Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 298 029 PLN
Budowa ścieżki rowerowej Wałcz - Strączno - wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej - drugi przetarg
Zamawiający
Gmina Miejska Wałcz
Plac Wolności 1
78-600 Wałcz, Zachodniopomorskie
NIP: 7651602896
REGON: 570791483
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| AXIAL SP. Z O.O. | POZNAŃ | 777 338 59 80 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AXIAL SP. Z O.O. (POZNAŃ) | Umowa podpisana | 298 029 PLN | 298 029 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Zachodniopomorskie — na podstawie 43 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7)
Najniższa cena
30 750 PLN
Średnia cena
141 321 PLN
Najwyższa cena
411 281 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ELES PROJEKT ŁUKASZ STAWIREJ Szczecin | 4 | 59 598 PLN | 238 390 PLN |
| Projektowanie i obsługa inwestycji Pachołek Błażej Bobolice | 1 | - | - |
| BIURO PROJEKTÓW DROGOWYCH JANUSZ LANG Półczno | 1 | 54 120 PLN | 54 120 PLN |
| BIURO PROJEKTÓW DROGOWYCH JANUSZ LANG 77-125 Półczno Półczno | 1 | 232 800 PLN | 232 800 PLN |
| FABRYKA ARCHITEKTURY Sp. z o.o. Gdańsk | 1 | - | - |
| MSBudownictwo Marcin Skowronek Myślibórz | 1 | 30 750 PLN | 30 750 PLN |
| MSBudownictwo Marcin Skowronek Myślibórz | 1 | 49 200 PLN | 49 200 PLN |
| MB-MAXIPROJEKT Beata Starzyńska Koszalin | 1 | 246 000 PLN | 246 000 PLN |
| P.H.U. Projekt Środowisko Wiesław Połczyński Paprotki 9 | 1 | - | - |
| Pracownia Projektowa ELBI Angelika Elas-Bińczyk Koszalin | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
OPRACOWANIE OCEN TECHNICZNYCH I DOKUMENTACJI PRZYSTOSOWANIA OBIEKTÓW POWIATU KOSZALIŃSKIEGO DO FUNKCJI MIEJSC DORAŹNEGO SCHRONIENIA (MDS) W RAMACH ZADAŃ ZLECONYCH PROGRAMU OLiOC
2026-08-27 10:09:07Z
„Dokumentacja projektowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Nowe Laski w Gminie Wierzchowo”
2026-08-14 12:07:14Z
Budowa ścieżki rowerowej Wałcz - Strączno - wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej - drugi przetarg
2026-08-13 11:33:14Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Dostosowanie istniejącej infrastruktury gminnej jako obiekt zbiorowej ochrony – Miejsca Doraźnego Schronienia w Karlinie przy ul. Moniuszki 21
2026-08-07 13:44:24Z
Opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby modernizacji i przebudowy dróg powiatowych Powiatu Myśliborskiego
2026-08-06 08:01:24Z
Opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby modernizacji i przebudowy dróg powiatowych Powiatu Myśliborskiego
2026-08-06 08:01:24Z
Opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby modernizacji i przebudowy dróg powiatowych Powiatu Myśliborskiego
2026-08-06 08:01:24Z
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę kanalizacji sanitarnej i oczyszczalni ścieków w Tarnowie
2026-07-31 05:57:04Z
Opracowaniu dokumentacji projektowej miejsca ukrycia kategorii U-1 z nadbudowaną salą sportową
2026-07-27 11:36:41Z
OPRACOWANIE KOMPLEKSOWEJ DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ PN.: „BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ LASKI-BORKOWO-LEJKOWO”
2026-07-08 07:50:12Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391630 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Budowa ścieżki rowerowej Wałcz - Strączno - wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej - drugi przetarg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Wałcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791483
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-600
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@umwalcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.walcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10110891.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ścieżki rowerowej Wałcz - Strączno - wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej - drugi przetarg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1826c4d-5ccf-430e-b7fd-93fcc285bb96
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391630
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przewiduje się złożenie wniosku o przydzielenie środków w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza Zachodniego, działanie 7.1 – rozwój obszarów miejskich (ZIT), typ projektu – wsparcie infrastruktury bazującej na endogenicznych potencjałach miejskich obszarów funkcjonalnych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00579588
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRP.271.52.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budowa drogi rowerowej w ciągu drogi krajowej DK22, na odc. od m. Strączno – koniec istniejącego chodnika, na
wysokości działki nr 115/1 (km 160+800 SP) do przejścia dla pieszych przy wjeździe do COS „Bukowina”, przy Al.
Zdobywców Wału Pomorskiego w Wałczu (km 164+100 SL)” - działki nr: 101/1, 5292, 5251 i 5236.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298029,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 709710,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298029,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AXIAL SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 777 338 59 80
7.3.3) Ulica: BOTANICZNA 10
7.3.4) Miejscowość: POZNAŃ
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
wykonawca zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom w zakresie prac geodezyjnych i geologicznych.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298029,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 13.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 298 029 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE