Wyszukiwarka orzeczeń KIO — wyroki i orzeczenia zamówień publicznych

Przeszukuj tysiące orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej, sądów okręgowych, apelacyjnych i Sądu Najwyższego. Wyszukiwarka AI znajduje podobne wyroki po znaczeniu — nie tylko po słowach kluczowych.

1173 orzeczeń w bazie

KIO 1693/26

24.04.2026 postanowienie
umorzone
Centrum Informatyki Resortu Finansów
Meritum

Centrum Informatyki Resortu Finansów z siedzibą w Radomiu (dalej: „zamawiający”) prowadzi, na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) - dalej: „ustawa Pzp” postępowanie ‎ o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest: „Dostawa serwerów stelażowych wraz z Oprogramowaniem standardowym i Oprogramowaniem centralnym oraz gwarancją”; nr postępowania: PN/41/25/HYDB (dale...

KIO 1660/26

24.04.2026 postanowienie
umorzone
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna we Wrocławiu
Meritum

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna we Wrocławiu ‎ (dalej: Zamawiający) prowadzi na podstawie przepisów ustawy z 11 września 2019 r. ‎ Prawo zamówień publicznych postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego ‎ pn.: „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dot. modernizacji ujęcia wody surowej z rzeki Nysy Kłodzkiej w Michałowie”; znak sprawy PN/0237/B/2026/1 (dalej: Postępowanie)....

KIO 1530/26

24.04.2026 postanowienie
umorzone
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Meritum

Zamawiający Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, ‎ ul. Pańska 97, 00-834 Warszawa, prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.), dalej „ustawa Pzp”, pn....

KIO 1193/26

23.04.2026 postanowienie
umorzone
Centrum e-Zdrowia w Warszawie
Meritum

Zgodnie z art. 520 ust. 1 ustawy Pzp, odwołujący może cofnąć odwołanie do czasu zamknięcia rozprawy. Stosownie do art. 568 pkt 1 ustawy Pzp, Izba umarza postępowanie odwoławcze, w formie postanowienia, w przypadku cofnięcia odwołania. W myśl § 13 ust. 1 pkt 6 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z 30 grudnia 2020 r. w sprawie postępowania przy rozpoznawaniu odwołań przez Krajową Izbę Odwoławczą (Dz. U. z 2020 r. poz....

KIO 1243/26

22.04.2026 postanowienie
umorzone
Gmina Rogoźno
Meritum

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego trybie podstawowym bez negocjacji: „Utwardzenie nawierzchni dróg gminnych kruszywem w 2026 roku” , Nr postępowania ZP.271.1.3.2026, zostało wszczęte ogłoszeniem opublikowanym w Biuletynie Zamówień Publicznych: 2026/BZP 00113691/01 z 16.02.2026 r. przez: Gmina Rogoźno reprezentowana przez Burmistrza Rogoźna, ul. Nowa 2, 64-610 Rogoźno zwany dalej: „Zamawiającym” . Do ww....

KIO 1424/26

22.04.2026 postanowienie
umorzone
Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Meritum

W postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego – Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu , w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę materiałów opatrunkowych (nr postępowania: 122/EZP/25), ogłoszonym w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 23.12.2025 r., OJ S 247/2025 858774-2025, wobec czynności polegających na odrzuceniu oferty własnej i wyborze oferty najkorzystniejszej w zakresie pakietu nr 6, wniesione zostało w 30.03.2026 r....

KIO 1368/26

22.04.2026 postanowienie
umorzone
Miasto Stołeczne Warszawa
Meritum

Zgodnie z art. 522 ust. 1 zdanie pierwsze Pzp w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca. Zgodnie z art....

KIO 1393/26

21.04.2026 postanowienie
umorzone
Kliniczny Szpital Wojewódzki im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
Meritum

Kliniczny Szpital Wojewódzki im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie z siedzibą ‎ w Rzeszowie (dalej: „zamawiający”) prowadzi postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie przepisów ustawy z dnia ‎ 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz....

KIO 889/26

21.04.2026 wyrok
oddalone
Powiat Nakielski
Meritum

odwołanie nie zasługuje na uwzględnienie. Warunek udziału w postępowaniu dotyczący doświadczenia określony w SWZ stanowi, że wykonawca ma wykazać realizację co najmniej 2 zadań o wartości łącznej min. 1 000 000,00 zł brutto obejmujących swoim zakresem zagospodarowanie terenu z wykonaniem nasadzeń i pielęgnacji zieleni, w tym drzew ‎ i krzewów....

KIO 1106/26

20.04.2026 wyrok
oddalone
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
Meritum

Wobec spełnienia przesłanek określonych w art. 525 Pzp, Izba stwierdziła skuteczność przystąpienia zgłoszonego przez wykonawcę Abapest Zakład DDiD Sp. z o.o. z siedzibą ‎ w Warszawie (zwanego dalej jako: „przystępujący”), do udziału w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego. W związku z tym ww. wykonawca stał się uczestnikiem postępowania odwoławczego....