Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Budowa gazociągu wysokiego ciśnienia DN300 MOP 8,4 MPa wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ramachinwestycji „Realizacja „pod klucz” przyłącza gazowego (PG) do PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00405338

Zamawiający

PGE Energia Ciepła S.A.

Warszawa, Mazowieckie

NIP: 6420000642

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

63-200 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Romgos Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Engineering Spółka Komandytowa Jarocin 6172205725

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Romgos Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Engineering Spółka Komandytowa (Jarocin) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45213221-8)

Najniższa cena

1 349 000 PLN

Średnia cena

6 464 110 PLN

Najwyższa cena

11 579 220 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PANORAMA+ Kozerki 1 1 349 000 PLN 1 349 000 PLN
TRADBUD Sp. z o. o. Biała Podlaska 1 11 579 220 PLN 11 579 220 PLN
Romgos Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Engineering Spółka Komandytowa Jarocin 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 53 przetargów

Min: 329 025 PLN Średnia: 2 580 856 PLN Max: 11 579 220 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa gazociągu wysokiego ciśnienia DN300 MOP 8,4 MPa wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ramachinwestycji „Realizacja „pod klucz” przyłącza gazowego (PG) do PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: PGE Energia Ciepła S.A.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273204260

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Złota 59; Budynek Skylight XII p.

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-120

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.) Numer telefonu: 22 55 65 300

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.pgeec@gkpge.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pgeenergiaciepla.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gaz i energia cieplna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7742304-92a1-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405338

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie sektorowe

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 173-541197

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa gazociągu wysokiego ciśnienia DN300 MOP 8,4 MPa wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ramachinwestycji „Realizacja „pod klucz” przyłącza gazowego (PG) do PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Budowa gazociągu wysokiego ciśnienia DN300 MOP 8,4 MPa wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ramach inwestycji „Realizacja „pod klucz” przyłącza gazowego (PG) do PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże – Elektrociepłownia w Gdyni”. W ramach przedmiotowej inwestycji realizowany jest gazociąg przyłączeniowy wysokiego ciśnienia DN300 MOP=8,4MPa o długości 8,266km wraz z kablem światłowodowym, ochroną katodową i dwoma zespołami zaporowo upustowymi.

3.9.) Główny kod CPV: 45213221-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy magazynów

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2024-08-17 do 2026-04-03

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Romgos Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Engineering Spółka Komandytowa

4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ROMGOS GWIAZDOWSCY SPÓŁKA Z O.O.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6172205725

4.3.3.) Ulica: Zaciszna 1D

4.3.4.) Miejscowość: Jarocin

4.3.5.) Kod pocztowy: 63-200

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 32900000 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 104243-2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-03

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

opóźnienie w przekazaniu Wykonawcy Pozwolenia na Budowę Gazociągu

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Aneks nr 1 - zmiana Harmonogramu Rzeczowo– Finansowego

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

wystąpiły niezależne od Wykonawcy okoliczności oddziałujące na ścieżkę krytyczną Harmonogramu Bazowego

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Porozumienie 1 - zmiana Harmonogramu Rzeczowo– Finansowego

5.4.6.) Wartość zmiany: 289694,14

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 33189694,14 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie sektorowe udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 378 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
2.1.3
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 45213221-8
45213221-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy magazynów)