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r....

KIO 5765/25

24.02.2026 postanowienie
umorzone
Polska Grupa Górnicza Spółka Akcyjna
Meritum

Zamawiający Polska Grupa Górnicza Spółka Akcyjna z siedzibą w Katowicach prowadzi ‎ w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego sektorowego pod nazwą: „ Świadczenie usług ochrony osób i mienia w Polskiej Grupie Górniczej S.A. Oddział KWK Bolesław Śmiały” nr sprawy 402500715. Postępowanie prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 roku, poz....

KIO 5678/25

05.02.2026 postanowienie
umorzone
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej z siedzibą w Witnicy
Meritum

postępowanie odwoławcze stało się zbędne, ponieważ czynność Zamawiającego z dnia 29 grudnia 2025 r., polegająca na unieważnieniu wcześniejszego, skarżonego w odwołaniu, wyboru oferty najkorzystniejszej, unieważniła czynność, będącą podstawą wniesienia odwołania. W ramach żądań sformułowanych w odwołaniu, Odwołujący wnosił właśnie o nakazanie Zamawiającemu unieważnienia czynności wyboru oferty najkorzystniejszej....

KIO 5898/25

28.01.2026 postanowienie
umorzone
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM Spółka Akcyjna
Meritum

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (dalej: Zamawiający) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: Budowa budynku dla załóg jednostek pływających Straży Granicznej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi, w tym nabrzeżem dla postoju jednostek pływających Straży Granicznej, na terenie portu morskie...

KIO 5453/25

22.01.2026 postanowienie
umorzone
Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu
Meritum

Zamawiający - Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu (dalej: zamawiający) prowadzi ‎ w trybie przetargu nieograniczonego postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą: „„Rozbudowa i unowocześnienie systemu PEKA” znak (numer/sygn.) sprawy: ZTM.EZ.3310.10.2025 Postępowanie prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 roku, poz. 1320 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp....

KIO 5395/25

15.01.2026 postanowienie
umorzone
Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie
Meritum

Zamawiający – Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. prof. T.S. PUM w Szczecinie prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn. Dostawa wyposażenia medycznego dla Oddziałów Pediatrycznych w USK nr 1 PUM . Postępowanie to prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), dalej „ustawa Pzp”....