Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa budynku mieszkalnego z salą sportową i sklepem socjalnym. Etap I - zaprojektowanie i budowa sali sportowej ze sklepem socjalnym
Zamawiający
Gmina Miasto Lubartów
Lubartów, Lubelskie
NIP: 7141901186
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Budimak Sp. z o.o. | Panieńszczyzna | 146041164 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Budimak Sp. z o.o. (Panieńszczyzna) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 92 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45200000-9)
Najniższa cena
12 611 PLN
Średnia cena
1 791 211 PLN
Najwyższa cena
22 335 695 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych S.A. Łuków | 9 | 2 410 109 PLN | 16 870 766 PLN |
| Zakład Budowlano-Transportowy "DROGMOST" Sp. z o.o. Zamość | 4 | 351 302 PLN | 702 604 PLN |
| LP-BUD Piotr Lemieszek Lublin | 3 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A. Lubartów | 3 | 213 443 PLN | 640 328 PLN |
| Usługi Remontowo Budowlane Kuchta Krzysztof Lubaczów | 3 | 295 087 PLN | 295 087 PLN |
| WOD-BUD Paweł Maścibroda Tomaszów Lubelski | 2 | - | - |
| PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO - DROGOWYCH S.A. Łuków | 2 | 364 288 PLN | 364 288 PLN |
| Firma Handlowo - Usługowa "TAMEX" Jakub Kożuchowski Biardy | 2 | 409 739 PLN | 409 739 PLN |
| Grupa PMM Sp z o.o. Lublin | 2 | - | - |
| MARCIN-KAM Józefów | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa magazynu obrony cywilnej w m. Krasnobród
2026-09-04 07:04:04Z
Przebudowa drogi powiatowej nr 1003L w m. Dębowierzchy
2026-09-03 11:18:19Z
Przebudowa drogi powiatowej nr 1356L w m. Hermanów
2026-09-03 10:43:54Z
Przebudowa drogi powiatowej nr 1332L w m. Dychawica
2026-09-03 09:49:27Z
Przebudowa drogi powiatowej nr 1326L w m. Szyszki
2026-09-03 09:18:03Z
Przebudowa drogi powiatowej nr 1315L w m. Zembry
2026-09-03 08:58:02Z
Budowa budynku mieszkalnego z salą sportową i sklepem socjalnym. Etap I - zaprojektowanie i budowa sali sportowej ze sklepem socjalnym
2026-09-03 08:36:26Z
Gmina Józefów dla mieszkańców- tworzenie Centrum Usług Społecznych w Józefowie - 2.23 Wspieranie OzN - likwidowanie barier architektonicznych w miejscu zamieszkani - Górecko Stare 32.
2026-08-28 09:51:24Z
Budowa żłobka w Siedliszczu
2026-08-27 09:01:54Z
Remont pomieszczeń na potrzeby prowadzenia usług społecznych w Gminie Ulan-Majorat - drugie postępowanie
2026-08-27 07:08:34Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00420120 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa budynku mieszkalnego z salą sportową i sklepem socjalnym. Etap I - zaprojektowanie i budowa sali sportowej ze sklepem socjalnym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Lubartów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019388
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 12
1.4.2.) Miejscowość: Lubartów
1.4.3.) Kod pocztowy: 21-100
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.7.) Numer telefonu: 81 8552273
1.4.8.) Numer faksu: 81 8552016
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@umlubartow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubartow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8056f43d-ad04-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00420120
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00097033
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa budynku mieszkalnego z salą sportową i sklepem socjalnym. Etap I - zaprojektowanie i budowa sali sportowej ze sklepem socjalnym
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest „Budowa budynku mieszkalnego z salą sportową i sklepem socjalnym. Etap I - zaprojektowanie i budowa sali sportowej ze sklepem socjalnym” na działkach nr ewid. 41/11 i 43/6, położonych przy ul. Szkolnej w Lubartowie w obrębie 11 – Łąkowa. Zamówienie obejmuje wykonanie dwóch zadań:
a) opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej budynku mieszkalnego wielorodzinnego i budynku sali sportowej z częścią usługowo-handlową wraz z zagospodarowaniem terenu działek.
b) wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej, uzyskanie pozwolenia na budowę oraz realizacja robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji, polegających na budowie budynku sali sportowej z częścią usługowo-handlową, wraz
z zagospodarowaniem terenu działek i infrastrukturą towarzyszącą.
2) Zakres poszczególnych zadań:
a) Zadanie I obejmuje:
a. opracowania koncepcji programowo-przestrzennej obiektów z zagospodarowaniem w/w działek oraz przedstawienia czterech wizualizacji pokazujących bryłę budynku oraz całościowe zagospodarowanie działki oraz min. czterech pokazujących wnętrze sali sportowej i uzgodnienia całości z Zamawiającym, a po uzgodnieniu przekazanie informacji o szacowanych kosztach robót budowlanych i kosztach opracowania dokumentacji dla budynku mieszkalnego wielorodzinnego z rozbiciem na koszty realizacji poszczególnych etapów (etap opracowania dokumentacji projektowej i etap realizacji inwestycji)
b. przeprowadzenia wizji lokalnej na działkach inwestycji z udziałem przedstawiciela Zamawiającego,
c. opracowania mapy do celów projektowych.
