Wyrok KIO KIO 979/25

Streszczenie orzeczenia

Orzeczenie o sygnaturze KIO 979/25 zostało wydane przez Krajową Izbę Odwoławczą w dniu 26 marca 2025 r.. Sprawa dotyczyła postępowania prowadzonego przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy z siedzibą w Legnica w trybie tryb podstawowy. Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Rozstrzygnięcie odnosi się do zagadnień: odwołanie, naruszenie obowiązków dotyczących płatności, rażąco niska cena, zamówienie publiczne, umorzenie postępowania. W orzeczeniu powołano się na przepisy ustawy Pzp: art. 224 ust. 6, art. 226 ust. 1 pkt 8, art. 224 ust. 5, art. 16 pkt 1, art. 17 ust. 2, art. 226 ust. 1 pkt 5, art. 239 ust. 1, art. 239 ust. 2, art. 505 ust. 1, art. 525 ust. 1, art. 522 ust. 1, art. 568 pkt. 3, art. 574, art. 575.

Istota sprawy

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym na usługę kompleksowego czyszczenia i dezynfekcji instalacji wentylacji mechanicznej w obiektach Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy ogłoszono w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 2025/BZP 00093253/01 z 6 lutego 2025 r. 12 marca 2025r. zamawiający poinformował o wyniku postępowania. 17 marca 2025 r. wykonawca W.N. prowadzący działalność pod firmą Europejska Agencja Higieny W.N....

Treść dokumentu

Pobierz PDF

Sygn. akt KIO 979/25

POSTANOWIENIE

Warszawa, 26 marca 2025 roku

Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:

Przewodnicząca: Agnieszka Trojanowska

po rozpoznaniu na posiedzeniu odwołania wniesionego do Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej 17 marca 2025 r. przez wykonawcę W.N. prowadzącego działalność pod firmą Europejska Agencja Higieny Wentylacji W.N. z siedzibą w Płocku, ul. Kościuszki 9 w postępowaniu prowadzonym przez zamawiającego Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy, ul. Iwaszkiewicza 5

postanawia:

1. umorzyć postępowanie,

2. nakazać zwrot z rachunku bankowego Urzędu Zamówień Publicznych kwoty 7 500zł 00 gr (słownie: siedem tysięcy pięćset złotych zero groszy) na rzecz odwołującego tytułem zwrotu uiszczonego wpisu.

Na orzeczenie - w terminie 14 dni od jego doręczenia - przysługuje skarga za pośrednictwem Prezesa Krajowej Izby Odwoławczej do Sądu Okręgowegow WarszawieSądu Zamówień Publicznych.

Przewodnicząca: …………………….


Sygn. akt KIO 979/25

Uzasadnienie

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym na usługę kompleksowego czyszczenia i dezynfekcji instalacji wentylacji mechanicznej w obiektach Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy ogłoszono w Biuletynie Zamówień Publicznych pod numerem 2025/BZP 00093253/01 z 6 lutego 2025 r.

12 marca 2025r. zamawiający poinformował o wyniku postępowania.

17 marca 2025 r. wykonawca W.N. prowadzący działalność pod firmą Europejska Agencja Higieny W.N. z siedzibą w Płocku, ul. Kościuszki 9 wniósł osobiście odwołanie. Do odwołania dołączono dowód jego opłacenia i dowód przekazania zamawiającemu.

Zarzucił zamawiającemu naruszenie:

1.art. 224 ust. 6 ustawy w zw. z art. 226 ust. 1 pkt 8 ustawy oraz art. 224 ust. 5 w zw. z art. 16 pkt 1 oraz art. 17 ust. 2 ustawy przez zaniechanie odrzucenia oferty wykonawcy Helux System J.L., ul. Racławicka 27 lok. 31 02-601 Warszawa, NIP 5170365909, zwanym dalej „wykonawcą” lub „Helux”, w związku z tym, że złożył on ogólnikowe i nierzetelne wyjaśnienia w zakresie wyliczenia ceny, brak wskazania realności cen głównego komponentu wykonania zamówienia, brak dowodów na potwierdzenie wyliczeń, a także nie odniósł się do zgodności wyliczonej ceny z przepisami z zakresu prawa pracy i zabezpieczenia społecznego. Tym samym wykonawca nie wykazał, że jego oferta nie zawiera rażąco niskiej ceny w stosunku do przedmiotu zamówienia;

2.art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy przez zaniechanie odrzucenia oferty, której treść jest niezgodna z warunkami zamówienia. Zamawiający wymagała w ramach realizacji zamówienia zatrudnienia personelu realizującego zamówienia na podstawie umowy o pracę. Helux w wyjaśnieniach rażąco niskiej ceny wskazał, że pozyska osoby na podstawie kontraktu B2B, co nie wyczerpuje cech umowy o pracę w rozumieniu przepisów kodeksu pracy.

3.art. 16 pkt 1 oraz art. 17 ust. 2 ustawy w zw. z art. 239 ust. 1 i 2 ustawy przez prowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego z naruszeniem zasad uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców, w tym wybór oferty najkorzystniejszej zawierającej rażąco niską cenę w stosunku do przedmiotu zamówienia.

Wniósł o:

- uwzględnienie odwołania w całości,

- nakazanie zamawiającemu unieważnienia czynności polegającej na wyborze oferty wykonawcy jako oferty najkorzystniejszej,

- nakazanie zamawiającemu dokonania ponownej oceny ofert, odrzucenia oferty wykonawcy Helux oraz wyborze oferty odwołującego jako oferty najkorzystniejszej;

- obciążenie kosztami postępowania odwoławczego zamawiającego.

Odwołujący jest uprawniony do wniesienia odwołania zgodnie z art. 505 ust.1 ustawy , ponieważma interes w uzyskaniu zamówienia oraz może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy. W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia Odwołujący złożył ofertę sklasyfikowaną po ocenie ofert na miejscu drugim (w załączeniu dowód nr 1 – informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej z dnia 12 marca 2025 r.). Naruszenie ustawy popełnione przez zamawiającego, przez zaniechanie odrzucenia i czynność wyboru oferty Wykonawcy Helux, zawierającej rażąco niską cenę w stosunku do przedmiotu zamówienia, może spowodować poniesienie przez odwołującego szkody polegającej na nieuzyskaniu zamówienia.

18 marca 2025 r. zamawiający poinformował o wniesieniu odwołania.

W terminie wynikający z art. 525 ust. 1 ustawy do postępowania odwoławczego nikt nie przystąpił.

25 marca 2025 r. zamawiający złożył odpowiedź na odwołanie i oświadczył, że uwzględnia odwołanie w całości.

Rozważania KIO:

Krajowa Izba Odwoławcza (dalej KIO) nie dopatrzyła się zaistnienia przesłanek określonych w art. 528 ustawy, które skutkowałyby odrzuceniem odwołania.

Ustalony przez KIO stan faktyczny to jest okoliczność, że:

- zamawiający uwzględnił zarzuty odwołania w całości, a po jego stronie nie było przystępujących.

Ten stan faktyczny nadaje się do subsumpcji pod normę prawną art. 522 ust. 1 ustawy, który stanowi, że w przypadku uwzględnienia przez zamawiającego w całości zarzutów przedstawionych w odwołaniu, Izba może umorzyć postępowanie odwoławcze na posiedzeniu niejawnym bez obecności stron oraz uczestników postępowania odwoławczego, którzy przystąpili do postępowania po stronie wykonawcy, pod warunkiem że w postępowaniu odwoławczym po stronie zamawiającego nie przystąpił w terminie żaden wykonawca. W takim przypadku zamawiający wykonuje, powtarza lub unieważnia czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, zgodnie z żądaniem zawartym w odwołaniu. Zgodnie z art. 568 pkt. 3 ustawy KIO w takim przypadku wydaje postanowienie.

Powyższe zostało odzwierciedlone w pkt 1 sentencji orzeczenia.

O kosztach postępowania odwoławczego orzeczono na podstawie art. 574 i 575 ustawy, tj. stosownie do wyniku postępowania, z uwzględnieniem postanowień Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie szczegółowych rodzajów kosztów postępowania odwoławczego, ich rozliczania oraz wysokości i sposobu pobierania wpisu od odwołania z dnia 30 grudnia 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 2437) na podstawie par. 9 ust. 1 pkt. 2 lit. b cyt. Rozporządzenia orzekając o dokonaniu zwrotu odwołującemu z rachunku Urzędu kwoty uiszczonej tytułem wpisu.

       Przewodnicząca: …………………………