Wyrok KIO KIO 2274/23

Streszczenie orzeczenia

Orzeczenie o sygnaturze KIO 2274/23 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 16 sierpnia 2023 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Skarb Państwa - 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: nie wiem. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 223 ust. 1, art. 226 ust. 1 pkt, art. 239 ust. 1, art. 255 pkt 2, art. 505 ust. 1, art. 521, art. 522 ust. 1, art. 579 ust. 1, art. 580 ust. 1, art. 580 ust. 2.

Istota sprawy

Działając na podstawie art. 522 ust. 1 ustawy Pzp postanowiła umorzyć postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron postępowania odwoławczego. W niniejszej sprawie dla wydania rozstrzygnięcia kluczowe znaczenie miało złożone przez Zamawiającego w piśmie z dnia 14 sierpnia br oświadczenie na podstawie wskazanego przepisu o uwzględnieniu w całości zarzutów podniesionych w odwołaniu. Zgodnie ze wskazanym art. 522 ust....

Treść dokumentu

Pobierz PDF

Sygn. akt: KIO 2274/23

POSTANOWIENIE

z dnia 16 sierpnia 2023 r.

Krajowa Izba Odwoławcza – w składzie:

Przewodniczący: Agata Mikołajczyk

po rozpoznaniu na posiedzeniu niejawnym z udziałem stron w dniu 16 sierpnia 2023 r. w Warszawie odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 1 sierpnia 2023 r. przez odwołującego: Solispharm Sp. z o.o. z/s w Warszawie (ul. Starzyńskiego 10 03456 Warszawa) w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego: Skarb Państwa - 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie (ul. Krakowska 11B 35111 Rzeszów),

postanawia:

1.Umarza postępowanie odwoławcze;

2.Nakazuje zwrot z rachunku bankowego Urzędu Zamówień Publicznych na rzecz
odwołującego: Solispharm Sp. z o.o. z/s w Warszawie (ul. Starzyńskiego 10 03456 Warszawa) kwoty 7.500 zł 00 gr (słownie: siedem tysięcy pięćset złotych zero groszy), stanowiącej kwotę wpisu uiszczonego przez odwołującego od odwołania.

Stosownie do art. 579 ust. 1 i art. 580 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 1710 ze zm.) na niniejsze postanowienie - w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia - przysługuje skarga za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowego w Warszawie.

………………..…………………..

Sygn. akt: KIO 2274/23

Uzasadnienie

Odwołanie zostało wniesione w dniu 1 sierpnia 2023 r. przez odwołującego: Solispharm Sp. z o.o. z/s w Warszawie (Odwołujący) w postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego: Skarb Państwa - 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2022r. poz. 1710 ze zm.), [ustawa Pzp lub Pzp lub Ustawa PZP], w przedmiocie zamówienia publicznego na: „Dostawę leków i wyrobów medycznych”. Numer referencyjny: ZP/52/2023. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w BZP z dnia 6/07/ 2023 pod nr 2023/BZP 00294056/01.

Odwołujący podał: (...) wnoszę odwołanie na niezgodną z przepisami ustawy czynność zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia polegającą na:

1.Zaniechaniu wezwania wykonawcy do wyjaśnienia treści oferty i tym samym bezpodstawne i błędne uznanie jej za podlegającą odrzuceniu;

2.Zaniechanie przez Zamawiającego wyboru oferty Solispharm sp. z o.o. pomimo tego, że jest ofertą najkorzystniejszą spośród złożonych ofert niepodlegających odrzuceniu;

3.Bezpodstawne unieważnienie postepowania; (...)

Zamawiającemu zarzucam :

1.Naruszenie art. 223 ust 1 p.z.p. poprzez zaniechanie jego zastosowania i brak wezwania wykonawcy do wyjaśnienia treści oferty co doprowadziło zamawiającego do wyciągnięcia błędnych wniosków co w konsekwencji doprowadziło do naruszenia art. 226 ust 1 pkt poprzez bezpodstawne uznanie oferty za niezgodna z warunkami zamówienia

2.Naruszenie art. 239 ust. 1 p.z.p. poprzez zaniechanie wyboru jako najkorzystniejszej oferty Solispharm sp. z o.o. pomimo, że jest najkorzystniejszą ofertą, na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w dokumentach Postępowania oraz jest zgodna ze specyfikacją warunków zamówienia;

3.Naruszenie art. 255 pkt 2 p.z.p. poprzez jego bezpodstawne zastosowanie i unieważnienie postępowania pomimo, że nie występowała ku temu przesłanka ponieważ oferta wykonawcy Solispharm sp. z o.o. nie podlegała odrzuceniu; (...)

Wskazując na powyższe zarzuty wniósł o uwzględnienie odwołania w całości, a następnie nakazanie Zamawiającemu:

1. unieważnienia czynności z dnia 27 lipca 2023 r. polegającej na odrzuceniu oferty Solispharm sp. z o.o. i unieważnieniu postepowania;

2. przeprowadzenia ponownego badania i oceny ofert złożonych w postępowaniu w tym również ewentualne wezwanie wykonawcy Solispharm sp. z o.o. do złożenia wyjaśnień treści złożonej przez siebie oferty z uwzględnieniem treści złożonego odwołania i wskazanych w nim wyjaśnień;

3.wybrania oferty złożonej przez Solispharm sp. z o.o. jako najkorzystniejszej z ofert złożonych w postępowaniu.

Wykonawca podał: „3. Odwołujący jest uprawniony do wniesienia odwołania zgodnie z art. 505 ust. 1 p.z.p. bowiem naruszenie przez Zamawiającego przepisów p.z.p. poprzez brak wezwania do wyjaśnienia treści oferty Odwołującej i bezpodstawne jej odrzucenie a w konsekwencji unieważnienie postępowania oznacza, że nie została wybrana oferta Solispharm sp. z o.o. mimo iż jest ofertą najkorzystniejszą, przez co bezpodstawnie utraciła możliwość realizacji zamówienia. Gdyby Zamawiający należycie zastosował przepisy p.z.p. i wezwał Odwołującą do wyjaśnienia treści oferty w pozycjach co do których zgodności powziął wątpliwość, za najkorzystniejszą zostałaby uznana oferta Solispharm sp. z o.o., przez co Odwołująca posiada interes prawny we wniesieniu odwołania. (...)

Do postępowania odwoławczego po stronie zamawiającego nie zgłosił przystąpienia żaden z wykonawców. Termin na takie zgłoszenie uwzględniając podaną przez zamawiającego informację w pkt 4 pisma z dnia 31/07/23 („4) Kopia odwołania została opublikowana za pośrednictwem platformy zakupowej w dokumentacji postępowania w dniu 02.08.2023r.) upłynął - w zw. z art. 8 ustawy Pzp - w dniu 5/08/23.

Zamawiający w odpowiedzi na odwołanie w piśmiez dnia 14/08/23 podał w szczególności: (...) na podstawie art. 521 ustawy (...) Prawo zamówień publicznych uwzględniam odwołanie w całości. Na podstawie art. 522 ust. 1 ustawy (...) wnoszę o umorzenie postępowania odwoławczego na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron. Biorąc powyższe pod uwagę: wnoszę o nieobciążanie zamawiającego kosztami postępowania, w tym kosztami zastępstwa pełnomocnika w postępowaniu.(...) Dalej m.in. podał: „Po przeanalizowaniu argumentacji wykonawcy zamawiający uznał, że wniesione przez niego odwołanie zasługuje w całości na uwzględnienie. W tym stanie rzeczy, uwzględniając fakt, że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca, uzasadnione jest umorzenie postępowania odwoławczego na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron na podstawie art. 522 ust. 1 p.z.p. (...) .

Izba zważyła, co następuje:

Działając na podstawie art. 522 ust. 1 ustawy Pzp postanowiła umorzyć postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron postępowania odwoławczego. W niniejszej sprawie dla wydania rozstrzygnięcia kluczowe znaczenie miało złożone przez Zamawiającego w piśmie z dnia 14 sierpnia br oświadczenie na podstawie wskazanego przepisu o uwzględnieniu w całości zarzutów podniesionych w odwołaniu.

Zgodnie ze wskazanym art. 522 ust. 1 Pzp: „W przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca. W takim przypadku zamawiający wykonuje, powtarza lub unieważnia czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, zgodnie z żądaniem zawartym w odwołaniu.

Orzekając o kosztach postępowania odwoławczego, Krajowa Izba Odwoławcza wzięła pod uwagę okoliczność, iż uwzględnienie odwołania miało miejsce przed otwarciem posiedzenia i rozprawy, zatem koszty te znoszą się wzajemnie stosownie do § 9 ust. 1 pkt 2 lit. a) rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania (Dz. U. z 2020 r., poz. 2437). W takim przypadku Izba orzeka również o dokonaniu zwrotu odwołującemu z rachunku Urzędu Zamówień Publicznych kwoty uiszczonej tytułem wpisu w pełnej wysokości.

Mając powyższe na uwadze postanowiono jak w sentencji.

………………………………………