Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Adaptacja pomieszczeń Zespołu Szkolno-Przedszkoln. w Strzałkowie w ramach Projektu „Przedszkole pełne możliwości - rozwój i równe szanse dla najmłodszych w Gminie Strzałkowo” współfinansowany przez UE
Zamawiający
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W STRZAŁKOWIE
Aleja Prymasa Wyszyńskiego 10
62-420 Strzałkowo, Wielkopolskie
NIP: 6671774513
REGON: 380308769
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik nr 6 - Wzór umowy
Załącznik nr 6 - Wzór umowy.docx
Załącznik nr 9 -Protokół odbioru
Załącznik nr 9 -Protokół odbioru.docx
Załącznik nr 4 - Oświadczenie wykluczenie Rosja_
Załącznik nr 4 - Oświadczenie wykluczenie Rosja_.doc
Załącznik nr 5 - Ośw.podział obowiazków_
Załącznik nr 5 - Ośw.podział obowiazków_.doc
Załącznik nr 10 - Ośw.podział obowiazków_
Załącznik nr 10 - Ośw.podział obowiazków_.doc
Załącznik nr 1- Opis Przedmiotu Zamówienia
Załącznik nr 1- Opis Przedmiotu Zamówienia.docx
SWZ Adaptacja pomieszczeń w ZSP Strzałkowo
SWZ_ADAPTACJA.docx
Załącznik nr 8-Umowa konsorcjum w zamówieniach publicznych
Załącznik nr 8-Umowa konsorcjum w zamówieniach publicznych.docx
Załącznik nr 3 - Ośw. wykluczenie_
Załącznik nr 3 - Ośw. wykluczenie_.doc
Załącznik nr 1.1 -przedmiar robót- Załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia
Załącznik nr 1.1 -przedmiar robót- Załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia.pdf
Załącznik nr 11 Gwarancja
Załącznik nr 11 Gwarancja.docx
Załącznik nr 2 - Formularz Ofertowy
Załącznik nr 2 - Formularz Ofertowy.doc
Załącznik nr 7- Wykaz robót potwier. upwawnienia i doświadcz
Załącznik nr 7- Wykaz robót potwier. upwawnienia i doświadcz.docx
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
Informacja o kwocie jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
informacja o kwocie przeznaczonej na na sfinansowanie zamówienia.pdf
Informacja z otwarcia ofert
INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT (8).pdf
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Ogłoszenie o wyniku postępowania (3).pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Zakład Ogólnobudowlany Grzegorz Staszewski | Strzałkowo | 6671022701 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zakład Ogólnobudowlany Grzegorz Staszewski (Strzałkowo) | Umowa podpisana | 184 500 PLN | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne)
Najniższa cena
13 633 PLN
Średnia cena
688 081 PLN
Najwyższa cena
9 000 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Zakład Remontowo-Budowlany Tadeusz Kamiński Poznań | 10 | - | - |
| RAM-BUD Rafał Oliwecki Nowy Krzymów | 5 | 1 495 365 PLN | 2 990 730 PLN |
| Zakład Remontowo Budowlany Tadeusz Kamiński Poznań | 4 | - | - |
| MISTRE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Poznań | 4 | 329 126 PLN | 5 316 504 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Hydrotechnicznych i Budowlanych HYDROSERVIS mgr inż. Krzysztof Sporny Oborniki | 4 | 67 783 PLN | 271 134 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE ARTBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Poznań | 3 | 145 187 PLN | 435 561 PLN |
| Bomax Tey Sp. z o. o. Poznań | 2 | 550 607 PLN | 1 101 214 PLN |
| WOJCIECH PRZEPIÓRKA ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY MAXBUD Godziesze Małe | 2 | - | - |
| Dawid Szłapka Firma Ogólnobudowlana DAW-BUD Kościan | 2 | 3 200 000 PLN | 6 400 000 PLN |
| KOH sp. z o. o. Poznań | 2 | 100 783 PLN | 100 783 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Adaptacja pomieszczeń Zespołu Szkolno-Przedszkoln. w Strzałkowie w ramach Projektu „Przedszkole pełne możliwości - rozwój i równe szanse dla najmłodszych w Gminie Strzałkowo” współfinansowany przez UE
2026-09-02 09:44:15Z
Przebudowa budynku Świetlicy wraz z zagospodarowaniem terenu znajdującego się w zespole budynków Wyrzyskiej Kolejki Powiatowej, na dz. nr ewid. 1065 i 1067/2 obr. Białośliwie
2026-09-02 06:11:31Z
Reaktywacja miejsca spotkań poprzez modernizację świetlicy wiejskiej w Gulczewie
2026-09-01 08:12:49Z
Remont sal obsługi „A” i „B” w budynku Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu przy Pl. Wolności 17
2026-08-31 08:21:23Z
Remont zaplecza szatniowo – sanitarnego przy Orliku w Skokach
2026-08-28 05:55:43Z
Termomodernizacja budynku przy ul. Plac Zamkowy 7 w Koninie
2026-08-27 12:21:28Z
Wymiana stolarki okiennej w auli i na sali gimnastycznej w I Liceum Ogólnokształcącym w Kościanie
2026-08-27 11:14:27Z
Termomodernizacja budynku przy ul. Wojska Polskiego 9 w Koninie
2026-08-27 09:42:41Z
Remont świetlicy wiejskiej w m. Chojno
2026-08-26 13:22:51Z
Remont obiektu budowlanego w celu spełnienia wymogów dla budowli ochronnej na terenie położonym w Kaliszu przy ul. Granicznej 20
2026-08-25 12:11:15Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357948 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń Zespołu Szkolno-Przedszkoln. w Strzałkowie w ramach Projektu „Przedszkole pełne możliwości - rozwój i równe szanse dla najmłodszych w Gminie Strzałkowo” współfinansowany przez UE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W STRZAŁKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 380308769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Prymasa Wyszyńskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Strzałkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-420
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekret-sp-strzalkowo@oswiata.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spstrzalkowo.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń Zespołu Szkolno-Przedszkoln. w Strzałkowie w ramach Projektu „Przedszkole pełne możliwości - rozwój i równe szanse dla najmłodszych w Gminie Strzałkowo” współfinansowany przez UE
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6413d032-d2f1-4975-addf-233aa96d59e6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357948
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00196543/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Adaptacja pomieszczeń na terenie ZSP w Strzałkowie w ramach Projektu nr FEWP.10.01-IŻ.00-0033/25 "Przedszkole pełne możliwości - rozwój i równe szanse dla najmłodszych w Gminie Strzałkowo"
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Adaptacja pomieszczeń na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzałkowie w ramach Projektu nr FEWP.10.01-IŻ.00-0033/25 „Przedszkole pełne możliwości - rozwój i równe szanse dla najmłodszych w Gminie Strzałkowo” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027p. Prezydenta Miasta Łodzi Zatwierdził:
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6413d032-d2f1-4975-addf-233aa96d59e63.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne dot. poczty elektronicznej określają postanowienia punktu 16 SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja zakłada adaptację dwóch pomieszczeń na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzałkowie na potrzeby utworzenia sali do zajęć z treningu Mindfulness na parterze budynku A i sali integracji sensorycznej na parterze budynku D.
Podstawowy zakres robót obejmuje dla każdej sali:
-rozbiórkę podłóg, tynków wewnętrznych, ścianek działowych, stolarki drzwiowej, urządzeń sanitarnych i osprzętu elektrycznego z usunięciem i wywozem gruzu,
- wykonanie ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych, uzupełnienie ścian i wykonanie nadproży prefabrykowanych SBN,
-wykonanie nowych tynków wewnętrznych i okładzin z płytek ceramicznych,
- wykonanie warstw konstrukcyjnych podłóg z ociepleniem i posadzką z wykładziny PVC zgrzewalnej z wywinięciem na ścianę,
- montaż nowej stolarki drzwiowej i podokienników prefabrykowanych
- gipsowanie tynków i malowanie pomieszczeń,
- przebudowę instalacji wodno-kanalizacyjnej z montażem umywalek,
- wymianę grzejników na stalowe dwupłytowe,
- przebudowę instalacji elektrycznej wraz z montażem lamp energooszczędnych LED,
- roboty uzupełniające konieczne do wykonania zakresu podstawowego w obiekcie
4.2.6.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-17
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja i rękojmia na wykonane roboty budowlane
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 PZP oraz uregulowane we wzorze umowy (Załączniku nr 6 do SWZ).7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-07 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-07 09:15
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.07.2026
- Termin składania ofert
- 07.08.2026 07:00
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-09-17