Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa kanalizacji sanitarnej w gminie Bolesław etap IV
Zamawiający
GMINA BOLESŁAW
Bolesław, Małopolskie
NIP: 8711770280
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Zakład Instalacyjno-Budowlany SANIT-BUD S.C. Jerzy i Andrzej Fido | Dąbrowa Tarnowska | 8711715861 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zakład Instalacyjno-Budowlany SANIT-BUD S.C. Jerzy i Andrzej Fido (Dąbrowa Tarnowska) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 23 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7)
Najniższa cena
95 940 PLN
Średnia cena
453 501 PLN
Najwyższa cena
916 350 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Archilon Sp. z o.o. Bielsko-Biała | 2 | 95 940 PLN | 95 940 PLN |
| Zakład Produkcji Usług Wielobranżowych i Handlu Robert Szczepaniak Szczawnica | 2 | - | - |
| Artur Maślanka Zakład Elektroinstalacyjny Wola Radziszowska | 2 | - | - |
| ELENTECH Daniel Wąsik Liszki | 2 | 164 000 PLN | 164 000 PLN |
| Marcin GAJDA Architektura Krajobrazu, Brzezie, Zabierzów | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ALTUM Alicja Czuba Kraków | 1 | - | - |
| R-INVEST Rafał Iwański Chełmiec | 1 | 309 156 PLN | 309 156 PLN |
| LELITO Sp. z o.o. Frycowa | 1 | 833 868 PLN | 833 868 PLN |
| BOBEK EKO Sp. z o.o. Pieniążkowice | 1 | 916 350 PLN | 916 350 PLN |
| Piotr Górecki Zakład Produkcyjno Usługowy Dromet Jarosław | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz realizacja zadania pod nazwą: "Oświetlenie siłowni zewnętrznej os. Oświecenia w Krakowie"
2026-08-28 12:10:14Z
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót w ramach zadania: „Budowa dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych przy ul. Fabrycznej przy skrzyżowaniu z ul. Grzegórzecką”
2026-08-20 09:00:31Z
Budowa kontenerowej stacji zlewnej ścieków dowożonych przy ul. Szewskiej w Nowym Targu
2026-08-03 07:28:56Z
„Zakup dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej o min mocy 20,0 kW wraz z magazynem energii o mocy minimum 20 kWh z dostosowaniem instalacji elektrycznej w budynku Podegrodzie 525 w r...”
2026-07-23 13:10:55Z
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót w ramach zadania: "Budowa oświetlenia przy ul. Stefanii Wojtulanis"
2026-07-02 05:54:40Z
Doświetlenia przejść dla pieszych w Dzielnicy X w trybie zaprojektuj i wybuduj – Budżet Obywatelski edycja XII
2026-06-30 06:20:41Z
Budowa kanalizacji sanitarnej w gminie Bolesław etap IV
2026-06-25 06:45:11Z
ZP.64.2026 Zaprojektowanie i wykonanie utwardzenia terenu na terenie KWP w Krakowie przy ul. Mogilskiej 109
2026-06-22 13:33:19Z
Opracowanie dokumentacji projektowej i realizacja robót budowlanych pn. „Budowa oświetlenia na terenie dz. 52/50 obr. 2 jedn. ewid. Nowa Huta os. Piastów”
2026-06-19 08:57:21Z
MODERNIZACJA KŁADKI NA RZECE ROPA W GORLICACH W SYSTEMIE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”
2026-06-17 10:29:42Z
Cała Polska — 161 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00307429 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej w gminie Bolesław etap IV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOLESŁAW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660855
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 68
1.4.2.) Miejscowość: Bolesław
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-220
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@boleslaw.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.boleslaw.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86d69c08-0de8-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307429
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00317058
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa kanalizacji sanitarnej w gminie Bolesław etap IV
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Bolesław w części miejscowości Samocice. Zamawiający traktuje ten zakres jako Etap IV, kompleksowej kanalizacji gminy Bolesław.
Oczekiwanym efektem inwestycji będzie uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie ww. miejscowości poprzez włączenie budynków mieszkalnych do zbiorczego systemu kanalizacji sanitarnej gminy Bolesław. Umożliwi to likwidację istniejących bezodpływowych zbiorników (szamb) o różnym stanie technicznym. Ograniczy się zatem zarówno przesiąkanie zanieczyszczeń do wód gruntowych jak i niekontrolowane, punktowe zrzuty ścieków nieoczyszczonych do gruntu, wód powierzchniowych i podziemnych. Tym samym przyczyni się do poprawy środowiska wodnego i gruntowego
Przewiduje się wybudowanie ok. 5,5 km sieci rozdzielczej kanalizacji sanitarnej w systemie ciśnieniowym i 51 pompowni indywidualnych w miejscowości Samocice a także ok. 1,9 km rurociągu ciśnieniowego tranzytowego i 1 kpl. pompowni sieciowej.
Zamówienie obejmuje:
• opracowanie i pozyskanie wszelkich materiałów do celów projektowych,
• opracowanie koncepcji programowej,
• sporządzenie projektu budowlanego i technicznego / wykonawczego wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę lub skutecznego zgłoszenia robót,
• sporządzenie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich, tabel elementów rozliczeniowych opartych o przedmiary robót i specyfikacje techniczne,
• wykonanie robót budowlano montażowych na podstawie sporządzonej dokumentacji.
Pożądany zakres opracowania przedstawia mapa orientacyjna z naniesionymi wstępnie trasami i posesjami przewidzianymi do włączenia do sieci. Zakłada się, że do projektu należy przyjąć włączenie 51 szt. budynków (na podstawie wstępnych deklaracji właścicieli) w Samocicach.
Sieć kanalizacji sanitarnej należy zaprojektować w systemie ciśnieniowym.
Kanały główne i boczne prowadzić mając na uwadze warunki terenowe oraz wskaźniki techniczno- ekonomiczne.
Odbiornikiem ścieków będzie oczyszczalnia ścieków zlokalizowana w miejscowości Pawłów. Całość ścieków z miejscowości Samocice skierowana będzie do istniejącej sieci ciśnieniowej w miejscowości Kanna (do końcówki wyprowadzonej na dz. nr 492 dla przyłączenia m. Samocice) i dalej przez teren miejscowości Kanna do oczyszczalni w Pawłowie. Oczyszczalnia w Pawłowie jest w trakcie rozbudowy.
3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
23 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Instalacyjno-Budowlany SANIT-BUD S.C. Jerzy i Andrzej Fido
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8711715861
4.3.4.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska
4.3.5.) Kod pocztowy: 33-200
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2685090,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00391489/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2685090 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE