Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 196 800 PLN

Adaptacja gabinetów medycznych w budynku SPZOZ w Górze Kalwarii – roboty remontowe

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00331589

Numer referencyjny: ZP-3.2026

Zamawiający

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

por. Jana Białka 4

05-530 Góra Kalwaria, Mazowieckie

NIP: 1230882228

REGON: 016181880

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego robót budowlanych, polegających na adaptacji pomieszczeń w obiekcie medycznym - budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Górze Kalwarii przy ul. Por. Jana Białka 4 w zakresie poprawy funkcjonalności, estetyki oraz komfortu pacjentów i personelu. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) demontaż skrzydeł drzwiowych: a) parter ok 12 szt., b) I piętro – ok. 15 szt., 2) montaż nowych skrzydeł drzwiowych: a) drzwi wewnętrzne o izolacyjności min. 35 dB, b) drzwi pełne, fabrycznie wykończone, c) część drzwi EI30, d) drzwi z obniżonym progiem; 3) roboty wykończeniowe: a) przygotowanie podłoża i naprawa tynków, b) gruntowanie sufitów i ścian, c) malowanie: • sufity ok. 327 m2, • ściany ok. 687 m2, • lamperie – ok. 584 m2, • kolorystyka 0 biały (RAL 9003), zielony (RAL 6019), beżowy (np. z serii produktów Flugger), • farby odporne na dezynfekcję. 4) roboty końcowe: a) sprzątanie, b) uporządkowanie terenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.

Kryteria oceny ofert

Cena 76%
Termin gwarancji 24%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
SMK Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa 5253029031

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 SMK Budownictwo Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana 196 800 PLN 196 800 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne)

Najniższa cena

23 233 PLN

Średnia cena

441 376 PLN

Najwyższa cena

9 541 006 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
REMAR Marek Mielcarz Sulejówek 8 111 103 PLN 895 856 PLN
Lider - Firma Remontowo – Budowlana Adam Pyl Warszawa 4 67 566 PLN 270 262 PLN
Przedsiębiorstwo Budowlane Paweł Królikowski Dębe Wielkie 4 59 568 PLN 238 274 PLN
PS-BUD Piotr Śmietański Warszawa 3 45 567 PLN 108 309 PLN
Usługi Ogólnobudowlane Instalatorstwo Sanitarne i Gazowe, Jacek Stroiński Warszawa 3 125 343 PLN 250 687 PLN
Odnowax Aleksandra Karpińska Warszawa 3 34 308 PLN 102 925 PLN
RB4U.PL Sp. z o.o. Warszawa 3 343 900 PLN 1 031 699 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE ”BUDO-INSTAL” EWA BRZOSTOWSKA Nadarzyn 3 63 012 PLN 126 024 PLN
ART DOM ARTUR PLEWIK Warszawa 2 58 919 PLN 117 838 PLN
MAGNUS Tadeusz Okulicz Warszawa 2 78 331 PLN 156 663 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Remont poszycia dachowego w budynku mieszkalnym w Bielawach

SOMAR Marcin Sochaczewski -

2026-09-01 06:28:09Z

Wymiana stolarki okiennej na budynku Szkoły Podstawowej w Nadarzynie

Fabryka Okien SPECTRUM Sp. z o. o. -

2026-08-31 13:07:14Z

Adaptacja gabinetów medycznych w budynku SPZOZ w Górze Kalwarii – roboty remontowe

SMK Budownictwo Sp. z o.o. 196 800 PLN

2026-08-30 17:56:41Z

Modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Szpaki-Kolonia

KRYMAR Marta Mikucewicz 306 516 PLN

2026-08-28 13:10:41Z

Modernizacja pomieszczeń świetlicy osiedlowej przy ul. Piekiełko 66 na terenie osiedla Piekiełko w Mławie

FLORNAT Natalia Szablak -

2026-08-28 09:18:06Z

Wykonanie prac konserwatorskich i robót budowlanych w prześwicie bramowym budynku Mała 10 wraz z robotami towarzyszącymi. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.31.2026

MGKON KONSERWACJA ZABYTKÓW Sp. z o.o. 601 500 PLN

2026-08-28 08:44:19Z

Remont 3 pustostanów (Skaryszewska 15, Mińska 28, Stanisławowska 3) – powtórka część II.

KRI Budownictwo Sp. z o. o. 270 000 PLN

2026-08-27 12:35:04Z

Remont pustostanów lokali mieszkalnych: część nr 1: al. ”Solidarności” 66 m 92, część nr 2: C. Śniegockiej 3 m 7, część nr 3: al. ”Solidarności” 60 m 90

PROFI¬-STAL JACEK KAJKA 43 599 PLN

2026-08-26 14:38:02Z

WYKONANIE PRAC REMONTOWO-BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH Z REMONTAMI 2 PUSTOSTANÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W ZASOBIE KOMUNALNYM m.st. WARSZAWY

KRIS Krzysztof Wolski -

2026-08-26 12:42:50Z

Odświeżenie pokoi studenckich oraz części wspólnych w Domu Studenta nr 1 przy ul. Batalionu „Pięść” 9 oraz Domów Studenta nr 2 i 2 BIS przy ul. Karolkowej 84 w Warszawie, znak sprawy AEZ/S-132/2026

