Wyrok KIO I Ca 393/12

Streszczenie orzeczenia

Orzeczenie o sygnaturze I Ca 393/12 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Gmina Raczki z siedzibą w Raczki w trybie przetarg nieograniczony. Odwołanie zostało odrzucone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: odrzucenie skargi. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art.. 198e ust. 1.

Istota sprawy

Zgodnie z art. 198e ustawy prawo zamówień publicznych Sgd na posiedzeniu niejawnym odrzuca skargę, której braków strona nie uzupełniła w terminie. Wezwania do uzupełnienia braków skarżący odebrali w dniu 06. 12. 2012r. i w zakreślonym terminie ich nie uzupełnili, co uzasadnia odrzucenie skargi na podstawie art. 198e p.z.p. Na ©rygittalc właściwe poapiay Za zgodność z oryginałem fafiriłicze 2uip. tteKwtikjł S.s/tXe/arta!u WytfziaSu Cy/ż»w£o

Treść dokumentu

Pobierz PDF

Sygn. aktl.Ca 393/12



POSTANOWIEŃ


KRAJOWA IZBA ODWOŁAWCZA


25. 01. 2013

WPŁYNĘŁO


Dnia 27 grudnia 2012 roku

Sqd Okręgowy w Suwałkach I Wydział Cywilny w składzie następującym:

Przewodniczący:    SSO Cezary Olszewski

Sędziowie:    SO Mirosław Krzysztof Derda

SO Dariusz Małkiński

po rozpoznaniu w dniu 27 grudnia 2012 roku w Suwałkach

na posiedzeniu niejawnym

sprawy ze skargi INTREX Zakładu instalacyjno-Remontowo-Budowlanego Stanisława
Morusiewicza w Wieliczkach i PHUP PALWOD Ryszard Paw/ukanisa
na wyrok Krajowej Izby Odwoławczej

z dnia 9 października 2OI2r., sygn. akt KIO 2234/12

postanawia:

odrzucić skargę.

UZASADNIENIE

Zgodnie z art. 198e ustawy prawo zamówień publicznych Sgd na
posiedzeniu niejawnym odrzuca skargę, której braków strona nie uzupełniła w
terminie.

Wezwania do uzupełnienia braków skarżący odebrali w dniu 06. 12.
2012r. i w zakreślonym terminie ich nie uzupełnili, co uzasadnia odrzucenie skargi na
podstawie art. 198e p.z.p.

Na ©rygittalc właściwe poapiay
Za zgodność z oryginałem

fafiriłicze

2uip. tteKwtikjł S.s/tXe/arta!u
WytfziaSu Cy/ż»w£o