Wyrok KIO KIO 2058/25

Streszczenie orzeczenia

Orzeczenie o sygnaturze KIO 2058/25 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 17 czerwca 2025 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Ministerstwo Cyfryzacji z siedzibą w Warszawa w trybie przetarg nieograniczony. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: umorzenie postępowania, oświadczenie o cofnięciu odwołania, odwołanie, zamawiający, postępowanie odwoławcze. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 3 ust. 3, art. 99 ust. 1, art. 16 pkt 2, art. 99 ust. 2, art. 16 pkt 3, art. 103 ust. 3, art. 16 pkt 1, art. 16 pkt 3, art. 99 ust. 4, art. 16 pkt 1, art. 16 pkt 2, art. 520, art. 568 pkt 1, art. 553 ust. 1, art. 520 ust. 2, art. 557, art. 575.

Istota sprawy

Ministerstwo Cyfryzacji z siedzibą w Warszawie zwane dalej „zamawiającym” w imieniu i na rzecz którego działa Centrum Obsługi Administracji Rządowej z siedzibą w Warszawie, prowadzi postępowanie na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm....

Treść dokumentu

Pobierz PDF

Sygn. akt: KIO 2058/25

POSTANOWIENIE

Warszawa, 17 czerwca 2025 r.

Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:

Przewodniczący:Bartosz Stankiewicz

  Joanna Stankiewicz-Baraniak

       Ryszard Tetzlaff

po rozpoznaniu na posiedzeniu bez udziału stron i uczestników postępowania odwoławczego
17 czerwca 2025 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej 23 maja 2025 r. przez wykonawcę MDP Polska ITS spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Migdałowej 4 (02-796 Warszawa)
w postępowaniu prowadzonym przez Ministerstwo Cyfryzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 27 (00-060 Warszawa) w imieniu i na rzecz którego działa Centrum Obsługi Administracji Rządowej z siedzibą w Warszawie przy ul. Powsińskiej 69/71 (02-903 Warszawa)

przy udziale:

1) uczestników po stronie odwołującego:

A. wykonawcy Computex spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spółki komandytowej
z siedzibą w Warszawie przy ul. Konopnej 9 (04-707 Warszawa);

B. wykonawcy Immitis spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Dworcowej 83 (85-009 Bydgoszcz);

C. wykonawcy Grupa E spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tychach przy ul. Piwnej 32 (43-100 Tychy);

2) uczestników po stronie zamawiającego:

A. wykonawcy Suntar spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie przy ul. Marii Drozd 12 (33-100 Tarnów);

B. wykonawcy MBA System spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy Placu Konesera 9 (03-736 Warszawa);

C. wykonawcy Egida IT Solutions spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą
w Warszawie przy ul. gen. Józefa Zajączka 32 (01-510 Warszawa);

D. wykonawcy GALAXY Systemy Informatyczne spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Fabrycznej nr 13 lok. 1 (65-410 Zielona Góra);

E. wykonawcy Integrated Solutions spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą
w Warszawie przy ul. Karolkowej 30 (01-207 Warszawa);

F. wykonawcy MAXTO ITS spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Modlniczce przy ul. Willowej 87 (32-085 Modlniczka);

G. wykonawcy Euvic Solutions spółki akcyjnej z siedzibą w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 98 (00-807 Warszawa)

postanawia

1.Umorzyć postępowanie odwoławcze.

2.Nakazać zwrot z rachunku bankowego Urzędu Zamówień Publicznych na rzecz wykonawcy MDP Polska ITS spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą
w Warszawie, kwoty 13 500 zł 00 gr (trzynaście tysięcy pięćset złotych zero groszy), stanowiącej 90% uiszczonego wpisu.

Na orzeczenie – w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia – przysługuje skarga za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowego w Warszawie – Sądu Zamówień Publicznych.

Przewodniczący: ………………….......................

        ………………….......................

   ………………….......................

Sygn. akt: KIO 2058/25

Uzasadnienie

Ministerstwo Cyfryzacji z siedzibą w Warszawie zwane dalej „zamawiającym” w imieniu i na rzecz którego działa Centrum Obsługi Administracji Rządowej z siedzibą w Warszawie, prowadzi postępowanie na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej: „Pzp”, w trybie przetargu nieograniczonego w celu zawarcia umowy ramowej na dostawę sprzętu komputerowego wraz z niezbędnym oprogramowaniem na potrzeby Organów prowadzących szkoły i placówki oświatowe, o numerze: WIP.261.23.2025.NP, zwane dalej: „postępowaniem”.

Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 13 maja 2025 r., pod numerem publikacji: 306156-2025 (numer wydania Dz.U. S: 91/2025).

Szacunkowa wartość zamówienia, którego przedmiotem są dostawy jest wyższa od kwot wskazanych w przepisach wykonawczych wydanych na podstawie art. 3 ust. 3 Pzp.

