Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Budowa budynku strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Tarczynie

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00356887

Zamawiający

GMINA TARCZYN

Tarczyn, Mazowieckie

NIP: 1231233414

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

26-600 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe WOMAX Bartłomiej wosztyl Radom 9482614307

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe WOMAX Bartłomiej wosztyl (Radom) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45262410-8)

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe WOMAX Bartłomiej wosztyl Radom 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 7 przetargów

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zmianie umowy
Roboty budowlane
Budowa budynku strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Tarczynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARCZYN

1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891250

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Juliana Stępkowskiego 17

1.4.2.) Miejscowość: Tarczyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 05-555

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.4.7.) Numer telefonu: 22 7157948

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.borkowska@tarczyn.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.tarczyn.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:

Umowy

2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48d4a460-3f38-43b8-b5d3-9681b8bcb400

2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356887

2.4.) Wersja ogłoszenia: 01

2.5.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA

3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00610118

3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.5.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Tarczynie

3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku strażnicy OSP w Tarczynie wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz pozyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie budynku.
Powierzchnia zabudowy budynku projektowanego - 927,64 m2, kubatura - 6 750m3.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.

3.8.) Główny kod CPV: 45262410-8 - Wznoszenie konstrukcji budynków

3.9.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ

4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2025-02-20

4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:

18 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe WOMAX Bartłomiej wosztyl

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe WOMAX Marek Wosztyl

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9482614307

4.3.3.) Ulica: Zielna 3 lok. 1

4.3.4.) Miejscowość: Radom

4.3.5.) Kod pocztowy: 26-600

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6885540,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2025/BZP 00115463/01

SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ

5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2026-06-29

5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:

konieczność wykonania robót dodatkowych

5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:

konieczność wykonania robót dodatkowych w szczególności: wykonanie dodatkowych okien oraz instalacji technicznych (w tym elektrycznych, teletechnicznych, odciągów spalin, instalacji pod agregat prądotwórczy oraz sprężonego powietrza), których brak uniemożliwia prawidłowe i zgodne z przeznaczeniem użytkowanie obiektu

5.5.) Wartość zmiany umowy

5.5.1.) Wartość zmiany: 267780,31

5.5.2.) Kod waluty: PLN

5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Aneks nr 1 do umowy został zawarty na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 3 Pzp (roboty dodatkowe o wartości 332 380,52 zł netto) oraz art. 455 ust. 2 Pzp (roboty zamienne i zaniechane o wartości -114 672,95 zł netto). W wyniku dokonanej kompensacji wynagrodzenie Wykonawcy wzrosło o 217 707,57 zł netto, tj. 267 780,31 zł.
2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zmianie umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
22.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45262410-8
45262410-8 (Wznoszenie konstrukcji budynków) 45330000-9 (Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45333000-0 (Roboty instalacyjne gazowe)