Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Budowa leśnej sceny plenerowej z przyrodniczą ścianką przy siedzibie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00348058

Numer referencyjny: MZPK/N/221/1/26

Zamawiający

MZPK Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych

Sułkowskiego 11

05-400 Otwock, Mazowieckie

NIP: 1132786334

REGON: 142148511

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie drewnianej, leśnej sceny plenerowej wraz z przyrodniczą ścianką ekspozycyjną (ekspozycja polskich ptaków i roślin), pełniącej funkcję miejsca spotkań, organizacji wernisaży i uroczystości oraz funkcję edukacyjną, wraz z niezbędnym zagospodarowaniem terenu i instalacją elektryczną. 2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: • roboty przygotowawcze i geodezyjne wytyczenie obiektu; • roboty ziemne i fundamentowe (stopy i cokoły żelbetowe); • roboty ciesielskie – wykonanie drewnianej konstrukcji nośnej (słupy, belki, wiązary dachowe); • wykonanie pokrycia dachowego (gont modrzewiowy) wraz z obróbkami; • wykonanie ścian szkieletowych osłonowych z elewacją z desek drewnianych; • wykonanie podłóg (scena, część ekspozycyjna); • montaż witryny szklanej (szkło bezpieczne) oddzielającej scenę od ekspozycji przyrodniczej; • wykonanie schodów zewnętrznych, barierek i pochwytów; • dostawę i montaż zewnętrznej windy/podnośnika dla osób niepełnosprawnych wraz z fundamentem; • wykonanie elementów dekoracyjnych elewacji; • wykonanie instalacji elektrycznej wewnętrznej, zasilania, rozdzielnicy, oświetlenia, gniazd wtykowych oraz instalacji odgromowej; • wykonanie dojścia do obiektu (nawierzchnia gruntowa utwardzana naturalna) oraz uporządkowanie terenu po robotach. 3. Obszar lokalizacji przedmiotowego obiektu znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej. W związku z tym wskazane jest wkomponowanie sceny w zabytkowe środowisko poprzez zastosowanie konstrukcji lekkiej, drewnianej, naturalnej.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
gwarancja i rękojmia 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
1) ZPU PRO AGRO Grzegorz Malinowski Ostrów Lubelski 7141163044

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 1) ZPU PRO AGRO Grzegorz Malinowski (Ostrów Lubelski) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

21 384 PLN

Średnia cena

1 261 604 PLN

Najwyższa cena

18 963 148 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
PRO-WORKS Bartłomiej Ślizak Wieniawa 4 810 000 PLN 3 240 000 PLN
Kłak Łukasz Zakład Usługowo Budowlany "TERMO-BUD" Ninków 2 887 710 PLN 1 775 420 PLN
Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby Sp. z o.o. Staroźreby 2 - -
FEDRO Sp. z o.o. Osieck 2 426 715 PLN 853 430 PLN
Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Przemysław Wiatrak wspólnik s.c. ,Firma Budowlano-Usługowa "WIATROBUD II" Paweł Wiatrak wspólnik s.c. Radom 2 1 294 575 PLN 2 589 150 PLN
PHU CYMUŚ Rafał Janicki Śladów 2 332 682 PLN 665 363 PLN
INSTAL-BUD PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 2 784 100 PLN 1 568 200 PLN
ENERGOTEL Sp. z o.o. Warszawa 2 289 848 PLN 579 696 PLN
SOLAR GLASS SP. Z O. O. Radom 2 1 059 034 PLN 2 118 068 PLN
"MR GLOBAL" Marta Laskowska Kobyłka 1 419 600 PLN 419 600 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Chłopków-Kolonia

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością 333 329 PLN

2026-09-04 06:33:08Z

Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pomieszczeń dla potrzeb Ośrodka Kuratorskiego przy Sądzie Rejonowym w Płocku

Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Marzęcki, Dominik Marzęcki s.c. -

2026-09-04 06:13:36Z

Budowa leśnej sceny plenerowej z przyrodniczą ścianką przy siedzibie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego

1) ZPU PRO AGRO Grzegorz Malinowski -

2026-09-03 16:23:30Z

Prace rozbiórkowe wraz z niwelacją terenu w filii Krajowej Szkoły Skarbowości w Białobrzegach.

DEKORACYJNACEGLA.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 197 000 PLN

2026-09-03 12:27:46Z

Żłobek Samorządowy w Trąbkach

Budi-Tech Wojciech Bartniczak -

2026-09-03 12:21:35Z

Remont pustostanów lokali mieszkalnych, stanowiących własność m.st. Warszawy, administrowanych przez ZGN Wola m.st. Warszawy na terenie TZOM Nowolipki (5 lokali).

Jerzy Gwaryś Z. U. R. B. -

2026-09-03 11:46:33Z

Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji części kojców dla psów służbowych zlokalizowanych na terenie Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach

SODAFAST Sp. z o.o. 987 000 PLN

2026-09-03 11:42:27Z

Remont pomieszczeń i sanitariatów w budynku nr 89 ul. Radiowa 2 w Warszawie K-6045

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ADBUD Adam Sojka 287 642 PLN

2026-09-03 11:14:24Z

Remont dróg na terenie miasta i gminy Iłża

STAR BUDOWA INWESTYCJE Sp. z o.o 188 700 PLN

2026-09-03 11:12:52Z

Remont dróg na terenie miasta i gminy Iłża

BUDROMOST - STARACHOWICE Sp. z o.o., 93 191 PLN

2026-09-03 11:12:52Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 64 PLN Średnia: 1 191 734 PLN Max: 15 751 688 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Budowa leśnej sceny plenerowej z przyrodniczą ścianką przy siedzibie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MZPK Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142148511

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sułkowskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Otwock

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@parkiotwock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.parkiotwock.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa leśnej sceny plenerowej z przyrodniczą ścianką przy siedzibie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a1bfa07-137c-4f39-a978-bdd786c1c811

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348058

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033828/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 LEŚNA SCENA PLENEROWA Z PRZYRODNICZĄ ŚCIANKĄ PRZY SIEDZIBIE NADBUŻAŃSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6a1bfa07-137c-4f39-a978-bdd786c1c811

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
4. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z klauzulą zawartą w SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: MZPK/N/221/1/26

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie drewnianej, leśnej sceny plenerowej wraz z przyrodniczą ścianką ekspozycyjną (ekspozycja polskich ptaków i roślin), pełniącej funkcję miejsca spotkań, organizacji wernisaży i uroczystości oraz funkcję edukacyjną, wraz z niezbędnym zagospodarowaniem terenu i instalacją elektryczną.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
• roboty przygotowawcze i geodezyjne wytyczenie obiektu;
• roboty ziemne i fundamentowe (stopy i cokoły żelbetowe);
• roboty ciesielskie – wykonanie drewnianej konstrukcji nośnej (słupy, belki, wiązary dachowe);
• wykonanie pokrycia dachowego (gont modrzewiowy) wraz z obróbkami;
• wykonanie ścian szkieletowych osłonowych z elewacją z desek drewnianych;
• wykonanie podłóg (scena, część ekspozycyjna);
• montaż witryny szklanej (szkło bezpieczne) oddzielającej scenę od ekspozycji przyrodniczej;
• wykonanie schodów zewnętrznych, barierek i pochwytów;
• dostawę i montaż zewnętrznej windy/podnośnika dla osób niepełnosprawnych wraz z fundamentem;
• wykonanie elementów dekoracyjnych elewacji;
• wykonanie instalacji elektrycznej wewnętrznej, zasilania, rozdzielnicy, oświetlenia, gniazd wtykowych oraz instalacji odgromowej;
• wykonanie dojścia do obiektu (nawierzchnia gruntowa utwardzana naturalna) oraz uporządkowanie terenu po robotach.
3. Obszar lokalizacji przedmiotowego obiektu znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej. W związku z tym wskazane jest wkomponowanie sceny w zabytkowe środowisko poprzez zastosowanie konstrukcji lekkiej, drewnianej, naturalnej.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45422000-1 - Roboty ciesielskie

34928210-3 - Wiaty drewniane

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45442100-8 - Roboty malarskie

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

42416100-6 - Windy

45441000-0 - Roboty szklarskie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-13

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja i rękojmia

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

a) W zakresie warunku doświadczenia wymagane jest wykazanie przez Wykonawcę, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał w sposób należyty co najmniej:
 jedną robotę budowlaną polegającą na budowie lub przebudowie lub rozbudowie lub modernizacji obiektu budowlanego w konstrukcji drewnianej (np. wiaty, sceny, altany, budynku lub obiektu małej architektury o konstrukcji drewnianej) o wartości robót nie mniejszej niż 100 000 zł brutto,
oraz
 co najmniej jedną robotę obejmującą wykonanie instalacji elektrycznej w obiekcie budowlanym o wartości nie mniejszej niż 40 000 zł brutto
(warunek może być spełniony w ramach jednej roboty łącznie z warunkiem powyższym).
wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty.
Wykonawca, potwierdzając posiadanie doświadczenia określone w niniejszym punkcie zobowiązany jest wykazać się robotami zakończonymi. Wykonawca nie musi składać dowodów, o których mowa powyżej, jeżeli odbiorcą roboty był Zamawiający.
b) W zakresie warunku dysponowania osobami niezbędnymi do realizacji zamówienia, Wykonawca wykaże, że dysponuje następującymi osobami, z których każda spełni poniższe wymagania:
 Kierownik budowy – 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (co najmniej w ograniczonym zakresie, odpowiednim dla przedmiotu zamówienia) oraz – z uwagi na prowadzenie robót na terenie wpisanym do rejestru zabytków – spełniająca wymagania art. 37c ustawy z 23.07.2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (co najmniej 18-miesięczny udział w robotach budowlanych prowadzonych przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru lub inwentarza muzeum będącego instytucją kultury),
 Kierownik robót elektrycznych – 1 osoba posiadająca uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (co najmniej w ograniczonym zakresie, odpowiednim dla przedmiotu zamówienia).

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia Zamawiający wymaga złożenia:
1) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego – zgodnie z treścią załącznika nr 4 do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 2. W celu potwierdzenia zdolności technicznej i zawodowej Zamawiający wymaga złożenia:
a) wykazu robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty – wykaz należy sporządzić zgodnie z treścią załącznika nr 5 do SWZ,
b) wykazu osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami – wykaz osób należy sporządzić zgodnie z treścią załącznika nr 6 do SWZ.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Zgodnie z treścią SWZ

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zgodnie z treścią SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia zostały określone w załączniku nr 7 do SWZ, tj. projektowanych postanowieniach umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-03 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: 1. Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platformie e-Zamówienia pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-03 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09-01

2026-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
17.07.2026
Termin składania ofert
03.08.2026 07:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane) 45422000-1 (Roboty ciesielskie) 34928210-3 (Wiaty drewniane) 45261100-5 (Wykonywanie konstrukcji dachowych) 45233222-1 (Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania) 45442100-8 (Roboty malarskie) 45311000-0 (Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych) 42416100-6 (Windy) 45441000-0 (Roboty szklarskie) 45422000-1 - Roboty ciesielskie 34928210-3 - Wiaty drewniane 45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania 45442100-8 - Roboty malarskie 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych 42416100-6 - Windy 45441000-0 - Roboty szklarskie

Okres realizacji

do 2026-10-13