Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 767 893 PLN

Budowa magazynu obrony cywilnej przy ul. Drogowców 2 w Myślenicach – powtórzenie podobnych robót budowlanych

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00291074

Zamawiający

POWIAT MYŚLENICKI

ul. Mikołaja Reja 13

32-400 Myślenice, Małopolskie

NIP: 6811692325

REGON: 351554459

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Bartłomiej Kowalczyk - Firma Budowlana ,,Kowalczyk" - Obsługa Budownictwa Sułkowice 6811667037

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Bartłomiej Kowalczyk - Firma Budowlana ,,Kowalczyk" - Obsługa Budownictwa (Sułkowice) Umowa podpisana 767 893 PLN 767 893 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 5 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45213221-8)

Najniższa cena

767 893 PLN

Średnia cena

1 631 919 PLN

Najwyższa cena

2 940 914 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Stanisław Barzycki Zakład Budowlano-Montażowy Kuków 1 1 186 950 PLN 1 186 950 PLN
URB Krzysztof Parlak Sępichów 88a 1 2 940 914 PLN 2 940 914 PLN
Bartłomiej Kowalczyk - Firma Budowlana ,,Kowalczyk" - Obsługa Budownictwa Sułkowice 1 767 893 PLN 767 893 PLN
Bartłomiej Kowalczyk - Firma Budowlana „Kowalczyk” - Obsługa Budownictwa Sułkowice 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 53 przetargów

Min: 329 025 PLN Średnia: 2 580 856 PLN Max: 11 579 220 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa magazynu obrony cywilnej przy ul. Drogowców 2 w Myślenicach – powtórzenie podobnych robót budowlanych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT MYŚLENICKI

1.3.) Oddział zamawiającego: pwmyslenice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554459

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mikołaja Reja 13

1.5.2.) Miejscowość: Myślenice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@myslenicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.myslenicki.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa magazynu obrony cywilnej przy ul. Drogowców 2 w Myślenicach – powtórzenie podobnych robót budowlanych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8193e87b-248b-4cbe-b989-a91c301e26f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291074

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00049877/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa hali magazynowej dla celów OL i OC przy ul. Drogowców 2 w Myślenicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 305 ust. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp, Zamawiający może udzielić
zamówienia z wolnej ręki dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych,
polegającego na powtórzeniu podobnych robót, jeżeli takie zamówienie zostało
przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego – warunek
spełniony (SWZ przewidywała do 25%), zamówienie jest zgodne z jego przedmiotem –
warunek spełniony, całkowita wartość tych zamówień została uwzględniona przy
obliczaniu wartości zamówienia podstawowego – warunek spełniony i zamówienie jest
udzielane w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego – warunek spełniony

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-75bd51b7-23ae-47c1-9f2e-e70d808d7cfb

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.PZP.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 683895,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa magazynu obrony cywilnej przy ul. Drogowców 2 w Myślenicach – powtórzenie podobnych robót budowlanych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213221-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy magazynów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45233140-2 - Roboty drogowe

45232460-4 - Roboty sanitarne

44110000-4 - Materiały konstrukcyjne

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 767892,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 767892,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 767892,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bartłomiej Kowalczyk - Firma Budowlana ,,Kowalczyk" - Obsługa Budownictwa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6811667037

7.3.3) Ulica: Zagumnie 484

7.3.4) Miejscowość: Sułkowice

7.3.5) Kod pocztowy: 32-440

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 767892,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31
2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
15.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość szacunkowa
683 895 PLN
Wartość umowy
767 893 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45213221-8
45213221-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy magazynów) 45450000-6 (Roboty budowlane wykończeniowe pozostałe) 45233140-2 (Roboty drogowe) 45232460-4 (Roboty sanitarne) 44110000-4 (Materiały konstrukcyjne) 45223210-1 (Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali)