Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Budowa kompleksu edukacyjno – opiekuńczego wraz z towarzyszącą infrastrukturą sportową w trybie zaprojektuj i buduj”.
Zamawiający
GMINA NOWOSOLNA
Łódź, Łódzkie
NIP: 7282562272
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Grupa AMB Budownictwo Sp. z o.o. | Oleszno | 6090085373 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Grupa AMB Budownictwo Sp. z o.o. (Oleszno) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 34 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45200000-9)
Najniższa cena
384 248 PLN
Średnia cena
3 386 831 PLN
Najwyższa cena
15 923 665 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Grupa AMB Budownictwo Sp. z o.o. Oleszno | 3 | - | - |
| Zakład Budowlano-Drogowy „DUKT” Sp. z o. o Spółka Komandytowa Włoszczowa | 3 | 591 304 PLN | 1 182 608 PLN |
| ESINVEST GROUP sp. z o.o. Opoczno | 2 | - | - |
| P.U.H. LANGE Janusz Lange Sulejów | 2 | - | - |
| „Dromost” Sp. Jawna J.Łaska, M.Łaska, M.Łaska Radomsko | 2 | 776 182 PLN | 776 182 PLN |
| Firma NEDAP Sebastian Polus Łódź | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Błaszki sp. z o.o. Błaszki | 1 | 5 325 837 PLN | 5 325 837 PLN |
| F.H. AGRO-TRANS Ryszard Skoneczny Nowe Studzianki | 1 | 550 684 PLN | 550 684 PLN |
| RDLS Sp. z.o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| DROGI I BRUKI Wojciech Danielczyk Bedoń Przykościelny | 1 | 621 889 PLN | 621 889 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa sali gimnastycznej, samorządowego żłobka oraz samorządowego przedszkola przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Uszczynie w formule zaprojektuj i wybuduj
2026-08-28 10:45:09Z
Przebudowy drogi gminnej nr DG110209E w miejscowości Bartodzieje, gmina Masłowice
2026-08-21 16:11:14Z
Budowa świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi – Etap II
2026-08-18 06:44:03Z
Przebudowa drogi wewnętrznej w Korytnie
2026-08-10 05:35:54Z
Remont drogi powiatowej DP 3926E – od miejscowości Przerąb do granicy gminy w kierunku miejscowości Cieśle na odcinku ok. 1400 m.b.”
2026-08-04 19:53:23Z
„Budowa kompleksu edukacyjno – opiekuńczego wraz z towarzyszącą infrastrukturą sportową w trybie zaprojektuj i buduj”.
2026-07-28 14:14:18Z
Modernizacja obiektu w Modlnej pod kątem utworzenia gminnego magazynu OC
2026-07-27 10:56:51Z
„Budowa pieszo – rowerowej trasy obwodowej centrum Wielunia” w systemie zaprojektuj i wybuduj
2026-07-24 10:44:38Z
„Przebudowa drogi w miejscowości Chociw dz. nr ew. 7, 18/2, 775, 776, 755”
2026-07-24 06:01:49Z
Rozbudowa odcinka drogi powiatowej Nr 1723E Bartochów – Tubądzin
2026-07-09 12:00:19Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00262265 z dnia 2026-05-26 |
Ogłoszenie o zmianie umowy
Roboty budowlane
„Budowa kompleksu edukacyjno – opiekuńczego wraz z towarzyszącą infrastrukturą sportową w trybie zaprojektuj i buduj”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWOSOLNA
1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057780
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek Nowosolna 1
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 92-703
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminanowosolna.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminanowosolna.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:
Umowy
2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64623981-d468-4ac2-ba8c-d544adcf5299
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262265
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-05-26
SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA
3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00404302
3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
3.3.) Nazwa projektu lub programu:
3.6. Przedmiot zamówienia jest finansowany ze środków Programu Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych w ramach wstępnej promesy nr Edycja8/2023/8341/PolskiLad z dnia 11 października 2023 r.
3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy3.5.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa kompleksu edukacyjno – opiekuńczego wraz z towarzyszącą infrastrukturą sportową w trybie zaprojektuj i buduj”.3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
3.1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na „Budowie kompleksu edukacyjno – opiekuńczego wraz z towarzyszącą infrastrukturą sportową w trybie „zaprojektuj i buduj” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Maluch Nowosolna”.
3.2. Zakres prac projektowych obejmuje w szczególności:
opracowanie ostatecznych koncepcji na podstawie dostarczonej przez Zamawiającego koncepcji,
pozyskanie wszelkich niezbędnych decyzji, zgód i uzgodnień,
opracowanie projektu zagospodarowania działki,
opracowanie projektu architektoniczno – budowlanego,
opracowanie projektu technicznego,
opracowanie szczegółowych rysunków wykonawczych i warsztatowych,
opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, pełnienie nadzoru autorskiego.
3.3. Kompletna dokumentacja techniczna powinna zawierać następujące branże:
architektura
konstrukcja
instalacja wodociągowa
instalacja kanalizacyjna
instalacja elektryczna i oświetleniowa
oraz we wszystkich niezbędnych branżach
zagospodarowanie działki
projekt zagospodarowania i wyposażenia wnętrz
komplet niezbędnych uzgodnień i decyzji o ile będą niezbędne dla realizacji inwestycji
Wszystkie ww. opracowania należy dostarczyć w formie papierowej – co najmniej dwa egzemplarze dla Zamawiającego oraz dodatkowo niezbędna ilość egzemplarzy do w celu uzyskania pozwolenia na budowę. Wszystkie ostateczne wersje projektów (wraz z pieczątkami i podpisami) należy również dostarczyć Zamawiającemu w wersji elektronicznej w formie nieedytowalnej (PDF) – skany podpisanej dokumentacji oraz edytowalnej (DWG).
Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w:
- Projekcie Umowy - załącznik nr 8 do SWZ,
- Programie Funkcjonalno-Użytkowym – załącznik nr 7 do SWZ,
3.8.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
3.9.) Dodatkowy kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ
4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2024-11-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:
26 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Grupa AMB Budownictwo Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6090085373
4.3.3.) Ulica: Sosnowa
4.3.4.) Miejscowość: Oleszno
4.3.5.) Kod pocztowy: 29-105
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11685919,77 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2024/BZP 00612081/01
SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ
5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2025-03-27
5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:
Zmiana zakresu przedmiotu umowy - konieczność zaprojektowania części magazynowej oraz powiększenia zakresu zagospodarowania terenu.5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:
Zmiana wynagrodzenia5.5.) Wartość zmiany umowy
5.5.1.) Wartość zmiany: 465961,80
5.5.2.) Kod waluty: PLN
5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.05.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE