Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 184 592 PLN
Adaptacja pomieszczeń szkoły w Długołęce na potrzeby utworzenia aktywnego dziennego opiekuna.
Numer referencyjny: IN.271.5.2026.AM
Zamawiający
Gmina Krypno
Krypno Kościelne 23 B
19-111 Krypno Kościelne, Podlaskie
NIP: 5461338716
REGON: 050659415
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
SWZ Adaptacja Długołęka dzienny opiekun gm. Krypno
SWZ Adaptacja Długołęka dzienny opiekun gm. Krypno 27.04.2026 r.zip
Odpowiedź na pytania
odp. na pytania Adaptacja Długołęka gm. Krypno 08.05.2026 r.pdf
Informacja o zmianie terminu składania ofert
Zm. terminu Adaptacja Długołęka gm. Krypno 08.05.2026 r.pdf
Odpowiedź na pytania (2)
odp. na pytania Adaptacja Długołęka gm. Krypno 14.05.2026 r.pdf
Informacja o zmianie terminu składania ofert (2)
Zm. terminu Adaptacja Długołęka gm. Krypno 14.05.2026 r.pdf
Informacja z otwarcia ofert
inf. z otwarcia ofert Adaptacja Długołęka dzienny opiekun gm. Krypno 18.05.2026 r.pdf
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej
Informacja o wyniku Adaptacja Długołęka dzienny opiekun gm. Krypno 10.06.2026 r.pdf
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Super Standard Urszula Sieredzinska | Czarna Białostocka | REGON 388622175 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Super Standard Urszula Sieredzinska (Czarna Białostocka) | Umowa podpisana | 184 592 PLN | 184 592 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 20 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków)
Najniższa cena
184 592 PLN
Średnia cena
974 632 PLN
Najwyższa cena
2 031 537 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| KDBUD Sp. z o.o. Dąbrowa Białostocka | 2 | 2 031 537 PLN | 2 031 537 PLN |
| RBEST Sp. z o.o. Wasilków | 2 | 258 300 PLN | 258 300 PLN |
| Zakład Usługowo Handlowy DOM-BUD Janusz Dworakowski Łapy | 1 | - | - |
| In-KOL Sp. z o.o. Kolno | 1 | 1 149 000 PLN | 1 149 000 PLN |
| BUD-MAR Marek Łopieński Łopienie-Jeże | 1 | - | - |
| AKCESS STAROSTA I WSPÓLNICY Sp.J. Białystok | 1 | - | - |
| Przedsiebiorstwo Usługowo - Budowlane Sanbud Sp. z o. o. Sienkiewicze 3 | 1 | - | - |
| Marek Żukowski - wspólnik spółki cywilnej Białystok | 1 | - | - |
| GRASO s.c. A. Sobecki, M. Gryszko Białystok | 1 | - | - |
| HYDROSUN Sp. z o.o. Białystok | 1 | 847 470 PLN | 847 470 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa Żłobka Gminnego w miejscowości Brzóski-Falki
2026-08-24 13:02:35Z
Adaptacja pomieszczeń szkoły w Długołęce na potrzeby utworzenia aktywnego dziennego opiekuna.
2026-08-12 07:01:25Z
Modernizacja kuchni i stołówki w Sportowej szkole Podstawowej w Supraślu - etap I
2026-07-31 09:34:10Z
Modernizacja Urzędu Miejskiego w Wasilkowie
2026-07-29 08:16:41Z
Budowa budynku żłobka miejskiego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną
2026-07-23 12:35:46Z
Adaptacja pomieszczeń gospodarczych w istniejącym budynku Samorządowego Przedszkola – Żłobka przy ul. Szkolnej 8 w Dąbrowie Białostockiej
2026-07-21 12:40:27Z
PRZEBUDOWA KLUBU KULTURY W TEREMISKACH NA CELE SPOŁECZNE I KULTURALNE WRAZ Z BUDOWĄ NIEZBĘDNEJ TOWARZYSZĄCEJ INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ
2026-07-03 10:55:24Z
Modernizacja bloku sportowego w IV Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku, ul. Zwierzyniecka 9A
2026-07-01 10:10:37Z
Modernizacja auli Zespołu Szkół nr 16 w Białymstoku, ul. Zwycięstwa 28
2026-06-17 12:11:10Z
Modernizacja remizy OSP w Mniu
2026-06-17 10:31:06Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00216917 z dnia 2026-04-27 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń szkoły w Długołęce na potrzeby utworzenia aktywnego dziennego opiekuna.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krypno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659415
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krypno Kościelne 23 B
1.5.2.) Miejscowość: Krypno Kościelne
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-111
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: (85)7169033
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugkrypno@podlaskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminakrypno.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń szkoły w Długołęce na potrzeby utworzenia aktywnego dziennego opiekuna.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3f55335-9b0f-4dc9-9c5a-313091a065aa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216917
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-04-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00080977/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Adaptacja pomieszczeń szkoły w Długołęce na potrzeby utworzenia aktywnego dziennego opiekuna
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c3f55335-9b0f-4dc9-9c5a-313091a065aa3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
2. W uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: ugkrypno@podlaskie.pl (nie dotyczy składania ofert).
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
2. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do
komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji”
odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
3. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
4. W celu złożenia oferty należy zarejestrować (zalogować) się skutecznie na Platformie e- Zamówienia i postępować zgodnie z
instrukcjami dostępnymi u dostawcy rozwiązania informatycznego pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/.
5. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: IN.271.5.2026.AM
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Adaptacja pomieszczeń szkoły w Długołęce na potrzeby utworzenia aktywnego dziennego opiekuna.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit a
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit b
Art. 109 ust. 1 pkt 2 lit c
Art. 109 ust. 1 pkt 3
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 6
Art. 109 ust. 1 pkt 7
Art. 109 ust. 1 pkt 8
Art. 109 ust. 1 pkt 9
Art. 109 ust. 1 pkt 10
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym „Nie dotyczy”
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: „Nie dotyczy”
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: „Nie dotyczy”
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
a) dysponuje lub będzie dysponował 1 osobą posiadającą uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie do kierowania robotami budowlanymi, zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 418 z późn.zm.), w specjalności konstrukcyjno - budowlanej lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane,
b) w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie), wykonał należycie co najmniej dwa zamówienia z których każde polegało na: remoncie, przebudowie lub adaptacji pomieszczeń w istniejącym budynku, obejmującą roboty ogólnobudowlane oraz roboty instalacyjne elektryczne i sanitarne, o wartości co najmniej 100 000,00 zł netto.
- w przypadku osób, które uzyskały uprawnienia w innych krajach Unii Europejskiej a także osób z Europejskiego Obszaru Gospodarczego (tj. Królestwo Norwegii, Księstwo Lichtensteinu, Republika Islandii) i obywateli Konfederacji Szwajcarskiej, posiadane uprawnienia muszą spełniać warunki określone w ustawie z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 334 ze zm.).
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1) oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp;
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty,
2) wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nich czynności oraz informacją o podstawie dysponowania tymi osobami;
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia został określony w specyfikacji warunków zamówienia.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-05-12 11:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-05-12 11:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-06-10
8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak
8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 3
8.7) Kryteria oceny ofert, które zamawiający zamierza stosować w celu ograniczenia liczby wykonawców:
CenaSEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę stosunku do którego zachodzą okoliczności wskazane w art. 7 ust. 1 ustawy z dn. 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514 ze zm.).Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.04.2026
- Termin składania ofert
- 18.05.2026 09:00
- Wartość umowy
- 184 592 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
49 dni