23 maja 2025 r. wykonawca MDP Polska ITS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (zwany dalej: „odwołującym”) wniósł odwołanie na treść dokumentacji postępowania w zakresie Części 1, 2 i 3 w następującym zakresie:

1) nieustalenia obowiązku zamawiającego zamieszczenia w Systemie teleinformatycznym – dedykowanej platformie informatycznej, stworzonej w celu obsługi procesów związanych
z realizacją projektów w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO) (adres: https://www.edusign.gov.pl.) („System”), danych osób będących upoważnionymi przedstawicielami Organu prowadzącego wraz z danymi kontaktowymi tych osób (§ 2 ust.24 wzoru umowy wykonawczej);

2) nieuregulowania w dokumentacji postępowania zakresu działań wykonawcy w Systemie
i nie ustanowienia obowiązku zamawiającego do zapewniania wykonawcy dostępności Systemu w 99% okresu obowiązywania Umowy Wykonawczej;

3) nieudostępnienia wykonawcom, na potrzeby sporządzenia oferty, Systemu w celu umożliwienia wykonawcom zapoznania się z mechanizmami działania Systemu, zdatnością Systemu do wykonywania operacji opisanych w dokumentacji postępowania oraz metodami wprowadzania danych;

4) ustalenia wymogu, aby dostarczany sprzęt został wyprodukowany nie wcześniej, niż
9 miesięcy od daty wszczęcia postępowania wykonawczego (§ 1 ust.2 wzoru Umowy Wykonawczej);

5) ustalenia wymogu, iż testy urządzeń, o których mowa w OPZ w tytule INFORMACJE
O SPOSOBIE POTWIERDZENIA SPEŁNIENIA WYMAGAŃ TESTÓW WYDAJNOŚCIOWYCH: (OPZ str. 95 – dotyczy wszystkich testów), mają zostać wykonane
w ciągu 30 dni przed terminem składania ofert oraz mają zostać opublikowane przez podmioty trzecie;

6) ustalenia wymagania aby wszystkie podzespoły komputerowe dostarczanych urządzeń muszą działać w zakresie nominalnych parametrów określonych przez ich producentów (zdanie pierwsze pkt a w wymaganiu L.2. dla laptopa w OPZ (str. 29 OPZ).

Odwołujący zarzucił zamawiającemu naruszenie:

Zarzut 1: w zakresie Ad 1), 2) i 3) art. 99 ust 1 Pzp w związku z art. 16 pkt 2) Pzp;

Zarzut 2: w zakresie Ad 4) art. 99 ust. 2 Pzp w związku z art. 16 pkt 3) Pzp;

Zarzut 3: w zakresie Ad 5) art. 103 ust.3 Pzp w związku z art. 16 pkt 1) i 3) Pzp;

Zarzut 4: w zakresie Ad 6) art. 99 ust.4 Pzp w związku z art. 16 pkt 1) i 2) Pzp.

W ramach postępowania odwoławczego przystąpienie po stronie odwołującego zgłosili wykonawcy: Computex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie, Grupa E Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach oraz Immitis Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, natomiast po stronie zamawiającego wykonawcy: Egida IT Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Suntar Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, MBA System Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, GALAXY Systemy Informatyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, Integrated Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, MAXTO ITS Sp. z o.o. z siedzibą w Modlniczce oraz Euvic Solutions S.A. z siedzibą w Warszawie. Izba stwierdziła skuteczność przystąpień zgłoszonych przez ww. wykonawców.

13 czerwca 2025 r. zamawiający złożył odpowiedź na odwołanie, w której wskazał, że uwzględnił żądanie odnośnie zarzutów 1, 3 i 4 wyrażone w odwołaniu przez zmianę treści SWZ zgodnie z opisem przedstawionym w uzasadnieniu.

16 czerwca 2025 r. odwołujący złożył do akt sprawy pismo zawierające oświadczenie
o cofnięciu odwołania w zakresie wszystkich czterech zarzutów. Ponadto odwołujący wniósł o zwrot 90% wysokości wpisu.

Skład orzekający Izby, działając na podstawie art. 520, art. 568 pkt 1 oraz art. 553 ust. 1 zdanie drugie Pzp postanowił umorzyć postępowanie odwoławcze w przedmiotowej sprawie, ponieważ oświadczenie o cofnięciu wszystkich czterech zarzutów stanowiło oświadczenie
o cofnięciu odwołania w całości, co ostatecznie należało uznać za oświadczenie najdalej idące złożone przez stronę, która zainicjowała postępowanie odwoławcze. Zgodnie z art. 520 ust. 2 Pzp cofnięte odwołanie nie wywołuje skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z jego wniesieniem. Innymi słowy cofnięcie odwołania niweczy zainicjowane postępowanie odwoławcze. Z związku z tym cofnięcie odwołania jest jednostronnym oświadczeniem woli, które z mocy prawa rodzi skutek w postaci umorzenia postępowania.

Orzekając o kosztach postępowania odwoławczego, Izba uwzględniła okoliczność, że cofnięcie odwołania miało miejsce przed otwarciem rozprawy, zatem na rzecz odwołującego należało zwrócić 90% kwoty wpisu uiszczonego na rachunek Urzędu Zamówień Publicznych, czyli kwotę 13 500,00 zł, stosownie do art. 557 i art. 575 Pzp oraz § 9 ust. 1 pkt 3 lit. a) rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 roku w sprawie szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania (Dz. U. z 2020 r., poz. 2437 ze zm.).

Przewodniczący: ………………….......................

  ………………….......................

  ………………….......................