Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa Żłobka Gminnego w miejscowości Brzóski-Falki
Zamawiający
Gmina Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Podlaskie
NIP: 7221620348
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Zakład Usługowo Handlowy DOM-BUD Janusz Dworakowski | Łapy | 050254285 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zakład Usługowo Handlowy DOM-BUD Janusz Dworakowski (Łapy) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 20 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45210000-2)
Najniższa cena
184 592 PLN
Średnia cena
974 632 PLN
Najwyższa cena
2 031 537 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| KDBUD Sp. z o.o. Dąbrowa Białostocka | 2 | 2 031 537 PLN | 2 031 537 PLN |
| RBEST Sp. z o.o. Wasilków | 2 | 258 300 PLN | 258 300 PLN |
| Zakład Usługowo Handlowy DOM-BUD Janusz Dworakowski Łapy | 1 | - | - |
| In-KOL Sp. z o.o. Kolno | 1 | 1 149 000 PLN | 1 149 000 PLN |
| BUD-MAR Marek Łopieński Łopienie-Jeże | 1 | - | - |
| AKCESS STAROSTA I WSPÓLNICY Sp.J. Białystok | 1 | - | - |
| Przedsiebiorstwo Usługowo - Budowlane Sanbud Sp. z o. o. Sienkiewicze 3 | 1 | - | - |
| Marek Żukowski - wspólnik spółki cywilnej Białystok | 1 | - | - |
| GRASO s.c. A. Sobecki, M. Gryszko Białystok | 1 | - | - |
| HYDROSUN Sp. z o.o. Białystok | 1 | 847 470 PLN | 847 470 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa Żłobka Gminnego w miejscowości Brzóski-Falki
2026-08-24 13:02:35Z
Adaptacja pomieszczeń szkoły w Długołęce na potrzeby utworzenia aktywnego dziennego opiekuna.
2026-08-12 07:01:25Z
Modernizacja kuchni i stołówki w Sportowej szkole Podstawowej w Supraślu - etap I
2026-07-31 09:34:10Z
Modernizacja Urzędu Miejskiego w Wasilkowie
2026-07-29 08:16:41Z
Budowa budynku żłobka miejskiego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną
2026-07-23 12:35:46Z
Adaptacja pomieszczeń gospodarczych w istniejącym budynku Samorządowego Przedszkola – Żłobka przy ul. Szkolnej 8 w Dąbrowie Białostockiej
2026-07-21 12:40:27Z
PRZEBUDOWA KLUBU KULTURY W TEREMISKACH NA CELE SPOŁECZNE I KULTURALNE WRAZ Z BUDOWĄ NIEZBĘDNEJ TOWARZYSZĄCEJ INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ
2026-07-03 10:55:24Z
Modernizacja bloku sportowego w IV Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku, ul. Zwierzyniecka 9A
2026-07-01 10:10:37Z
Modernizacja auli Zespołu Szkół nr 16 w Białymstoku, ul. Zwycięstwa 28
2026-06-17 12:11:10Z
Modernizacja remizy OSP w Mniu
2026-06-17 10:31:06Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404642 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa Żłobka Gminnego w miejscowości Brzóski-Falki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wysokie Mazowieckie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670249
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Mickiewicza 1A
1.4.2.) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
1.4.3.) Kod pocztowy: 18-200
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gminawysokiemazowieckie@gmwm.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmwm.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73eb8e99-b688-4cfb-ba04-7ea3b1c61447
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404642
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00653068
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków projektu KPO, w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Aktywny Maluch 2022–2029” (poprzednia nazwa: MALUCH+ 2022–2029).
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa Żłobka Gminnego w miejscowości Brzóski-Falki
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest : Budowa Żłobka Gminnego w miejscowości Brzóski-Falki.
3.9.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
15 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Usługowo Handlowy DOM-BUD Janusz Dworakowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 050254285
4.3.3.) Ulica: Barwikowska 7
4.3.4.) Miejscowość: Łapy
4.3.5.) Kod pocztowy: 18-100
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3297800,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00082975/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3297800,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE