Wyrok KIO KIO 5159/25

Streszczenie orzeczenia

Orzeczenie o sygnaturze KIO 5159/25 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 9 stycznia 2026 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Miasto Łuków z siedzibą w Łuków w trybie przetarg nieograniczony. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: brak przekazania odwołania, brak przekazania kopii zgłoszenia przystąpienia, brak zgody na przedłużenie terminu związania ofertą, braki formalne odwołania, kosztorys. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 116 ust. 1, art. 112 ust. 1, art. 16 pkt 1, art. 16 pkt 3, art. 522 ust. 3, art. 574 PZP.

Istota sprawy

Krajowa Izba Odwoławcza ustaliła, że odwołanie nie zawierało braków formalnych, w tym prawidłowo uiszczono wpis w kwocie 20.000,00 PLN na rachunek Urzędu Zamówień Publicznych. Izba ustaliła, że do postępowania odwoławczego nie zgłoszono przystąpień. Zamawiający przed terminem rozprawy oświadczył, że uwzględnia odwołanie w części, zaś następnie Odwołujący wskazał, że w pozostałym zakresie, tj. nieuwzględnionym przez Zamawiającego, cofa odwołanie....

Treść dokumentu

Pobierz PDF

Sygn. akt: KIO 5159/25

POSTANOWIENIE

Warszawa, dnia 9 stycznia 2026 r.

Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:

Przewodnicząca:Katarzyna Paprocka

Protokolant:Karina Karpińska

po rozpoznaniu na posiedzeniu z udziałem stron i uczestników, w dniu 9 stycznia 2026 r. odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej w dniu 17 listopada 2025 r. przez wykonawcę, MAX-BUD G.P. sp.k. z siedzibą w miejscowości Szerokie

w postępowaniu prowadzonym przez Miasto Łuków

postanawia:

1.umorzyć postępowanie odwoławcze,

2.znieść koszty wzajemnie oraz nakazać zwrot z rachunku bankowego Urzędu Zamówień Publicznych na rzecz wykonawcy MAX-BUD G.P. sp.k. z siedzibą w miejscowości Szerokie, kwoty 20 000 zł 00 gr (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych zero groszy) uiszczonej tytułem wpisu.

Na orzeczenie – w terminie 14 dni od dnia jego doręczenia - przysługuje skarga za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowego w Warszawie - Sądu Zamówień Publicznych.

Przewodnicząca:………….…….


Sygn. akt: KIO 5159/25

Uzasadnienie

Zamawiający, Miasto Łuków prowadzi postępowanie, w trybie przetargu nieograniczonego, o udzielenie zamówienia publicznego na Budowę krytej pływalni w m. Łuków. Numer referencyjny: ZP.271.21.2025. Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej w dniu 7 listopada 2025 r., pod nr: 2025/S 215-741463. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne.

W dniu 17 listopada 2025 r. do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej wpłynęło odwołanie wykonawcy MAX-BUD G.P. sp.k. z siedzibą w miejscowości Szerokie wobec treści ogłoszenia o zamówieniu i Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: „SWZ”).

Odwołujący zarzucił Zamawiającemu naruszenie art. 116 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm., dalej jako „PZP”) w zw. z art. 112 ust. 1 i art. 16 pkt 1 i 3 PZP poprzez określenie warunku udziału w postępowaniu dot. doświadczenia wykonawcy, zawartego w rozdziale 14 pkt 14.2.3. lit. a) i b) SWZ, w sposób nieproporcjonalny do przedmiotu zamówienia, wykraczający poza uzasadnione potrzeby Zamawiającego oraz skutkujący nieuzasadnionym ograniczeniem konkurencyjności postępowania.

Mając powyższe na uwadze, Odwołujący, w pkt 2 petitum odwołania, wniósł o uwzględnienie odwołania w całości i nakazanie Zamawiającemu dokonania zmiany treści SWZ oraz ogłoszenia o zamówieniu poprzez zmianę warunku udziału w postępowaniu dot. doświadczenia wykonawcy, w następujący sposób:

a)w zakresie warunku udziału w postępowaniu opisanego w rozdziale 14 pkt 14.2.3. lit. a) SWZ poprzez:

i.dopuszczenie możliwości powoływania się także na doświadczenie w realizacji robót budowlanych obejmujących swoim zakresem przebudowę obiektu z krytą pływalnią lub obiektu z krytym basenem (kompleksem basenów) wraz z przebudową przy w/w obiekcie zaplecza szatniowego, sanitarnego i technicznego;

ii.obniżenie minimalnej wartości inwestycji z 25 000 000 zł brutto do 23 000 000 zł brutto;

b)w zakresie warunku udziału w postępowaniu opisanego w rozdziale 14 pkt 14.2.3. lit. b) SWZ poprzez ograniczenie wymaganego zakresu doświadczenia, które jest weryfikowane warunkiem z lit. b), wyłącznie do wykazania się wykonaniem panelowej lub modułowej niecki krytej pływalni sportowej lub krytego basenu sportowego, o powierzchni lustra wody minimum 250 m2, spełniającej wymogi FINA, o dł. niecki tej pływalni lub basenu min. 25 m oraz wykonaniem kompletnej technologii basenowej, w skład której wchodził montaż instalacji, uzbrojenie niecki oraz wykonanie systemu uzdatniania wody basenowej oraz wykonanie pełnej wentylacji basenowej, dla której uzyskano pozwolenie na użytkowanie – wchodzących w zakres roboty budowlanej polegającej na budowie obiektu z krytą pływalnią lub krytym basenem, wraz z zapleczem szatniowym, sanitarnym i technicznym (czyli bez konieczności, by podmiot posiadający takie specjalistyczne doświadczenie musiał także posiadać doświadczenie w generalnym wykonawstwie obiektu basenowego), tj. poprzez nadanie treści rozdziału 14 pkt 14.2.3. lit. a) i b) SWZ następującego brzmienia:

