Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji, Rekreacji i Sportu oraz Odnowy Biologicznej dla Seniorów i Osób Niepełnosprawnych oraz Aktywnych Fizycznie Mieszkańców Zagłębia Miedziowego.
Zamawiający
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM REHABILITACJI I REKREACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Odrodzenia 28B
59-300 Lubin, Dolnośląskie
NIP: 6922532978
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ALSTAL Grupa Budowlana Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa | Bydgoszcz | NIP 5562684532 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ALSTAL Grupa Budowlana Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Bydgoszcz) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 6 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45212000-6)
Najniższa cena
66 420 PLN
Średnia cena
6 331 515 PLN
Najwyższa cena
16 528 125 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Firma remontowo- Budowlana Henryk Jadłoś Zielona Góra | 2 | 66 420 PLN | 66 420 PLN |
| ALSTAL Grupa Budowlana spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Bydgoszcz | 1 | 16 528 125 PLN | 16 528 125 PLN |
| Firma Remontowo Budowlana Piotr Kołt Wilkanów | 1 | 2 400 000 PLN | 2 400 000 PLN |
| KOPMASTER P.Korczak, S.Szymańskiw S.C Rakłowice 18B | 1 | - | - |
| ALSTAL Grupa Budowlana Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Bydgoszcz | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. ,, Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno,,
2026-08-25 09:25:54Z
Budowa Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji, Rekreacji i Sportu oraz Odnowy Biologicznej dla Seniorów i Osób Niepełnosprawnych oraz Aktywnych Fizycznie Mieszkańców Zagłębia Miedziowego.
2026-06-24 08:20:53Z
Budowa Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji, Rekreacji i Sportu oraz Odnowy Biologicznej dla Seniorów i Osób Niepełnosprawnych oraz Aktywnych Fizycznie Mieszkańców Zagłębia Miedziowego.
2026-05-29 09:57:24Z
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. ,, Przebudowa świetlicy wiejskiej w m. Grabowno,,
2026-04-21 10:27:09Z
„Kontynuacja budowy świetlicy wiejskiej w m. Góry (parking i zagospodarowanie terenu wokół świetlicy)”
2026-04-20 11:00:57Z
Wykonanie remontu części Hotelu Stronie tj. poziomu -1 i poziomu O wraz z odtworzeniem elewacji budynku przy ul. Kościuszki 20 w Stroniu Śląskim zalanego w wyniku powodzi z 15.09.2024 r.
2026-04-08 07:51:14Z
Cała Polska — 37 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00267962 z dnia 2026-05-29 |
Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy
Roboty budowlane
Budowa Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji, Rekreacji i Sportu oraz Odnowy Biologicznej dla Seniorów i Osób Niepełnosprawnych oraz Aktywnych Fizycznie Mieszkańców Zagłębia Miedziowego.
SEKCJA I ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM REHABILITACJI I REKREACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Rekreacji
1.4.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523636865
1.5.) Adres zamawiającego:
1.5.1.) Ulica: ul. Odrodzenia 28B
1.5.2.) Miejscowość: Lubin
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 767465615
1.5.8.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dcrir.lubin.pl
1.5.9.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dcrir.lubin.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Podmiot prawa handlowego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zdrowie i rekreacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Nazwa zamówienia:
Budowa Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji, Rekreacji i Sportu oraz Odnowy Biologicznej dla Seniorów i Osób Niepełnosprawnych oraz Aktywnych Fizycznie Mieszkańców Zagłębia Miedziowego.2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03f73618-afa2-41fb-bcc2-7ff19f5465b7
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267962
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-05-29
2.6.) Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań: Nie
2.9.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.10.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA III – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
3.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
3.3.) Rodzaj zamówienia
Roboty budowlane3.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
3.5.) Wartość zamówienia: 13450000,00 PLN
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty podobne dotyczące budowy Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji, Rekreacji i Sportu oraz Odnowy Biologicznej dla Seniorów i Osób Niepełnosprawnych oraz Aktywnych Fizycznie Mieszkańców Zagłębia Miedziowego wraz z infrastrukturą techniczną oraz instalacyjną, w szczególności: 1) realizacja wytycznych Rzeczoznawcy ds. p. poż. w zakresie wprowadzonych zmian dotyczących zmiany użytkowania obiektu DCRiR - wykonanie zabezpieczeń przeciw pożarowych wewnętrznych i zewnętrznych całego obiektu zaprojektowanych po wprowadzeniu adaptacji powierzchni I pietra na potrzeby Centrum Leczenia Bólu i Rehabilitacji oraz strefy Fitness; 2) dostawa i montaż ekranów multimedialnych LED zewnętrznych i wewnętrznych wraz z infrastrukturą zasilająca i sterującą, w tym dostawa i montaż stacji transformatorowej oraz rozdzielni elektrycznych dedykowanych dla instalacji LED; 3) projekt i wykonanie systemu zarządzania energią (EMS); 4) projekt i wykonanie systemu dezynfekcji chemicznej wody dla obiektu DCRiR; 5) projekt, dostawa i wykonanie instalacji przetłaczania/usuwania solanki z podbasenia na zewnątrz obiektu.3.10.) Główny kod CPV: 45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
SEKCJA IV TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
4.1.) Tryb udzielenia zamówienia/ wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy4.2.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający udziela zamówienia z wolnej ręki w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy robót budowlanych, polegających na powtórzeniu podobnych zamówień.Zamówienie podstawowe zostało udzielone w trybie przetargu nieograniczonego, a przedmiotowe zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem, a całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
SEKCJA V ZAWARCIE UMOWY
5.1.) Wykonawca, z którym Zamawiający zamierza zawrzeć umowę:
5.1.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu Zamawiający zamierza udzielić zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ALSTAL Grupa Budowlana Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
5.1.2.) Ulica: Gajowa 99
5.1.3.) Miejscowość: Bydgoszcz
5.1.4.) Kod pocztowy: 85-717
5.1.5.) Województwo: kujawsko-pomorskie
5.1.6.) Kraj: Polska
SEKCJA VI NFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.05.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE