Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 427 079 PLN
Budowa drogi leśnej w Leśnictwie Wysocko oddz. 429/431
Numer referencyjny: SA.270.3.2026
Zamawiający
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Taczanów
Taczanów Drugi 43
63-300 Pleszew, Wielkopolskie
NIP: 6170003325
REGON: 250518944
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik nr 3A do SWZ
Załącznik nr 3A do SWZ.doc
Załącznik nr 11 do SWZ
Załącznik nr 11 do SWZ.doc
Załącznik nr 6 do SWZ
Załącznik nr 6 do SWZ.doc
Załącznik nr 1d L.Wysocko STWiOR
Załącznik nr 1d L. Wysocko_STWiOR.pdf
Załącznik nr 5 do SWZ
Załącznik nr 5 do SWZ.docx
Załącznik nr 3D do SWZ
Załącznik nr 3D do SWZ.doc
Załącznik nr 7 do SWZ
Załącznik nr 7 do SWZ.doc
Załącznik nr 10 do SWZ
Załącznik nr 10 Kosztorys ofertowy budowa drogi L. Wysocko.pdf
Załącznik nr 3C do SWZ
Załącznik nr 3C do SWZ.docx
Załącznik nr 1b L.Wysocko Projekt techniczny
Załącznik nr 1b L. Wysocko_Projekt techniczny.pdf
Załącznik nr 1c L.Wysocko Przedmiar
Załącznik nr 1c L. Wysocko_Przedmiar.pdf
Załacznik nr 1a L.Wysocko Projekt budowlany
Załącznik nr 1a L.Wysocko_Projekt budowlany.pdf
Załącznik nr 3B do SWZ
Załącznik nr 3B do SWZ.doc
SWZ Budowa drogi L.Wysocko
SWZ Budowa drogi L.Wysocko.pdf
Załącznik nr 2 do SWZ - oferta
Załącznik nr 2 do SWZ - oferta.doc
Załącznik nr 4 do SWZ
Załącznik nr 4 do SWZ.doc
Załącznik nr 8 do SWZ
Załącznik nr 8 do SWZ.doc
Załącznik nr 9 do SWZ
Załącznik nr 9 do SWZ.doc
Wyjaśnienie 1 do treści SWZ.
Wyjaśnienie 1 do treści SWZ..pdf
Informacja z otwarcia ofert 29.06.2026
Informacja_z_otwarcia_ofert_29.06.2026 P.pdf
SA.270.3.2026 Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty
SA.270.3.2026 Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty podp.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| "ARES" Karol Wrzecioniarz | Klonowa | 8272001348 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | "ARES" Karol Wrzecioniarz (Klonowa) | Umowa podpisana | 427 079 PLN | 427 079 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 159 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg)
Najniższa cena
100 062 PLN
Średnia cena
2 317 871 PLN
Najwyższa cena
28 531 817 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Roboty Drogowo Budowlane Jacek Karpinski Złotów | 5 | 2 343 688 PLN | 7 031 064 PLN |
| Zakład Drogowo-Budowlany NOJAN Jan Nowak Grodzisk Wielkopolski | 3 | 4 879 178 PLN | 14 637 533 PLN |
| WŁADYSŁAW SZYLING P.P.U.H. „HURT-TRANS, KAWIKO” Zabartowo | 3 | 217 269 PLN | 217 269 PLN |
| FIRMA DROGOWA BEGIER SŁAWOMIR SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA NEKLA | 3 | 560 500 PLN | 1 121 000 PLN |
| Transbruk Marek Begier Spółka komandytowo-akcyjna Nekla | 3 | 8 457 419 PLN | 16 914 837 PLN |
| WALD BRUK Sp. z o.o. Żółków | 3 | 466 061 PLN | 932 122 PLN |
| ROBERT JACHIMOWSKI ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY Poznań | 2 | 619 530 PLN | 1 239 061 PLN |
| Lon-Pol Sp. z o.o. Siedlec | 2 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz Kalisz | 2 | 1 873 836 PLN | 3 747 673 PLN |
| TRAP Przedsiębiorstwo Wielobranżowe s.c. Poznań | 2 | 663 062 PLN | 1 326 124 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
BUDOWA DROGI DOJAZDOWEJ WRAZ Z MIEJSCAMI POSTOJOWYMI PRZY UL. O. MARIANA ŻELAZKA [POZNAŃ]
2026-08-31 09:48:23Z
Żelazno – budowa drogi gminnej na działce drogowej nr 23/11
2026-08-28 12:57:25Z
Żelazno – budowa drogi gminnej na działce drogowej nr 23/11
2026-08-28 12:42:21Z
Rozbudowa ulicy Wiewiórowskiego w Krotoszynie
2026-08-27 13:04:01Z
Przebudowa dojazdu pożarowego – drogi leśnej o nr DL22 i DL25 w Leśnictwie Brodniczka
2026-08-25 11:42:09Z
Budowa drogi leśnej w Leśnictwie Wysocko oddz. 429/431
2026-08-25 11:37:56Z
Przebudowa dróg na terenie Gminy Wierzbinek.
2026-08-25 11:34:34Z
Budowa drogi gminnej w miejscowości Czeszewo ul. Lipowa
2026-08-24 08:24:37Z
Budowa dróg gminnych –Rynek Osiedle Murator.
2026-08-24 08:21:07Z
Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 432 na odcinku od skrzyżowania z DP nr 2929P Racławki - Chwalibogowo do ronda w m. Grzymysławice – etap II
2026-08-20 05:10:29Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00285561 z dnia 2026-06-11 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa drogi leśnej w Leśnictwie Wysocko oddz. 429/431
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Taczanów
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Taczanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250518944
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Taczanów Drugi 43
1.5.2.) Miejscowość: Pleszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: taczanow@poznan.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.taczanow.poznan.lasy.gov.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi leśnej w Leśnictwie Wysocko oddz. 429/431
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20ca5e54-a5bd-4a6c-92c4-97937dcdb633
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285561
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00232887/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi leśnej w Leśnictwie Wysocko oddz. 429/431.
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-20ca5e54-a5bd-4a6c-92c4-97937dcdb6333.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: : https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-20ca5e54-a5bd-4a6c-92c4-97937dcdb633
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia („Platforma”), która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl oraz poczty elektronicznej, z zastrzeżeniem, że złożenie Oferty następuje wyłącznie przy użyciu Platformy.
Wykonawca zamierzający wziąć udział w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie.
Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki
korzystania z Platformy, w tym minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu
używanego w celu korzystania z usług Platformy oraz informacje dotyczące
specyfikacji połączenia określa „Regulamin korzystania z Platformy e-Zamówienia”,
dostępny pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/ oraz informacje
zamieszczone na stronie Platformy w zakładce „Centrum Pomocy”.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Pkt. 21 SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: SA.270.3.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.5.) Wartość zamówienia: 591421,59 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa drogi leśnej na gruntach leśnych Leśnictwa Wysocko Nadleśnictwa Taczanów położonych w miejscowości Rososzyca (gmina Sieroszewice, powiat ostrowski).
Zakres robót obejmował będzie budowę jezdni drogi leśnej o nawierzchni z kruszywa łamanego na warstwie podbudowy i warstwie odsączającej wraz z poboczami gruntowymi, mijankami i skrzyżowaniami z drogami leśnymi i publicznymi. Długość budowanej drogi wynosi 988 m.
Podstawowe parametry obiektu budowlanego:
a) jezdnię o nawierzchni twardej nieulepszonej z tłucznia kamiennego o szerokości 3,5 m z poboczami gruntowymi o szerokości 0,75 m. Konstrukcja jezdni:
- 7 cm warstwa górna z kruszywa łamanego stab. mech., tłuczeń o uziarnieniu ciągłym 5/31,5 mm (z powierzchniowym utrwaleniem miałem kamiennym 0- 4mm) układana przy pomocy rozściełacza.
- 20 cm warstwa dolna z kruszywa łamanego stab. mech., tłuczeń o uziarnieniu ciągłym 0/63 mm.
- 15 cm Warstwa odsączająca z piasku.
b) mijanki, szerokość wynosi 3,0 m, szerokość jezdni wraz z mijanką 6,5 m. Długość mijanki bez skosów wynosi 23 m. Skosy przy wjeździe i zjeździe z mijanki wynoszą 1:7. Konstrukcja nawierzchni i pochylenie poprzeczne zaprojektowano takie jak na jezdni.
c) odwodnienie projektowanej nawierzchni zapewniono przez nadanie jezdni odpowiednich spadków poprzecznych i podłużnych. W ramach budowy drogi, pod koroną drogi należy wykonać dwa przepusty PP o śr. 40 cm na skrzyżowaniach z drogami publicznymi oraz oczyszczenie rowów z profilowaniem skarp.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Pkt 16 SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 8
Art. 109 ust. 1 pkt 10
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
W postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w odniesieniu do warunku zdolności do występowania w obrocie gospodarczym.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej.