AMTC POLAND Sp. z o.o. 401 915 PLN

2026-08-26 07:30:53Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 32 520 PLN Średnia: 618 919 PLN Max: 18 900 630 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Adaptacja gabinetów medycznych w budynku SPZOZ w Górze Kalwarii – roboty remontowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016181880

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: por. Jana Białka 4

1.5.2.) Miejscowość: Góra Kalwaria

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-530

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.korytek@spzoz.gorakalwaria.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.gorakalwaria.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja gabinetów medycznych w budynku SPZOZ w Górze Kalwarii – roboty remontowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31423c16-14a7-4697-bbcf-4a75a9832820

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331589

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00223036/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Roboty budowlane w SPZOZ w Górze Kalwarii

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-31423c16-14a7-4697-bbcf-4a75a9832820

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja odbywa się za pośrednictwem dedykowanych formularzy, dostępnych na platformie e-zamowienia. Złożenie oferty możliwe jest jedynie poprzez zakładkę "Oferty/wnioski" i przycisk "Złóż ofertę".
Wykonawca, zamierzający wziąć udział w postępowaniu, musi posiadać aktywne konto "Wykonawcy" na platformie e-zamówienia z
zaznaczonymi uprawnieniami do składania ofert. Instrukcja składania ofert dostępna jest na platformie ezamowienia w zakładce
"Centrum pomocy". Maksymalny rozmiar plików przesyłany przez platformę wynosi 150 Mb.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): obowiązek realizowany w swz

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): obowiązek realizowany w swz

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP-3.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego robót budowlanych, polegających na adaptacji pomieszczeń w obiekcie medycznym - budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Górze Kalwarii przy ul. Por. Jana Białka 4 w zakresie poprawy funkcjonalności, estetyki oraz komfortu pacjentów i personelu.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) demontaż skrzydeł drzwiowych:
a) parter ok 12 szt.,
b) I piętro – ok. 15 szt.,
2) montaż nowych skrzydeł drzwiowych:
a) drzwi wewnętrzne o izolacyjności min. 35 dB,
b) drzwi pełne, fabrycznie wykończone,
c) część drzwi EI30,
d) drzwi z obniżonym progiem;
3) roboty wykończeniowe:
a) przygotowanie podłoża i naprawa tynków,
b) gruntowanie sufitów i ścian,
c) malowanie:
• sufity ok. 327 m2,
• ściany ok. 687 m2,
• lamperie – ok. 584 m2,
• kolorystyka 0 biały (RAL 9003), zielony (RAL 6019), beżowy (np. z serii produktów Flugger),
• farby odporne na dezynfekcję.
4) roboty końcowe:
a) sprzątanie,
b) uporządkowanie terenu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 76

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin gwarancji

4.3.6.) Waga: 24

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

a) Wykonawca ma wykazać się należytym wykonaniem zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończonych (w ciągu ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie) co najmniej 2 robót, z których każda polegała na wykonaniu robót budowlanych o wartości co najmniej 70 000 zł.
b) Wykonawca ma wykazać, że dysponuje co najmniej:
• 1 osobą posiadającą uprawnienia kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Nie

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień składania, tj:
1) wykazu robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których te roboty zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty – załącznik nr 5,
Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji robót budowlanych, wykonywanych wspólnie z innymi Wykonawcami, w.w wykaz dotyczy robót budowlanych, w których Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.
2) wykazu osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji i publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych o wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie dysponowania tymi osobami – załącznik nr 6.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Kompletna oferta składana przez platformę e-zamówienia powinna zawierać:
1) wypełniony formularz oferty (każda pozycja) – załącznik nr 1 do SWZ,
2) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu – załącznik nr 2 i nr 3 do SWZ,
3) odpis z KRS, CEiDG lub inny dokument, z którego wynika umocowanie do reprezentacji,
4) jeśli dotyczy - pełnomocnictwo do reprezentacji,
5) jeśli dotyczy – wydzielony plik jako tajemnica przedsiębiorstwa,
6) w przypadku podmiotu wspólnego:
a) pełnomocnictwo do reprezentacji,
b) oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 Pzp;
7) w przypadku korzystania z zasobów podmiotu trzeciego:
a) zobowiązanie do udostępnienia zasobów,
b) oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wskazują w formularzu oferty dane podmiotów wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu lub do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy. Do oferty należy dołączyć to pełnomocnictwo.
W odniesieniu do wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają roboty budowlane lub usługi do których te zdolności są wymagane.
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia są zobowiązani załączyć o oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 Pzp, określające, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy.
Zamawiający uzna za spełniony warunek wiedzy i doświadczenia jeśli przynajmniej jeden z członków podmiotu wspólnego wykaże się wykonaniem opisanych tam poszczególnych robót w całości. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Pzp i art. 7 ust. 1 ustawy z 13.04.2022 r. szczególnych
rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, składa
każdy wykonawca.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-23 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-23 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-21

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się także wykonawców spełniających przesłanki określone w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
08.07.2026
Termin składania ofert
23.07.2026 08:00
Wartość umowy
196 800 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne)

Okres realizacji

60 dni