„O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: (…) zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawcy wykażą, że: a) w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej jednej roboty budowlanej obejmującej swoim zakresem budowę lub dobudowę lub rozbudowę lub przebudowę obiektu z krytą pływalnią lub obiektu z krytym basenem (kompleksem basenów) wraz z budową lub przebudową przy w/w obiekcie zaplecza szatniowego, sanitarnego i technicznego o łącznej powierzchni użytkowej obiektu (pływalnia kryta lub basen kryty z w/w zapleczem) nie mniejszej niż 2 000 m2 i wartości całości inwestycji minimum 23 000 000,00 złotych brutto, dla którego uzyskano pozwolenie na użytkowanie. Przez pojęcie „wartości całości inwestycji”, Zamawiający rozumie łączną wartość robót budowlanych brutto, zrealizowanych w ramach jednej umowy. b) w okresie ostatnich 10 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej jednej roboty budowlanej, która obejmowała: wykonanie panelowej lub modułowej niecki krytej pływalni sportowej lub krytego basenu sportowego, o powierzchni lustra wody minimum 250 m2, spełniającej wymogi FINA, o dł. niecki tej pływalni lub basenu min. 25 m oraz wykonanie kompletnej technologii basenowej, w skład której wchodził montaż instalacji, uzbrojenie niecki oraz wykonanie systemu uzdatniania wody basenowej oraz wykonanie pełnej wentylacji basenowej, dla której uzyskano pozwolenie na użytkowanie - wchodzących w zakres roboty budowlanej polegającej na budowie obiektu z krytą pływalnią lub krytym basenem, wraz z zapleczem szatniowym, sanitarnym i technicznym Uwaga! Zamawiający nie dopuszcza, aby Wykonawca wykazał spełnienie warunków lit a) i lit b) poprzez wykonanie wyżej wymienionych robót w ramach jednego zadania (jednej umowy).”

Zamawiający w dniu 5 stycznia 2026 r. złożył odpowiedź na odwołanie, w której wniósł o oddalenie odwołania w zakresie dotyczącym warunku udziału w postępowaniu opisanego w rozdziale 14 pkt 14.2.3. lit. a) SWZ oraz poinformował, że uwzględnia odwołanie w zakresie dotyczącym warunku udziału w postępowaniu opisanego w rozdziale 14 pkt 14.2.3. lit. b) SWZ.

Następnie, pismem wniesionym do Prezesa Izby dnia 8 stycznia 2026 r., Odwołujący oświadczył, że cofa odwołanie w zakresie nieuwzględnionym przez Zamawiającego i wnosi o umorzenie postępowania oraz dokonanie zwrotu Odwołującemu z rachunku Urzędu uiszczonego wpisu.

Krajowa Izba Odwoławcza ustaliła i zważyła, co następuje.

Krajowa Izba Odwoławcza ustaliła, że odwołanie nie zawierało braków formalnych, w tym prawidłowo uiszczono wpis w kwocie 20.000,00 PLN na rachunek Urzędu Zamówień Publicznych.

Izba ustaliła, że do postępowania odwoławczego nie zgłoszono przystąpień.

Zamawiający przed terminem rozprawy oświadczył, że uwzględnia odwołanie w części, zaś następnie Odwołujący wskazał, że w pozostałym zakresie, tj. nieuwzględnionym przez Zamawiającego, cofa odwołanie. Wobec powyższego, w świetle art. 568 pkt 1) i 3) w zw. z art. 522 ust. 3 PZP, konieczne stało się umorzenie niniejszego postępowania odwoławczego.

Stosownie do art. 522 ust. 3 PZP, w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego części zarzutów przedstawionych w odwołaniu i wycofania pozostałych zarzutów przez odwołującego, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca – w takim przypadku zamawiający wykonuje, powtarza lub unieważnia czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, zgodnie z żądaniem zawartym w odwołaniu w zakresie uwzględnionych zarzutów. Tym samym, odwołanie nie może być przedmiotem rozpatrzenia przez Izbę, zatem postępowanie odwoławcze podlega umorzeniu.

Mając powyższe na uwadze, orzeczono jak w sentencji.

Rozstrzygnięcie o kosztach postępowania odwoławczego wydano na podstawie art. 574 PZP oraz § 9 ust. 1 pkt 2 lit. b rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania (Dz.U. poz. 2437 ze zm.), z których wynika, że jeżeli przed otwarciem rozprawy zamawiający uwzględnił w części zarzuty przedstawione w odwołaniu i pozostałe zarzuty zostały przez odwołującego wycofane, a w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił żaden wykonawca – w takim przypadku Izba orzeka o dokonaniu zwrotu odwołującemu z rachunku Urzędu kwoty uiszczonej tytułem wpisu, zaś koszty znosi się wzajemnie.

Przewodnicząca:………………. ........