Zamawiający nie formułuje warunku udziału w postępowaniu w odniesieniu do warunku posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej
Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie opisu spełniania warunku udziału w postępowaniu w odniesieniu do warunku dot. zdolności ekonomicznej i w odniesieniu do sytuacji finansowej.
.4) zdolności technicznej lub zawodowej.
a) Warunek ten, w zakresie doświadczenia, zostanie uznany za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat liczonych wstecz od dnia w którym upływa termin składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie) wykonał co najmniej jedną robotę budowlaną (przez jedną robotę budowlaną należy rozumieć roboty wykonane na podstawie jednej umowy), polegającą na budowie, przebudowie lub remoncie(określenia należy interpretować zgodnie z definicjami uregulowanymi w Prawie Budowlanym) drogi o wartości nie mniejszej niż:
500 000,00 zł brutto
b) Warunek ten, w zakresie potencjału technicznego, zostanie uznany za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponować:
1) co najmniej 1 szt. koparki gąsienicowej lub kołowej o pojemności łyżki min. 0,60 m3,
2) co najmniej 1 szt. samochodu samowyładowczego o ładowności min. 5 ton,
3) co najmniej 1 szt. walca wibracyjnego lub statycznego min. 7,5 ton masy własnej,
4) co najmniej 1 szt. równiarki samojezdnej,
5) co najmniej 1 szt. rozkładarki do pospółki/kruszywa;
6) co najmniej 1 szt. płyta wibracyjna lekka.
c) Warunek ten, w zakresie osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, zostanie uznany za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponować:
co najmniej 1 osobą, która będzie pełnić funkcję kierownika budowy, posiadającą uprawnienia do kierowania robotami w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń.
Zamawiający, określając wymogi w zakresie posiadanych uprawnień budowlanych, dopuszcza uprawnienia wydane na podstawie przepisów ustawy Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 418 ze zm.) lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących aktów prawnych. Dopuszcza się również odpowiadające im uprawnienia, wydane obywatelom państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Konfederacji Szwajcarskiej, z zastrzeżeniem art. 12a oraz innych przepisów ustawy Prawo budowlane z dnia 07.07.1994 r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 418 ze zm.) oraz ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 166).
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Pkt 9 SWZ
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Zamawiający nie wymaga od Wykonawców przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych, z zastrzeżeniem art. 101 ust. 5 i 6 PZP. Ewentualne przedmiotowe środki dowodowe składane w związku z art. 101 ust. 5 i 6 PZP Wykonawca składa wraz z ofertą. Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w niniejszym punkcie lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia, z zastrzeżeniem art. 107 ust. 3 PZP.5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
Ewentualne przedmiotowe środki dowodowe składane w związku z art. 101 ust. 5 i 6 PZP Wykonawca składa wraz z ofertą. Jeżeli Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w niniejszym punkcie lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia, z zastrzeżeniem art. 107 ust. 3 PZP.SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
Pkt 11 SWZZamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości
8 000,00 zł
Wadium należy wnieść przed upływem terminu składania ofert i utrzymywać nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 PZP.
11.2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach:
1) pieniądzu,
2) gwarancjach bankowych,
3) gwarancjach ubezpieczeniowych,
4) poręczeniach udzielonych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt. 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 98).
11.3. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego w banku BOŚ BANK nr rachunku: 82 1540 1245 2056 4006 9568 0002 z dopiskiem: wadium na zabezpieczenie oferty w postępowaniu na „Budowa drogi leśnej w Leśnictwie Wysocko oddz. 429/434”. Wniesienie wadium w pieniądzu będzie skuteczne, jeżeli w podanym terminie zostanie zaliczone na rachunku bankowym Zamawiającego. Wadium wniesione w pieniądzu Zamawiający przechowuje na rachunku bankowym.
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Umowa zostanie zawarta na podstawie złożonej oferty Wykonawcy. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w przypadku wystąpienia co najmniej jednej z okoliczności w niej wymienionych z uwzględnieniem podanych w projekcie umowy warunków ich wprowadzenia.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-29 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-20ca5e54-a5bd-4a6c-92c4-97937dcdb633
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-29 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-28
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 11.06.2026
- Termin składania ofert
- 29.06.2026 07:00
- Wartość umowy
- 427 079 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
3 miesiące