b) Zadanie II obejmuje:
a. uzyskanie od gestorów sieci warunków przyłączeniowych,
b. uzyskania zgód właścicieli nieruchomości sąsiednich na umieszczenie urządzeń, jeśli zajdzie taka potrzeba,
c. bieżącego uzgadniania opracowań projektowych z Zamawiającym,
d. uzyskania wszelkich wymaganych uzgodnień, opinii, ekspertyz, decyzji i badań niezbędnych do uzyskania prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę wraz z opracowaniem niezbędnych wniosków do uzyskania w/w dokumentów i pokryciem ich kosztów,
e. opracowania projektu budowlanego budynku sali sportowej z częścią usługowo-handlową wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą w wymaganych branżach w zakresie zgodnym z zatwierdzoną przez Zamawiającego koncepcją,
f. przedłożenia opracowanego w/w projektu budowlanego Zamawiającemu do zatwierdzenia jego ostatecznej wersji,
g. przygotowania wniosku i uzyskania prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę w/w obiektu wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą,
h. opracowania Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót,
i. przeniesienia praw autorskich do opracowań wykonanych w ramach realizacji niniejszej umowy na Zamawiającego,
j. sporządzenia Planu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia,
k. przejęcia od Zamawiającego placu budowy,
l. zgłoszenia rozpoczęcia w/w robót budowlanych w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego,
m. wykonania wszelkich robót budowlanych na podstawie opracowanej oraz zatwierdzonej dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującym prawem, normami, zasadami wiedzy technicznej, Specyfikacją Warunków Zamówienia
n. i Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych z materiałów i urządzeń Wykonawcy,
o. wykonania robót pomocniczych, przygotowawczych i porządkowych oraz naprawa ewentualnych uszkodzeń,
p. zapewnienia kierownika budowy i kierowników robót poszczególnych branż oraz nadzoru autorskiego projektantów, a w razie konieczności nadzoru archeologicznego przez osoby posiadające wymagane uprawnienia budowlane,
q. zapewnienia i prowadzenia stałej obsługi geodezyjnej,
r. prowadzenia dokumentacji budowy,
s. zagospodarowania oraz uporządkowania działek inwestycji i terenów przyległych, jeżeli były też użytkowane w trakcie budowy,
t. opracowania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej,
u. przeprowadzenia wymaganych pomiarów, prób, badań i sprawdzeń oraz opracowania kompletnej dokumentacji powykonawczej i geodezyjnych pomiarów powykonawczych,
v. zgłoszenia zakończenia robót budowlanych i uzyskania prawomocnej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu lub adnotacji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego o niewniesieniu sprzeciwu do zgłoszenia zamiaru użytkowania.
3) Dokumentacja projektowa powinna być wykonana zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi w Programie funkcjonalno-użytkowym oraz uwarunkowaniami wynikającymi z wypisu i wyrysu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego m. Lubartów, załączonymi do SWZ, umową
i obowiązującymi przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, a także zgodna z wszelkimi aktami prawnymi właściwymi w przedmiocie zamówienia, z przepisami techniczno-budowlanymi, obowiązującymi na terenie kraju normami, wytycznymi oraz zasadami wiedzy technicznej. Obiekty i sieci uzbrojenia terenu powinny być zaprojektowane zgodnie z obowiązującym prawem, wymaganiami Zamawiającego, najnowszą praktyką inżynierską i najlepszą dostępną techniką. Należy przyjąć rozwiązania zapewniające prostą, niezawodną eksploatację przedmiotu zamówienia w długim okresie czasu po najniższych kosztach eksploatacji. Koncepcję architektoniczno-budowlaną, wycenę i dokumentację techniczną należy sporządzić w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej. W wersji papierowej koncepcję i wycenę należy sporządzić w trzech egzemplarzach, natomiast dokumentację techniczną w pięciu egzemplarzach. W wersji elektronicznej koncepcję, wycenę i dokumentację techniczną należy wykonać w dwóch kompletach.
Dokumentację należy przygotować w formacie *pdf (wersja nieedytowalna) oraz w formacie DWG na trwałym nośniku umożliwiającym wykonywanie dalszych kopii i ich edycję.
3.9.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45000000-7 - Roboty budowlane
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Budimak Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146041164
4.3.3.) Ulica: Al. Warszawska 46
4.3.4.) Miejscowość: Panieńszczyzna
4.3.5.) Kod pocztowy: 21-002
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 8735782,46 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00471053/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
konieczność wykonania robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedmiotem zamówienia jest „Budowa budynku mieszkalnego z salą sportową i sklepem socjalnym. Etap I - zaprojektowanie i budowa sali sportowej ze sklepem socjalnym” na działkach nr ewid. 41/11 i 43/6, położonych przy ul. Szkolnej w Lubartowie w obrębie 11 – Łąkowa. Zamówienie obejmowało wykonanie dwóch zadań:
a) opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej budynku mieszkalnego wielorodzinnego i budynku sali sportowej z częścią usługowo-handlową wraz z zagospodarowaniem terenu działek.
b) wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej, uzyskanie pozwolenia na budowę oraz realizacja robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji, polegających na budowie budynku sali sportowej z częścią usługowo-handlową, wraz z zagospodarowaniem terenu działek i infrastrukturą towarzyszącą.
5.4.6.) Wartość zmiany: 348063,59
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 9083846,05 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE