Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Budowa linii kablowej 110 kV pomiędzy R-101 GPZ Walecznych - R-107 GPZ Kurkowa
Zamawiający
TAURON Dystrybucja S.A.
Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 6110202860
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ELEKTROTIM S.A. | Wrocław | 8942460042 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ELEKTROTIM S.A. (Wrocław) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45231400-9)
Najniższa cena
13 368 PLN
Średnia cena
464 236 PLN
Najwyższa cena
2 804 708 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Elfaz Bogusław Wróblewski Głogów | 2 | 85 872 PLN | 171 745 PLN |
| ITINET Robert Wojniusz Zielona Góra | 2 | - | - |
| ELTOM Tomasz Jasiński Skarbimierz | 2 | 51 947 PLN | 103 895 PLN |
| WEBER SYSTEM Marzena Łypaczewska Wrocław | 1 | 244 709 PLN | 244 709 PLN |
| El-mar Sp. z o.o. Lubliniec | 1 | - | - |
| Jeltech sp. z o.o. Jelenia Góra | 1 | - | 225 090 PLN |
| WEBER SYSTEM Marzena Łypaczewska Wrocław | 1 | 198 953 PLN | 198 953 PLN |
| Zakład Elektryczny Elektro-Pro Stanisław Kuczakowski Nowa Wieś Legnicka | 1 | - | - |
| ELEKTROTIM S.A. Wrocław | 1 | - | - |
| JAMP WYKONAWSTWO Sp. z o.o. Wrocław | 1 | 2 804 708 PLN | 2 804 708 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa oświetlenia ulicznego – Nowy Otok – Południe – Etap 1 – ul. Pogodna i Radosna w Oławie
2026-09-04 05:53:46Z
Budowa oświetlenia terenu i zasilania urządzeń obsługi ruchu przy ścieżce rowerowej wzdłuż ul. S. Żeromskiego w Oławie
2026-08-25 11:34:05Z
Budowa oświetlenia drogowego w Gminie Żórawina w roku 2026
2026-08-20 10:38:10Z
Budowa oświetlenia drogowego w Gminie Żórawina w roku 2026
2026-08-20 10:38:10Z
Budowa linii kablowej 110 kV pomiędzy R-101 GPZ Walecznych - R-107 GPZ Kurkowa
2026-08-20 08:12:55Z
Budowa przyłącza elektroenergetycznego średniego napięcia do projektowanego Szpitala Onkologicznego przy ul. Kosmonautów we Wrocławiu w ramach zadania „Projekt przyłącza SN dla NSO”.
2026-08-05 12:25:16Z
Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowościach: Pisarzowice, Lutynia, Księginice i Miękinia
2026-07-09 09:32:21Z
Przebudowa wraz z budową oświetlenia drogowego w terenie Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych – cz. I
2026-07-07 05:26:21Z
Budowa oświetlenia drogowego przy ulicy Poziomkowej w Oławie
2026-06-03 06:26:27Z
Budowa oświetlenia dróg
2026-05-15 10:23:59Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00399648 z dnia 2026-08-20 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa linii kablowej 110 kV pomiędzy R-101 GPZ Walecznych - R-107 GPZ Kurkowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: TAURON Dystrybucja S.A.
1.2.) Oddział zamawiającego: Oddział we Wrocławiu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230179216
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Powstańców Śląskich 20
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 53-314
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.rogacka@tauron-dystrybucja.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tauron-dystrybucja.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - energia elektryczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3c143ae-4e31-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00399648
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-20
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 423774-2023
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zgromadzonych na rachunku Funduszu Modernizacyjnego, w formie dotacji, z Programu priorytetowego „Rozwój infrastruktury elektroenergetycznej na potrzeby rozwoju stacji ładowania pojazdów elektrycznych” na podstawie Umowy numer 3223/2022/Wn01/OA-rs-fm/D
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa linii kablowej 110 kV pomiędzy R-101 GPZ Walecznych - R-107 GPZ Kurkowa
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Budowa linii kablowej 110 kV pomiędzy R-101 GPZ Walecznych - R-107 GPZ Kurkowa
3.9.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-01-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-04-244.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ELEKTROTIM S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8942460042
4.3.3.) Ulica: ul. Stargardzka 8
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 54-156
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 29384700,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 69425-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 23890000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 2.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE