Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
81.D.DZP.261.15.2024 Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i innych produktów
Zamawiający
Białostockie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Białymstoku
Białystok, Podlaskie
NIP: 9661330466
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| URTICA Sp. z o.o. | WROCŁAW | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | URTICA Sp. z o.o. (WROCŁAW) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33600000-6)
Najniższa cena
546 PLN
Średnia cena
139 814 PLN
Najwyższa cena
1 253 917 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Neuca S.A. Toruń | 7 | 48 270 PLN | 241 349 PLN |
| ,,Farmacol - Logistyka” Sp. z o. o Katowice | 4 | 80 376 PLN | 405 616 PLN |
| Urtica Sp. z o.o. Wrocław | 3 | 34 150 PLN | 102 450 PLN |
| Bialmed Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 282 608 PLN | 847 825 PLN |
| SALUS INTERNATIONAL Sp. z o.o. Katowice | 3 | 92 139 PLN | 276 417 PLN |
| „ASCLEPIOS” Spółka Akcyjna Wrocław | 2 | 49 481 PLN | 86 404 PLN |
| Bialmed Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 23 529 PLN | 47 057 PLN |
| BIALMED Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 822 370 PLN | 1 644 740 PLN |
| Delfarma Sp. z o.o. Łódź | 2 | 11 627 PLN | 23 255 PLN |
| Bialmed sp. z o.o. Warszawa | 2 | 468 603 PLN | 937 206 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa leków neurologicznych
2026-09-02 06:55:22Z
Dostawa leków
2026-08-18 12:25:47Z
81.D.DZP.261.15.2024 Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i innych produktów
2026-08-10 10:35:34Z
Dostawa leków dla potrzeb Działu Farmacji Szpitala Ogólnego w Kolnie
2026-07-31 07:04:57Z
Dostawa leków dla potrzeb Działu Farmacji Szpitala Ogólnego w Kolnie
2026-07-31 07:04:57Z
Dostawa leków dla potrzeb Działu Farmacji Szpitala Ogólnego w Kolnie
2026-07-31 07:04:57Z
Dostawa leków dla potrzeb Działu Farmacji Szpitala Ogólnego w Kolnie
2026-07-31 07:04:57Z
Dostawa leków dla potrzeb Działu Farmacji Szpitala Ogólnego w Kolnie
2026-07-31 07:04:57Z
Dostawa leków na potrzeby SP ZOZ WSPR w Białymstoku
2026-07-31 04:38:49Z
Dostawa leków
2026-07-15 09:05:08Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00385135 z dnia 2026-08-10 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
81.D.DZP.261.15.2024 Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i innych produktów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Białostockie Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Białymstoku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050657379
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 12
1.4.2.) Miejscowość: Białystok
1.4.3.) Kod pocztowy: 15-027
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: apteka@onkologia.bialystok.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.onkologia.bialystok.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d55018ab-3914-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00385135
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-10
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 411497-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
81.D.DZP.261.15.2024 Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i innych produktów
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Bimekizumabum
3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): URTICA Sp. z o.o.
4.3.3.) Ulica: KRZEMIENIECKA 120
4.3.4.) Miejscowość: WROCŁAW
4.3.5.) Kod pocztowy: 54-613
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1237500,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 494691-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-08
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1225013,42 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 10.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE