Wyrok KIO KIO 1936/23
Informacje podstawowe
- Sygnatura
- KIO 1936/23
- Organ wydający
- Krajowa Izba Odwoławcza
- Rodzaj dokumentu
- postanowienie
- Data wydania
- 14.07.2023
- Przewodniczący
- Aneta Mlącka
- Sposób rozstrzygnięcia
- umorzone
Zamawiający
- Miejscowość
- Katowice
Postępowanie
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
Kluczowe przepisy ustawy Pzp
Zagadnienia merytoryczne
Streszczenie orzeczenia
Orzeczenie o sygnaturze KIO 1936/23 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 14 lipca 2023 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach z siedzibą w Katowice w trybie przetarg nieograniczony. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: oferta, odwołanie, postępowanie, Zamawiający, Wykonawca. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 226 ust. 1 pkt 8, art. 224 ust. 6, art. 226 ust. 1 pkt 4, art. 226 ust. 1 pkt 10, art. 226 ust. 1 pkt 2b, art. 226 ust. 1 pkt 2a, art. 108 ust. 1 pkt 5, art. 239 ust. 1, art. 16 pkt 1, art. 17 ust. 2, art. 579 ust. 1, art. 580 ust. 1, art. 580 ust. 2, art. 522 ust. 1.
Istota sprawy
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: „ Obsługa prawna dla 32 jednostek KMP/KPP garnizonu śląskiej Policji ." Ogłoszenie o zamówieniu ukazało się 10 maja 2023 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 2023/BZP 00209140/01. 04 lipca 2023 roku Odwołujący M.B....
Treść dokumentu
Pobierz PDFSygn. akt: KIO 1936/23
POSTANOWIENIE
z dnia 14 lipca 2023 r.
Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:
Przewodniczący: Aneta Mlącka
po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron w dniu 14 lipca 2023 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 04 lipca 2023 r. przezOdwołującego M.B. Kancelaria Radcy Prawnego (ul. Iskrzyczyńska 7, 43-430 Międzyświeć) w postępowaniu prowadzonym przez ZamawiającegoKomenda Wojewódzka Policji w Katowicach (ul. Lompy 19, 40-038 Katowice)
postanawia:
1.umorzyć postępowanie odwoławcze,
2.nakazać zwrot z rachunku Urzędu Zamówień Publicznych na rzecz Odwołującego M.B. Kancelaria Radcy Prawnego (ul. Iskrzyczyńska 7, 43-430 Międzyświeć) kwoty 7500zł 00 gr (słownie: siedem tysięcy pięćset złotych zero groszy) stanowiącej uiszczony wpis od odwołania.
Stosownie do art. 579 ust. 1 i 580 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) na niniejsze postanowienie w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia - przysługuje skarga za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowego w Warszawie.
Przewodniczący:
………………………………
Sygn. akt: KIO 1936/23
U z a s a d n i e n i e
Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: „Obsługa prawna dla 32 jednostek KMP/KPP garnizonu śląskiej Policji ."
Ogłoszenie o zamówieniu ukazało się 10 maja 2023 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 2023/BZP 00209140/01.
04 lipca 2023 roku OdwołującyM.B. Kancelaria Radcy Prawnegowniósł odwołanie, w którym zarzucił Zamawiającemu naruszenie:
- art. 226 ust. 1 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznych w zw. z art. 224 ust. 6 ustawy Prawo zamówień publicznych poprzez zaniechanie odrzucenia oferty Wykonawcy wybranego w części zadanie nr 6 oraz oferty Wykonawcy adwokat A.K. prowadzącej Kancelarię Adwokacką A.K. w części zadanie nr 6, w sytuacji, gdy obie te oferty uplasowane odpowiednio na pierwszym i drugim miejscu w części zadanie nr 6 zawierają rażąco niskie ceny w stosunku do przedmiotu zamówienia, a zarówno Wykonawca wybrany jak i Wykonawca adwokat A.K. prowadząca Kancelarię Adwokacką A.K., na wezwanie Zamawiającego złożyli tożsame, jedynie ogólne wyjaśnienia, które nie uzasadniają cen wskazanych w ofertach ww. Wykonawców, nie uzasadnili ani nie przekazali żadnych dowodów, że zaproponowane przez nich ceny w ich ofertach nie są cenami rażąco niskimi, do czego obydwaj Wykonawcy w zakresie części zadanie nr 6 zostali wezwani.
- art. 226 ust. 1 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznych w zw. z art. 226 ust. 1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych poprzez zaniechanie odrzucenia oferty Wykonawcy wybranego w części zadanie nr 6 oraz oferty adwokat A.K. prowadzącej Kancelarię Adwokacką A.K. w części zadanie nr 6, w sytuacji, gdy obie te oferty uplasowane odpowiednio na pierwszym i drugim miejscu są nieważne na podstawie odrębnych przepisów, tj. ustaw o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz o systemie ubezpieczeń społecznych w związku z oświadczeniem Wykonawcy wybranego oraz Wykonawcy adwokat A.K. o nieuwzględnianiu w kalkulacji składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, co jest jednym z czynników mających wpływ na brak wykazania, że zaoferowane ceny nie są rażąco niskie;
- art. 226 ust. 1 pkt 8 ustawy Prawo zamówień publicznych w zw. z art. 226 ust 1 pkt 10 ustawy Prawo zamówień publicznych, bowiem obie oferty tj. Wykonawcy Wybranego w części 6 oraz Wykonawcy adwokat Aleksandry Kuźmijczuk- Martowicz w części 6 zawierają błędy w obliczeniu ceny w związku z dokonaniem nieprawidłowej wyceny ofertowej bez uwzględnienia składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;
- art. 226 ust 1 pkt 2b) ustawy Prawo zamówień publicznych w związku z brakiem odrzucenia oferty Wykonawcy wybranego i Wykonawcy adwokat A.K., w związku z niespełnianiem przez tych Wykonawców warunków udziału w postępowaniu z uwagi na fakt, że Wykonawca wybrany i Wykonawca Aleksandra Kuźmijczuk- Martowicz w zakresie części zadanie nr 6 nie złożyły wraz z ofertą zobowiązań podmiotów trzecich do dysponowania zasobem w zakresie zdolności zawodowych niezbędnych do wykonania zamówienia wskazanych w załączniku nr 5a do SWZ, a to wobec faktu, że osoby te zgodnie z oświadczeniem Wykonawcy wybranego i Wykonawcy adwokat Aleksandry Kuźmijczuk- Martowicz, prowadzą jednoosobowe działalności gospodarcze i nie są zatrudniane przez Wykonawcę wybranego ani przez Wykonawcę adwokat wykonawcy Aleksandrę Kuźmijczuk- Martowicz, nie stanowią ich zasobu własnego, a co za tym idzie, ich zdolności zawodowe są udostępniane, a tego ani Wykonawca wybrany ani Wykonawca Aleksandra Kuźmijczuk- Martowicz ostatni nie udowodnili Zamawiającemu poprzez złożenie wraz z ofertą Załącznika nr 6 do SWZ - zobowiązań ww. podmiotów;
- art. 226 ust 1 pkt 2a) w zw. z art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych poprzez zaniechanie odrzucenia oferty Wykonawców: Wykonawcy wybranego oraz Wykonawcy adwokat A.K., którzy podlegają obligatoryjnemu wykluczeniu wobec faktu zawarcia porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji poprzez złożenie osobnych ofert przez ww. Wykonawców w sytuacji, kiedy podmioty te prowadzą wspólną Kancelarię Adwokacką PPKM, a złożenie dwóch ofert ma na celu zakłócenie konkurencji i kalkulację, która cena będzie dla tych wykonawców korzystniejsza, ponieważ będą korzystać z tego samego zaplecza osobowego i sprzętowego, co oświadczają wielokrotnie składając wyjaśnienia w niniejszym postępowaniu;
- art. 239 ust 1 ustawy Prawo zamówień publicznych w zw. z art. 16 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz 17 ust 2 ustawy Prawo zamówień publicznychpoprzez wadliwy wybór oferty najkorzystniejszej, który narusza równe traktowanie wszystkich wykonawców i przeczy zasadzie wyboru oferty zgodnie z obowiązującymi przepisami, według których podlega ona odrzuceniu.
Odwołujący wniósł o uwzględnienie odwołania i nakazanie Zamawiającemu unieważnienia czynności wyboru oferty Wykonawcy wybranego jako najkorzystniejszej w części zadanie nr 6 postępowania, dokonania ponownie czynności badania i oceny ofert, odrzucenia ofert: Wykonawcy wybranego w części zadanie nr 6 oraz Wykonawcy adwokat A.K. w części zadanie nr 6; zwrotu na rzecz Odwołującego kosztów spowodowanych wniesieniem odwołania.
13 lipca 2023 roku Zamawiający wniósł pismo, w którym oświadczył, że uwzględnia zarzuty przedstawione w odwołaniu w całości.
Po stronie Zamawiającego nie zgłosił przystąpienia żaden wykonawca.
W związku z powyższym postępowanie odwoławcze należało umorzyć na podstawie art. 522 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Wobec faktu, że uwzględnienie zarzutów przez Zamawiającego nastąpiło przed otwarciem posiedzenia i rozprawy, o kosztach postępowania orzeczono na podstawie §9 ust. 1 pkt 2a) Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 roku w sprawie szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania (t.j. Dz.U. 2020 z dnia 31 grudnia 2020 roku, poz. 2437). Izba orzekła o dokonaniu zwrotu Odwołującemu z rachunku Urzędu kwoty uiszczonej tytułem wpisu od odwołania.
Mając powyższe na uwadze orzeczono jak w sentencji.
Przewodniczący:
………………………………